Почемучка• 12 декабря 2023

Потрапила в складну життєву ситуацію.

У мене є син 9 років і маю народити ще одного. Але потрапила і тяжку ситуацію, де скоріше за все залишуся сама з дітьми.
Зараз то мені вистачає на себе і дитину . Житло своє . Але ,коли піду в декрет - не потягну точно .
Подруга радить виїжджати за кордон і сідати там на виплату, щоб хоч трохи підняти малечу і не думати про гроші.. бо в нашій країні це жесть...
Чи можете щось порадити ? Термін 25 тижнів. Ще час є подумати.
Чи шукати підробіток тут, в Україні?
Tania07• 12 декабря 2023
Правильно каже подруга. Раджу Норвегію. Народите там дитину отримаєте 9000 євро на дитину. Це не жарт . Почитайте про це.
Та прям багіня• 12 декабря 2023
Ответ дляПочемучка
Просто хвилююсь.
Якщо поселюсь сама .. а це недосипи.. раптом щось зі мною, куди малих?! Страшно , капець . Тут хоч і допомоги не особливо від кого , але хоч знайомі на кожному кроці.
Правильно думаєте. Недавно стаття була, як у Франції у нашої породіллі забрали дочку одразу після народження, бо їй 18років. Ви одна, ні рідних, ні близьких, а старшій дитині треба ще раду дати, виплати зменшують. То тільки у фантазіях там все пречудово. До того ж діти різні бувають. У сестри, подруг перші місяці їли - спали, а я ледве могла в туалет збігати і в душ іноді о першій ночі. Мало спала, кричала, висіла на грудях, коліки, зуби, зригування. Ви ж не робот.
Гарнюнька• 12 декабря 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Она что первая с таким случаем? Нет. Есть для этого службы опеки. Там вам не Украина, где всем насрать
А, ви звідки, що вам в Україні, хужіше за все?
Та прям багіня• 12 декабря 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Там якщо забирають дітей, то не факт, що вже повернуть(
Колдунья-вещунья• 13 декабря 2023
Ответ дляГарнюнька
Я такого не писала. Но на деле в Украине всем службам плевать, если вы не вкурсе. Можно бить ребенка хоть посреди улицы, всем пофиг.
Ленсииик• 13 декабря 2023
На днях мені згадалась ситуація, як рік тому я виписувалась з табору в Німеччині і робітниця радісно поділилась що туди заїзджатиме новонароджена дитинка. А табір, то щоб ви розуміли, то просто палатка і шість двоярусних ліжок, туалет і душ в окремих контейнерах на вулиці і при цьому зима. Мені тоді було дуже шкода дитину, яка приїде в такі умови, а так як я тепер сама мама уявляю як і жінці після пологів в таких умовах важко. Тож зараз невідомо куди попадете, може то буде готель, гуртожиток або може і табір. З квартирами зараз дуже важко. Тож краще подумайте, чи є вам куди їхати або чи готові на будь-які умови. І до того ж, якщо що, то повернутись назад матимете можливість не одразу, бо щоб оформити документи потрібно багато часу.
Сегодня я не я• 13 декабря 2023
Ответ дляПочемучка
Він є .. і б´є себе в груди , що зорі з неба.. але він програє всі кошти на ставках.. я дізналася коли вже було пізно робити аборт.. а там все як ком сніжний.. мікрозайми і т.д . Одним словом , матиму трьох дітей .... І вічний стрес.
На етапі вагітності поки він так зацікавлений, то візьміть з нього по максимуму допомоги фінансової.

Я б на вашому місці офіційно на нього дитину не записувала при народженні.
Сил вам і везіння на вашому шляху.
Подруга вам вірно радить
автор Почемучка • 13 декабря 2023
Ответ дляСегодня я не я

Сил вам і везіння на вашому шляху.
Подруга вам вірно радить
Дякую 🤗❤️
младокошкина• 14 декабря 2023
Ответ дляиз желе я
вы давно там? Одна или с кем-то? От кого, простите, будете рожать, от украинца или от местного мужчины?
Я тут полтора года, с детьми.
Прощаю Вас, рожать буду от мужа. Если Вам нужна эта информация , уже родила от него двоих детей.