Само_достаточная• 12 декабря 2023

Розкажіть про рукастість вашого чоловіка і чи важливо це для вас?

Рання пташка• 12 декабря 2023
Руки ростуть з одного місця. При цьому вся квартира завалена інструментами і викидати їх не можна, тому що знадобляться. Мастера викликати також не можна, він зробить сам....коли-небудь . Я звикла.

Пульт от линолеума• 12 декабря 2023
Ответ дляСамо_достаточная
а квартира чия?
Моя. Не важно. Он и у себя дома никогда ничего не делал. У него два брата - тоже такие. И свекор такой. Они не парятся вообще. Брата его жена тоже возмущается, мол элементарного не делает. Его все итак устраивает. Не умеет просто.
Непозбувна Бентега• 12 декабря 2023
Мій чоловік вміє робити все - чоловічу, жіночу роботу - від електрики до забивання гвоздика. І гроші теж вміє заробляти краще за 80% чоловіків у країні. Я б не змогла жити з побутовим інвалідом, бо й сама не цураюся ніякою роботи.
Ми разом збудували терасу, мангальницю, чоловік зробив мені шикарну різну перголу, побудували з ним басейн. Нам подобається створювати своїми руками красоту навколо. А не лежати на дивані і дивитися серіальчики.
Пульт от линолеума• 12 декабря 2023
Ответ дляСамо_достаточная
а квартира чия?
Я помню замуж выходила молоденькая была, глупая. Особо внимания не обратила на этот момент. А потом уже когда пожили пару лет я задалась вопросом: у свекрови 3 сына, муж и некому полочку прибить..
Ремонт очень скромный, что она сама своими силами сделает то и есть. А так нет.
Дама_с_коготками• 12 декабря 2023
Все може і все робить. Крім електрики. Я маю на увазі провести електрику, або повністю замінити.Інше в будинку все своїми руками зробив. А також смачно готує. Ну і так , як у нас часний будинок сад з деревами його гордість, а ще вирощує виноград, персики, лохину, і це його релакс)) Професія - військовий.
Не дописала: це для мене не то щоб важливо, але мені приємно, що мій чоловік саме такий.
Творю чудеса• 12 декабря 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Да))
Но есть такие мастера у которых не все есть. Пару раз вызывала - была в шоке. У меня по их мнению должно быть все - и отвертка нужного им размера непременно и шуруповёрт и все. И смотрят на меня как на дуру что у меня этого нет.
Бред какой то.
методом проб и ошибок на Денисе.Много лет : всегда все есть, больше одного дня не ждали.
А так вызывать, был тоже неудачный опыт мастера по бойлеру с высокими вибрациями ..два часа проповедь про бойлер и спасение души ..и н-л
Всім шампаньського• 12 декабря 2023
Мой может сделать все - не боится никакой работы, если что-то не знает, открыл видео, посмотрел, сделал. Дома есть различные инструменты. Когда встречались с ним, делали вместе ремонт в квартире, свекр помогал. Все с нуля делали, и нам это приятно вспоминать. Для меня было важно найти рукастого мужа.
Допоможіть знайти• 12 декабря 2023
у моего получается хорошо зарабатывать деньги. Для остального есть специально обученные люди)
Пульт от линолеума• 12 декабря 2023
Ответ дляТворю чудеса
Я пару раз наткнулась на неудачных мастеров, уже боюсь вызывать.
Один был такой знаете вот как описывают иногда Советчицы: муж что то ремонтирует так ’подай-принеси- убери- все, я устал’.
Вот это я пару раз попала на таких мастеров.
У меня должны быть все инструменты, я должна подать, принести и слушать их рассказы что все не то и все не так.
Зачем оно мне надо?

Непозбувна Бентега• 12 декабря 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Це й ми так - відкрити ютуб, подивилися пару відосиків-інструкцій і вперед творити:) Очі бояться, руки роблять!
Творю чудеса• 12 декабря 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Зачем оно мне надо?
у нас один мастер ..или мастер Дениса . если не умеет
Леди Г• 12 декабря 2023
Не Любит это все. Всегда зовет мастеров. Деньги есть, всех все устраивает
Творю чудеса• 12 декабря 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
угу.....я тоже имею кулинарный канал, 115 т подписчиков , \
так ролик 8 минут., блюдо минутка могу 7 часов снимать
Дама_с_коготками• 12 декабря 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
мій батько був генерал, він заробляв дуже добре.
Але багато чого робив сам, йому це подобалося. Як будували будинок батьки, то тато на вихідних працював з хлопцями на стройці не меньше за них. Та і є багато таких людей. Я не про тих, хто бізнесмен, де міліони доларів крутяться. А про людей середнього достатку до 10 тис доларів.
Мрії у вирії• 12 декабря 2023
Ответ дляБарбітта
Мой умеет все - и по электрике, и технику отремонтировать и комп и многое другое. Как и приготовить, убрать.
Да, оказалось очень важным в семейной жизни.
Мой папа такой же.

