Кракадэ• 11 декабря 2023
люди, которые обещают и не выполняют
Как вы к таким относитесь?
Пасхальний тролік• 11 декабря 2023
хочеться їх довго-довго бити палкою. особливо коли людина добровільно визвалась це зробити, ніхто її не змушував
Помеха справа• 11 декабря 2023
нікому не вірю тепер. нехай чешуть язиками скільки влізе, я ж дивлюсь на те що вони роблять.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 11 декабря 2023
Ну как ? Если Вы знаете, что он патологиский врун, не надо его потом за это притягивать за слова. Просто пропускать мимо ушей.
Или вообще не общаться
Кракадэ
• 11 декабря 2023
Ответ дляЛетчица
Не люблю мати справи з такими і опоздунами
Опоздуны тоже идут нах))
П´яна вишня• 11 декабря 2023
Ой, мій колишній. Такий вже Кіт Баюн. Заслухаєшся. Але я вже все мимо вух пропускаю (ми продовжуємо спілкування), але так стелить, просто приємно слухати☺️ Але буває несподівано, щось із наобіццяного виконує, часто щось значуще і це теж прикольно. Але він не мій мужчина, в дружбі це класно і весело, а от чоловік такий нафіг не потрібен, ніколи не знаєшь на якому ти світі.
Я не Тролль• 11 декабря 2023
Неприятны, не уважаю таких. Сама всегда выполняю, если уж пообещала.
Бутербродница• 11 декабря 2023
Смотря что обещали.
Если что-то очень важное и человек мог помочь, то, наверное, обижусь.
Бытовые вопросы забуду и не буду нависать. Хотя вру, делаю иногда это