Цікавий писочок• 12 декабря 2023

Фотоепілятори, загляньте хто в темі

Три доньки і я, по факту, ще одна не має потреби в такому девайсі. У мене дике подразнення від гоління, все аростає від воску і шугарінгу, у однієї - гени казахів, заростає, як чоловік, з депілятором весь вільний час...ще одна - сильно себе любить, щоб робити собі боляче...
Так ось, стало питання, що може, варто купити?
Підкажіть, хто в темі на скільки ефективно, не шкодить здоров´ю...
Ціна-за рік на чотирьох ми нормально так вибирамо сімейний бюджет ... Тому, готова зробити нам такий подарунок на Новий рік.
Поліцейський патруль• 12 декабря 2023
Даже фотоэпилятором больно. Но не вростает. Довольно эффективно, но не знаю насколько вредно)

Анонім Перший• 12 декабря 2023
А там же якась певна кількість спалахів все ж, чи на всіх вистачить? Пройти к3рс грубо кажучи
Це я так… бо не знаток великий
автор Цікавий писочок • 12 декабря 2023
Ответ дляАнонім Перший
Це я так… бо не знаток великий
Я не знала про кількість спалахів.... Може є якісь моделі з більшою кількістю?)
Анонім Перший• 12 декабря 2023
Ответ дляЦікавий писочок
О це я не в курсі, тут багато тем було, введіть в пишуть і пробіжіться по темах по них, почитайте що радять і які
Я і не скажу що певна що в що в всіх так по спалахам, сподіваюсь не»брешу» вам бо колись задумалась купувати то наче читала таке
А у вас дівчат багатенько
ЯНаПэПэ• 12 декабря 2023
Ефективно, краще, ніж лазерка в салоні невідомо на якому старому лазері, власники якого ще й економлять імпульси. Після домашнього фотоепілятора стовідсотко все відпадає. Мені не боляче, крім чутливих інтимних місць. Для здоров´я - хтозна. Не зловживаю і не засмаглій шкірі не роблю.
Анонім Перший• 12 декабря 2023
От нагуглила таки це про якісь певні моделі і воно так і є так що ретельно вибирайте
Задолбулька• 12 декабря 2023
Ответ дляЦікавий писочок
в описі зазвичай є, наче там 50 тисяч спалахів.
я купила собі багато років назад фотоепілятор, бо теж подразнення, вростання, але мені не зайшов... там дууууже маленьке віконечко, і треба ним пройти всю площу, і між спалахами ще чекати. плюс треба на свіже поголене тіло, в мене діти, поголилася, але в той вечір не дали зробити, поки руки дійшли - вже відросло. Ще й в очі спалахи бьють. і плюс треба ще дотримуватися графіку процедур... короче, декілька разів починала і все.
зараз на лазєр хожу (мовео). було 3 процедури - на ногах вже можу порахувати кількість волосся. можна голитися раз на місяць)
пу_пугренчик• 12 декабря 2023
дочке купила , чуть медленнее растут , но растут ) сделали пока 4 процедуры ( себе давно сделала лазер и забыла об этой проблеме ) дочка позже добьет лазером , а пока пробуем фотоэпилятором , кстати купила на олх не дорого
Каркуша Клара• 12 декабря 2023
У меня браун вроде 400 тыс вспышек. Как вам сказать, лазер как по мне быстрее и эффективнее. Вот после лазаря фотоэпилятором хорошо поддерживает. А ноги я начала с нуля уже месяцев 8 делаю, эффект конечно есть, местами залысины, но не полностью убрало. Так что чуда не ждите

Все знаю від і до• 12 декабря 2023
Я делала, мне понравилось. У вас окупится он. Я смотрела хорошие были по 10 тыщ
Зяблик протестант• 13 декабря 2023
У меня Браун silk expert pro 5.
насадки 2 малекие - для лица и интимных зон. И большая.
Мне делает муж, работает в солнцезащитных очках.
Результат пока не идеальный, проплешины пока...
Но не больно, по сравнению с элетроэпилятором домашним. Результат заметен.
Нельзя, когда солнце, максимум раз в неделю можно. Потом по необходимости.
Я довольна.