Мозговая пилочка• 12 декабря 2023

Зеленський заявив на закритій зустрічі із конгресменами США...

🤦‍♂️ *Корупція в Україні не є серйозною проблемою та підставою не фінансуватися Америкою, — CNN*

Про це заявив Зеленський на закритій зустрічі із конгресменами США.
your style• 12 декабря 2023
Ответ дляНожка
І що?
Була в США.
Американці відверто говорять про корупцію в своїй країні.
Відверто говорять. Не приховуючи.
то вони в нас не були . Вони б офігєли:) І про свою перестали б говорити

Иошши• 13 декабря 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Он так то пытается оружие получить и финансирование
Кто то из сенаторов прокомментировал, что его речь это тот же хлам, что и раньше, и что они просят деньги себе на яхты
YOzhik v tumane• 13 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
При Пороху зробили Прозорро,що б менше крали.
При переломе зеленкой помазали...
Реверанс• 13 декабря 2023
Ответ дляYOzhik v tumane
При переломе зеленкой помазали...
Коли при Зеленському фірми з статутним капіталом в 1 000 виграють зараз мільрдні підряди,за закритими дверима ліпше?
Нащо свідомо брехати?
Не тримайте нас за дурнів
Реверанс• 13 декабря 2023
Ответ дляYN8678
А что вы хотите чтобы он сказал?
Что у нас коррупция которую победить не можем поэтому возглавим? Что гуманитарка пропадает? Что народ устал и в армию палками гоним?
Он говорит так чтобы денег дали
Гуманітаркою займається права рука Зеленського - ермак.
Де вона пропадає?
Все продається,або пропадає на складах.
Злодіїв ,які спіймані на кражі гуманітарки нікого не покарали.А деяких навіть нагородив державними нагородами Зеленський.
Значить на це повне добро від Зеленського і ермака
YOzhik v tumane• 13 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Нащо свідомо брехати?
Не тримайте нас за дурнів
Пффф... Так всегда при всех было. Приблеженные у корыта. И при Порошенко тоже самое было.
Ножка• 14 декабря 2023
Ответ дляyour style
Так, ви все вірно говорите. Вони би офігєлі від того, як круто ми живемо. Які у нас міста, які домівки. Як все влаштовано. В них чомусь думка, що ми ніщеброди.
Стосовно корупції. В них вона також є. І масштабна. Розміри корупції залежать від розміру держави.
От корупція під час війни- інша справа. Розкрадання гумдоромоги, продаж авто тощо- за це, на м думку, має бути таке суворе покарання, яке тільки можливо уявити. Саме так.