Мааарковная• 12 декабря 2023

Не можу себе прийняти…

Маю велику вагу… сьогодні зробила заміри об 122… останнім часом мала 112. Вже місяць їм мінімально, 2 на день, просто не хочеться … але ніяких особливих результатів. З одягом великі проблеми …
Муркамурковна• 12 декабря 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Объясните, что такое психосоматика? Как с ней бороться?
Психосоматика веса може бути різною, тіло захищає себе від сексу, від повишеної уваги....., хоче бути бчльшим, що б побачили і тд.. багато різного, в кожного своє
Виявити проблему і вирішувати

Мульйонерша• 12 декабря 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
122 - это лишний вес. Да и 85 многовато
Кому многовато?🤣
Я нікому нічого не винна
автор Мааарковная • 12 декабря 2023
Ответ дляМульйонерша
У мене ’ушкі’,прям дуже випирають,із-за цього такий розмір низу,у мене є і 2 х речі,і я не висока
Де ви берете речі? Джинси, сукні, наприклад
Молода і нерозважлива• 12 декабря 2023
Ответ дляМуркамурковна
Виявити проблему і вирішувати
З яким лікарем?
Проблема не в вазі.
Муркамурковна• 12 декабря 2023
Ответ дляМульйонерша
Кому многовато?🤣
Я нікому нічого не винна
От і правильно
Муркамурковна• 12 декабря 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
З яким лікарем?
Проблема не в вазі.
Психотерапевт
Коко На Страже• 12 декабря 2023
Ответ дляМульйонерша
От,автор,вчора їду в тролейбусі,замучена після роботи,ще й тянучка,вуса забила ще поьрити🤣,в голові із-за цього дисонанс,і дивлюся дивиться на мене парень дуже пристально,ну все думаю,треба уважно свої кармани тримати,там у мене телефон.ну короче,те що ви не можете себе приймати то дійсно треба ад,бо я зі своєї опою ще йому і приглянулася😁хотів познайомитися 🤣
Так що,такі я себе полюбила,і теж приймала ад
На вуса ваші клюнув?)) Шуткую. Насправді, головне сприймати себе)

Зоя Жорівна• 12 декабря 2023
Ответ дляМульйонерша
Кому многовато?🤣
Я нікому нічого не винна
Есть нормы веса при том или ином росте
Мульйонерша• 12 декабря 2023
Ответ дляМааарковная
Я в Києві,є магазин ритми Індії,там купила 2 хл собі з ангори теплі костюми,і дуже полюбляю резервед,там якраз є речі хл,ххл
Мульйонерша• 12 декабря 2023
Ответ дляКоко На Страже
Та отож 🤣🤣🤣
Бабка-байкерша• 12 декабря 2023
Ответ дляМульйонерша
Кому многовато?🤣
Я нікому нічого не винна
Себе и своему телу скорее да. Хотя вам решать, что именно.
Но вы можете проверить свой ИМТ и будет понятно, многовато или нет.
Мульйонерша• 12 декабря 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Есть нормы веса при том или ином росте
Я з вами солідарна,порядок повинен бути скрізь.Але у мене не виходить тримати себе в рамках🤣
Ёшки_Матрёшки• 12 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Так Вы хотите похудеть или нет?
Если хотите, скачивайте фетсикрет, тут можете писать и там найдете силы.
Який фетсікрет? У людини РХП.
Зоя Жорівна• 12 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Если рост той советчицы ниже 175, то вес 86 - это многовато