Почемучка• 12 декабря 2023
Потрапила в складну життєву ситуацію.
У мене є син 9 років і маю народити ще одного. Але потрапила і тяжку ситуацію, де скоріше за все залишуся сама з дітьми.
Зараз то мені вистачає на себе і дитину . Житло своє . Але ,коли піду в декрет - не потягну точно .
Подруга радить виїжджати за кордон і сідати там на виплату, щоб хоч трохи підняти малечу і не думати про гроші.. бо в нашій країні це жесть...
Чи можете щось порадити ? Термін 25 тижнів. Ще час є подумати.
Чи шукати підробіток тут, в Україні?
Почемучка
• 12 декабря 2023
Ответ дляЛеді Душка
Правильно вам подруга говорит.
Просто хвилююсь.
Якщо поселюсь сама .. а це недосипи.. раптом щось зі мною, куди малих?! Страшно , капець . Тут хоч і допомоги не особливо від кого , але хоч знайомі на кожному кроці.
Леді Душка• 12 декабря 2023
Ответ дляПочемучка
Просто хвилююсь.
И там познакомитесь. Наших тьма.
Почемучка
• 12 декабря 2023
Ответ дляНа паровозе
Папаша где?
Він є .. і б´є себе в груди , що зорі з неба.. але він програє всі кошти на ставках.. я дізналася коли вже було пізно робити аборт.. а там все як ком сніжний.. мікрозайми і т.д . Одним словом , матиму трьох дітей .... І вічний стрес.
На паровозе• 12 декабря 2023
Ответ дляПочемучка
Валіть за кордон, що тут ще порадити.
Перемелица• 12 декабря 2023
Ответ дляПочемучка
Ой-йой. Треба терміново розлучатись, бо будете не тільки із дітьми, а й з боргами на руках
Почемучка
• 12 декабря 2023
Ответ дляПеремелица
Вже подала.
Я ніколи тієї фігні не мала й мати не хочу.
Перемелица• 12 декабря 2023
Ответ дляПочемучка
Вже подала.
Молодець! Бажаю легкої вагітності та вірних рішень.
Почемучка
• 12 декабря 2023
Ответ дляПеремелица
О так , як це мені зараз пригодиться. ;) і вам гарного та мирного вечора
Колдунья-вещунья• 12 декабря 2023
Лучше Ирландия или Исландия. Выше помощь и отношение гораздо лучше. В Исландию надо предварительно заполнить анкету на их сайте. Принимают там хорошо.
Почемучка
• 12 декабря 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Дякую вам дуже. Буду вивчати все це. Час наче й є .. але його не так і багато (
Плету корзинки• 12 декабря 2023
Фриц все стерпит и ваших детей будет содержать. Подать на алименты от украинского оплодотворителя нельзя? Обязан вас содержать с ребенком до года точно.
ПП-шница• 12 декабря 2023
Якщо і їхати за кордон, то туди, де є хоч якісь знайомі. Тут ви самі кажете на кожному кроці є хтось. А уявіть чужа країна, чужа мова... так само потрібно підстраховку
Колдунья-вещунья• 12 декабря 2023
Ответ дляПочемучка
Про Ирландию следите в ближайшие дни, они там какие то решения собрались принимать по уменьшению или оставить как есть, помощи и выплат.
Просто уже мало стран принимают на том же уровне, что в первом году.
Анонимус Я• 12 декабря 2023
вот многие пишут, езжайте, ок, ну вот ситуация, автор рожает, может , что-то пойти не так и она , например, неделю будет в роддоме, где будет ее 9-тилетний сын?
Колдунья-вещунья• 12 декабря 2023
Ответ дляАнонимус Я
Она что первая с таким случаем? Нет. Есть для этого службы опеки. Там вам не Украина, где всем насрать
Почемучка
• 12 декабря 2023
Ответ дляПлету корзинки
О блін . Звичайно можна... Але з людини з масою мікрозаймів не думаю ,що можна чогось чекати . ( Нажаль.
Даю справку• 12 декабря 2023
Ответ дляПочемучка
Вже подала.
Вот это умничка 100%
Таким нельзя верить НИКОГДА!!! Запомните девочки
ФрекенБок• 12 декабря 2023
Я за кордоном, але якщо б була вагітна то народжувати їхала в Україну, я навіть не знаю як ви тут сама з дітьми впораєтесь, дуже співчуваю вам ще раз все обдумайте
Де ваші батьки?
Небалувана Галя• 12 декабря 2023
А тут ще й здайте квартиру, хай вам гроші на карту кидають, теж додатковий заробіток.
Ванна Тазиковна• 12 декабря 2023
Господи, люди! Як ви радите вагітній виїжджати за кордон? А жити вона там де буде? В таборі? Чи там отак зразу їй житло дадуть?
Уявляю, самій з двома дітьми, одне з яких новонароджене, сидіти в таборі
Автор, тричі подумайте, перш ніж їхати в нікуди.
младокошкина• 12 декабря 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Я за границей. И тут буду рожать. Какой смысл ехать домой ,для родов ?
из желе я• 12 декабря 2023
Ответ дляАнонимус Я
тоже об этом думаю. Люди как-то так смело советуют.
из желе я• 12 декабря 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
у вас есть опыт, реальный пример или чисто поговорить?
из желе я• 12 декабря 2023
Ответ длямладокошкина
вы давно там? Одна или с кем-то? От кого, простите, будете рожать, от украинца или от местного мужчины?
Анонимус Я• 12 декабря 2023
Ответ дляиз желе я
ну так люди же не своего с чужими людьми будут оставлять, вот и советуют. Я бы своего не оставила с чужими людьми, еще в таком возрасте, а автор пусть решает.Здесь у автора знакомые, работа, свое жилье, а там.. неизвестно куда поселят, с кем будет ребенок и т.д.
Мозговая пилочка• 12 декабря 2023
Если б совсем сбежал папаня, то за границу. А так он хоть за ребёнком присмотреть может. Микрозаймы не мешают заниматься детьми.
Уехать успеете всегда если совсем по деньгам будет туго.
Видела с грудничками приезжали недавно из прифронтовых - все ок.