Залізна тьотя• 12 декабря 2023
Корпоратив
В чоловіка скоро корпоратив,багато жінок на роботі. Чи всі чоловіки зраджують на корпоративах?
Залізна тьотя
• 12 декабря 2023
Ответ дляПацака-задирака
ні мій просто бухає і ригає потім всю ніч
Мій не п´є взагалі інше курить,але переживаю
Скользкая• 12 декабря 2023
конечно все
для этого корпоративы и существуют и женщины тоже там зраджуют
вы же зраджували? правда? когда ходили на корпоративы? и мама ваша тоже и папа ваш и бабушка и дедушка
все вокруг на корпоративах только и занимаются. что зраджуют
оргия там у них
Залізна тьотя
• 12 декабря 2023
Ответ дляIsa Dora
Вы никогда не были на корпоративе что такие вопросы?
Була,але не зраджувала
Та легко!• 12 декабря 2023
Ответ дляСкользкая
конечно все
оргия там у них
Все безработные кусают локти)))
Бабо-лебідка• 12 декабря 2023
Ответ дляТа легко!
Все безработные кусают локти)))
люди ищут работу только для того, чтобы заняться сексом в коридоре или туалете на корпоративе)))))
Скользкая• 12 декабря 2023
Ответ дляБабо-лебідка
да да
я вот в поиске
это главный критерий отбора работы, что б корпоративы да почаще
я вот в поиске
Та легко!• 12 декабря 2023
Ответ дляБабо-лебідка
В кабинете бухгалтера еще забыли))
Пополняю_Карму• 12 декабря 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Була,але не зраджувала
А як це ви так?? Чому?
Бабайко• 12 декабря 2023
Ответ дляСкользкая
да да
я вот в поиске
і щоб було з ким зраджувати, а то набухаються і по домам розповзуться... ех
Всім шампаньського• 12 декабря 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Все буде, як жінки захочуть. Там же під впливом буває і не таке творять. Ми не ходимо з чоловіком, бо разом працюємо і нам не цікаво))) Так би відірвалися , а так нє то пальто)))
Але були раніше, хай йому лихо, чого там тільки не буває. І організація прилічна.
Тётушка Лошадь• 12 декабря 2023
практически все
А вот знаю наоборот , муж соседки дома сидит , а она во все тяжкие 😂
Скользкая• 12 декабря 2023
Ответ дляБабайко
та вообще
Всім шампаньського• 12 декабря 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Була,але не зраджувала
Автор, там насправді, якщо і є зради, то одиничні випадки) І тотне виставляють на показ, а так вже дізнаєшься від інших, що де було))
Всім шампаньського• 12 декабря 2023
Ответ дляБабо-лебідка
А ще ж в номєра можна підти)))
Весела пiсенька• 12 декабря 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Була,але не зраджувала
Тю... навіщо тоді ходила?
Всім шампаньського• 12 декабря 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Була,але не зраджувала
Дивуєте. Корпи для цього і роблять)))
Малая Налегке• 12 декабря 2023
Ой, якщо людина схильна до зрад - то звичайно шо на корпоративі саме то, але то одиниці, зазвичай всі бухають і ригають)
Леопардові панчохи• 12 декабря 2023
Если у вас такие мысли, то думаю у вас есть повод подозревать измены и без корпоратива.
А по факту всё мужики коз**ы и изменщики. И ’мой не такой’ это всё враньё.
Два-три тижні і фсьо• 12 декабря 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Була,але не зраджувала
Тільки час дарма згаяли))
Всім шампаньського• 12 декабря 2023
Автор, що за організація, бо в нас теж скоро сабантуйчик буде?
Залізна тьотя
• 12 декабря 2023
Ответ дляМалая Налегке
В мене прям панічна атака через його корпоратив