МаксХмара• 12 декабря 2023
Познайомилися з чоловіком
Його батько свідок Ієгови, вас би це якось злякало?
Идеальная оптимистка• 12 декабря 2023
В мого мати була, я просто не пересікалась з нею. Бо все гріх було і я сатана))
Апрель Ивановна• 12 декабря 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Да!!
Natalia505• 12 декабря 2023
Вчора, автор дивилась на ютубі дуже цікаве інтерв´ю хлопця, який все життя там був і вийшов.В мене подруга свідок. Ну такоє...дивні люди
А вот недавно• 12 декабря 2023
Ответ дляNatalia505
В чому дивність проявлялась?
Natalia505• 12 декабря 2023
Гроші їм нетреба, скромність, бідність, пропонується як благо. Думай як всі, роби як всі, ніякої індивідуальності.
Natalia505• 12 декабря 2023
Ответ дляА вот недавно
В чому дивність проявлялась?
Пошукайте в ютубі відео, воно відповість на всі ваші запитання.
Пи Пи Пилюля• 12 декабря 2023
Почему меня должно пугать наличие отца СИ у какого-то не знакомого мне мужчины? Автор, напишите хоть один аргумент
Ядвига Юсьлегко• 12 декабря 2023
Ответ дляNatalia505
А в чем их странность?
А я з косою• 12 декабря 2023
Залежить від того, який вплив батько має на сина. Мій батько адвентист сьомого дня, я атеїстка і я прининяю розмову щоразу коли він хоче поговорити на релігійні теми. Я давно одружена, але якби зараз когось шукала - навряд цей факт з моєї біографії когось мав би лякати.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 12 декабря 2023
Очень плохо быть рядом с зомбированными людьми. Их сознание безвольно подобно почве с перегноем- все всходит.
ПлакалаВАвто• 12 декабря 2023
а що сам чоловік каже? на людину з глуздом це не впливає, в мене мама теж була адвентистом 7 дня, потім перестала ходити, зараз просто молиться-читає біблію-ну таке в неї хоббі,людині так краще жити нехай використовує й ці методи
Elena_Kiev_Solomenskiy• 12 декабря 2023
кстати, религиозность не говорит ни о чем- особенном, о том, что какой-то верующий -хороший человек. Это просто человек не пытливого ограниченного ума, почему-то живущий в 21 веке, а не в средневековье.
вкрации• 12 декабря 2023
Ні. Всі кажуть про зомбованість, але є можливість що сина виховає з повагою до вірності, чесності і доброти.
Кондуктор трамвая• 12 декабря 2023
Смотреть нужно на его поведение и его дела, а не его родителей.
У меня есть друг, очень адекватный, топ менеджер в крупной международной компании, женат, дети, все ок. и его родители тоже свидетели Иеговы. Оба. И он общается с ними, и с женой и детьми периодически навещают, как любых бабушек и дедушек. И все нормально