Борщичок• 11 декабря 2023

Цікава ваша думка

Про обов´язки дружини. Такі, як наприклад, готування їжі, прибирання, прання. Побут, одним словом. У шлюбі 15+ років, все частіше чую від чоловіка: це жіноча робота. Чи доцільно говорити про чесний розподіл, якщо у обох часткова зайнятість на роботі? У чоловіка є достатньо вільного часу для хобі, а у мене його майже немає
galaxy113• 11 декабря 2023
Квартира його?
Деловитая• 11 декабря 2023
Пусть зарабатывает тогда больше, это мужская работа.
автор Борщичок • 11 декабря 2023
Ответ дляgalaxy113
Квартира його?
Спільна)) оформлена на мене
Ні грама• 11 декабря 2023
А ці 15 років як було?
дама_из_декрета• 11 декабря 2023
Жила так, короче давай на 50% витрат зі своєї зп, щей прибирай і готуй. Ні дякую. Більше так не хочу.
буреЛОМКА• 11 декабря 2023
Его эта работа,пусть готовит и убрает
Творческий типаж• 11 декабря 2023
Ну если бы домашняя работа не приносила мне удовольствие, то однозначно, всю работу разделила бы с мужем. Тем более, если бы он попытался щебетать, что это только моя обязанность.
Ні грама• 11 декабря 2023
У нас обов’язки розподілені, з дитиною також займаємося обоє. Але так було з першого дня.
Барвіночка• 11 декабря 2023
Это женская работа только в том случае, если он полностью и достаточно обеспечивает семью и женщине не приходится работать
автор Борщичок • 11 декабря 2023
Ответ дляНі грама
А ці 15 років як було?
Якось краще. Намагався допомагати. Зараз якась криза середнього віку, чи що. Один сексизм пре з нього
Дуб береза• 11 декабря 2023
В кого є час і бажання, той і робить
Ні грама• 11 декабря 2023
Ответ дляБорщичок
Не здавайте позиції та не дозволяйте сідати собі на шию, якщо не готові до кінця днів виконувати всю «жіночу» роботу, та ще і працювати на додачу. Якщо готові грати в цю гру, то звільняйтеся та грайтеся в домашню дружину. Але класти свою карʼєру та надбання до ніг великого хлопчика в кризі я б не стала
Я тут Живу• 11 декабря 2023
Это какая то нищенская психология мужика. Вот у наших друзей жена не работала совсем, а у детей няня и уборщица отдельно. Кушать тоже готовит та что убирает. А наш друг ещё и встречает любимую с маникюра, чтоб вечером не грустно самой домой идти. Вот это я понимаю мужчина барин. А тот что жену гнобит это нищеброд.
Riesling• 11 декабря 2023
Ответ дляБорщичок
’я не удивлюсь, если завтра выяснится, что ваш муж тайно посещает любовницу’ (с)
автор Борщичок • 11 декабря 2023
Ответ дляНі грама
Не готова грати на таких умовах. Вирішила кардинально змінити професію, потрібен додатковий час на навчання, зайшла мова про розподіл, і тут таке
автор Борщичок • 11 декабря 2023
Ответ дляRiesling
У цьому плані все норм, тобто без змін. Але на повідку не вожу його, відносини довірливі
Їжак в панчохах• 11 декабря 2023
Ответ дляБорщичок
Залийте буй на все і робіть що потрібно вам. Ви йому не слуга.
автор Борщичок • 11 декабря 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
На все прямо забити не вийде, є ще дитина, немаленька, але все ж їсти хоче)))
От якось геть не хочеться ще однією дитиною займатись, точніше його перевихованням. Усе частіше виникають думки, як класно було б жити одній...