Мозговая пилочка• 12 декабря 2023
Зеленський заявив на закритій зустрічі із конгресменами США...
🤦♂️ *Корупція в Україні не є серйозною проблемою та підставою не фінансуватися Америкою, — CNN*
Про це заявив Зеленський на закритій зустрічі із конгресменами США.
your style• 12 декабря 2023
Ответ дляНожка
І що?
Була в США.
Американці відверто говорять про корупцію в своїй країні.
Відверто говорять. Не приховуючи.
Була в США.
Відверто говорять. Не приховуючи.
то вони в нас не були . Вони б офігєли:) І про свою перестали б говорити
YOzhik v tumane• 13 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
При Пороху зробили Прозорро,що б менше крали.
При переломе зеленкой помазали...
Ответ дляYN8678
А что вы хотите чтобы он сказал?
Что у нас коррупция которую победить не можем поэтому возглавим? Что гуманитарка пропадает? Что народ устал и в армию палками гоним?
Он говорит так чтобы денег дали
Гуманітаркою займається права рука Зеленського - ермак.
Де вона пропадає?
Все продається,або пропадає на складах.
Злодіїв ,які спіймані на кражі гуманітарки нікого не покарали.А деяких навіть нагородив державними нагородами Зеленський.
Значить на це повне добро від Зеленського і ермака
Де вона пропадає?
Все продається,або пропадає на складах.
YOzhik v tumane• 13 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Коли при Зеленському фірми з статутним капіталом в 1 000 виграють зараз мільрдні підряди,за закритими дверима ліпше?
Нащо свідомо брехати?
Не тримайте нас за дурнів
Нащо свідомо брехати?
Не тримайте нас за дурнів
Пффф... Так всегда при всех было. Приблеженные у корыта. И при Порошенко тоже самое было.
Ответ дляyour style
Так, ви все вірно говорите. Вони би офігєлі від того, як круто ми живемо. Які у нас міста, які домівки. Як все влаштовано. В них чомусь думка, що ми ніщеброди.
Стосовно корупції. В них вона також є. І масштабна. Розміри корупції залежать від розміру держави.
От корупція під час війни- інша справа. Розкрадання гумдоромоги, продаж авто тощо- за це, на м думку, має бути таке суворе покарання, яке тільки можливо уявити. Саме так.