Я шалунья• 11 декабря 2023

Elizavecca или Bielenda

Что лучше для ухода?

Много положительных отзывов по этим бюджетным брендам.

Как по мне то Elizavecca не очень то радует результатами.

Интересует Ваши отзывы.
Пацелуйнитуда• 11 декабря 2023
В мене був тонік від Bielenda, сподобався
А пінка для вмивання від Elizavecca взагалі кошмар ,сушила дуже шкіру
Дівчина Бобула• 11 декабря 2023
Бмоленда мусс гель для умывания в синем тюбике , очень нравится
Нежный,не сушит кожу
Бодіпозітівна• 11 декабря 2023
Якщо між цих, то Bielenda, є тонік, мені подобається. До цього брала для вмиванняя теж не погано. Elisavecca були сироватки і тонік, то шкоди не зробили, але не дуже сподобалися.
Можливо окремі продукти і варті уваги, але щоб прям вся лінійка, то ні
Spicy -02f0• 11 декабря 2023
Надо сравнивать конкретные средства
Вам телефонограмма• 11 декабря 2023
У Біеленді мені подобалася лінія з зеленим чаєм, але вона на літо швидше, сироватка з 10% мигдалевої кислоти.