Послушная• 11 декабря 2023

Наснилось, що мама померла

Вона має рак молочної залози у ремісії, давно не обстежувалась й не робила кт. Бачу, що дуже схудла і цей сон.
БоХатая• 11 декабря 2023
Сон каже про те , що мама буде довго жити.

А маму на обстеження треба.
БоХатая• 11 декабря 2023
https://yak-zrobyty.in.ua/do-chogo-snitsya-zhiva-m...
Mede• 11 декабря 2023
Ответ дляБоХатая

А маму на обстеження треба.
Неправда. Десь за два місяці до смерті батька мені наснилося, що він помер, і я не мала що вдягти на похорон, бо весь одяг був яскравим та у квітах. Мені також багато хто казав, що батько довго буде жити. Коли батько помер, в мене дійсно не було нічого чорного з одягу, бо напередодні поїхали з чоловіком на дачу і потім прямо звідти поїхали на похорон.
БоХатая• 11 декабря 2023
Молодець, підтримала.

Так сон у Вас про одяг був. Чого ж не прислухалась.?
Царевна в уггах• 11 декабря 2023
автор, заставте маму обстежитись, це не буде зайвим. Взагалі вона просто мусить це робити регулярно.
автор Послушная • 11 декабря 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Так,я заставою її це зробити, я думала про це й розумію, що може бути погана ситуація. Ці думки фоном тому й сон такий.
Царевна в уггах• 11 декабря 2023
Ответ дляПослушная
ось Ви самі його собі і розшиврували
LIANA171185• 11 декабря 2023
Ответ дляБоХатая

А маму на обстеження треба.
Теж бачила колись такий сон:мама померла та лежить у труні. І теж сказали,що це означає,що людина буде жити довго. 51 рік,як на мене,не дуже довго.