А вот сын нет. Ему 19 - ну лампочку вкрутит, элементарное. Сейчас живёт один в Польше, чуть что сломалось - нужно кого-то звать, а там это недешево.
Сломалась стиралка - ждал, когда дедушка в гости приедет отремонтирует. Т.к. вызов мастера можно было заказать гораздо позже.
Пришлось дедушке ехать с ремкомплектом в гости)
ну если мастера для ремонта стиралки ждать дольше, чем деда, значит на фоне местных рукожопов он не сильно выделяется
parele• 12 декабря 2023
Дом построил с нуля. Еду приготовить может, и очень вкусно. Пропылесосить, окна помыть - нивапрос.
С автомобилями только не дружит, всегда предпочитал на СТО обслуживать, причем когда уже сломалось) и со стиральной машинкой на «Вы». Но это потому что не нужно было разбираться.
Допоможіть знайти• 12 декабря 2023
Ответ дляДама_с_коготками
це чудово ,якщо руки на місці))) я теж знаю одного чоловіка, він дуже успішний, має хорошу посаду, гроші, але у вільний час разом із сином будують будинок, ріжуть із дерева ....це як хобі...
але якщо чоловік ’не рукастий’, то добре, що гроші приносить;) із ними легше, ніж без них...і мій, буває, так втомиться за цілий день, що і не хочеться для нього ще другої зміни по дому...звичайно, якісь базові речі -щось прикрутити, прибити, лампочку вкрутити -без проблем...Ну і готувати любить)
Послушная• 12 декабря 2023
важливо, вміє багато чого.
не викликати ж на кожен ’чих’ майстра, особливо якщо щось трапилось ввечері і робити треба негайно
Морская свинка• 12 декабря 2023
Мій чоловік має золоті руки, раніше волів викликати майстра для економії часу, але більшість майстрів рукожопи чи може нам такі попадаються, після яких всеодно приходиться переробляти. То зараз чоловік старається все дома робити сам.

автор Само_достаточная • 12 декабря 2023
Ответ дляВсім шампаньського
в чиїй квартирі робили ремонт?
Дама_с_коготками• 12 декабря 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Я розумію дуже тіх чоловіків, які заробляють своїми мізками, руками гроші і приходять під ніч додому вижаті , як лимон. Куди їм ще дома копирсатися. Таких берегти треба. А для цього дійсно є профісіонали.
В мене військовий, і звісно, то поїхав туди, та немає, то на роботі сидять до ночі. А як там, то на вихідних хоче додому їхати, бо ми скучаємо один за одним. І куди йому робити? Я не дозволю. Я поки його немає, визиваю майстрів і все в мене полагоджене. Чоловік сміється:’ добре, що хоть нічого не ламається вдома, мабудь я все до війни відремонтував’))) Колись кран замінила у ванній, то помітив через неділю. Приїде додому у 22, а йому ще годину дзвонять по роботі.
Куди таким ще і вечером готувати, або фен мені ремонтувати?
Творю чудеса• 12 декабря 2023
Ответ дляДама_с_коготками
это средний до 10 тыс долл?
Дама_с_коготками• 12 декабря 2023
Ответ дляТворю чудеса
это средний до 10 тыс долл?
Це в мене прийшла ця думка вчора, дівчата))) Для мене то багато, чесно кажучі. Але вчора, я подивилася передачу супер мама. Останній випуск, де була жінка, і її чоловік багатий. А потім же там ота смішна Наташа була))) І думаю, Боже , як люди живуть, яка вона молодець і може заробляти гроші такі. І Наташа питає багату, чи твій чоловік міліонер? А та відповідає, що ні, заробляємо середньо. Я за рік стільки заробляю, бляха муха, а в них у місяць по 20 тис дол і вони середні)))
Творю чудеса• 12 декабря 2023
Ответ дляДама_с_коготками
))0 а то яркий выпуск
Для меня тоже очень много , для и для Баварии неплохо очень) Супермамы ’дорого богато’
Дама_с_коготками• 12 декабря 2023
Ответ дляТворю чудеса
))0 а то яркий выпуск
Я ніколи це шоу не дивилась, донька позвонила, розбалакались, що подивитися і вона мені каже, щоб подивилася цей випуск, насміюся))) Там всі випуски такі жінки цікаві?
Ну Наташа, це жесть)))) Я з неї насміялася.
Творю чудеса• 12 декабря 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Там много странных женщин) еще суперродина из той же серии
Алгонавт• 12 декабря 2023
у меня муж рукастый.
это очень удобно)))
Вредняжка• 12 декабря 2023
Важливо. Дрібнички я сама можу зробити, і мені трохи дивно, якщо це чоловік не зможе.
До шлюбу він і не міг, але було якось соромно то визнати. Робив. Я бачила, що то перші рази, але не втручалася. Зараз щось не дуже важке робить той, хто має час. На серйозний ремонт - спеціалісти. Ну, принаймні до лютого 22 так було.
Зараз я все сама роблю, бо у нього є важливіші справи
Барбітта• 12 декабря 2023
Ответ дляМрії у вирії
Дед должен был приехать через неделю
Мастер - через 10 дней.

А вообще я заметила что дед бы там мог озолотиться)))
SecondLeg-f4c4• 12 декабря 2023
’ рукастость’ это как вторичный половой признак у мужчины, очень сексуально )))