Мамин тріль• 12 декабря 2023
Дівчата рятуйте, підкажіть можемо так заразитись вітрянкою
Це моя болюча тема, бо я не хворіла.Сьогодні стояла до свого педіатра.І тут з її кабінету виходить дівчинка з вітрянкою, я просто в шоці бо з малим 9 міс, і теж були ще мамочки з дітками. Вона була від нас десь на відстані метрів 4-5, і прошла по коридору.Я зі страху до лікаря не пішла, але мала зайти в її кабінет взяти карточку.Короче є в нас ризики захворіти бо я вже вся звелась?
Сусідка зверху• 12 декабря 2023
Завжди ж ризики, навіть, коли ви просто йдете по вулиці чи в магазин
Мамин тріль
• 12 декабря 2023
Ответ дляСусідка зверху
Ну то одне, а тут явно є хворий.А в магазині як повезе
english book• 12 декабря 2023
В мене брат в ліфт зайшов, коли з нього дівчинка в цяточку вийшла. І ’всьо’)).
Мамин тріль
• 12 декабря 2023
Ответ дляenglish book
Капец
Сусідка зверху• 12 декабря 2023
Ответ дляМамин тріль
Вітрянка заразна до появи симптомів
Мамин тріль
• 12 декабря 2023
Ответ дляСусідка зверху
Вітрянка заразна до появи симптомів
То я все розумію, але менше знаєш краще спиш.А тут вже знаю.
Случайная прохожая• 12 декабря 2023
Я хворіла доросла, підхопила від своєї дитини, а вона в садочку. А до цього нічого не було, хоча була близько і на вулиці, і в лікарні
Паспортний стіл• 12 декабря 2023
Меньше нервничайте и меньше себя накручивайте, не ослабляйте свой иммунитет переживаниями.
Мамин тріль
• 12 декабря 2023
Ответ дляПаспортний стіл
С чего Вы решили, что девочка заразна ?
Не знаю, она вся в зеленке и в больнице.Значит наверно заразна.Я просто переживаю.Если малого и пронесет таки я не болела , выходит двойной риск, мне стрёмно
Паспортний стіл• 12 декабря 2023
Ответ дляМамин тріль
Совсем не обязательно.
Больной перестаёт быть заказным через 5 дней после последнего высыпания.
Оспинки не сразу исчезают.
Мамин тріль
• 12 декабря 2023
Ответ дляСлучайная прохожая
О, я хочу привити малого і себе.Бо я всю вагітність шарахалась людей з прищами.І вирішила що все, іду на прививки точно.Просто вакцини в місті зараз нема
Цибулька зла• 12 декабря 2023
Если вы так боитесь, почему не сделали себе прививку? Тем более взрослые тяжелее переносят. Я себе делала перед беременностью. Ребенок болел в 6 мес, легко.
Маю сечі• 12 декабря 2023
Ответ дляМамин тріль
Ні, вона вже не заразна. Бо лікар би скоріш за все не брав на прийом. Не знаю, як зараз- раніше лікар приїжджав додому, якщо вітрянка, а коли на виписку то їхати на прийом
бибизяна• 12 декабря 2023
Ответ дляenglish book
А дехто мешкає з захворівшим в одній кімнаті, п´є, майже, з однієї чашки і... нічого 🤷♀️
Паспортний стіл• 12 декабря 2023
Одним словом 50 на 50.
Но я бы Вам советовала не снижать свой иммунитет переживаниями. Когда мы нервничает, легче подхватить.
Мамин тріль
• 12 декабря 2023
Ответ дляМаю сечі
Тоді просвітіть мене, якщо вона хворіла тижні зо два, що зеленка б не змилась?
Паспортний стіл• 12 декабря 2023
Ответ дляМаю сечі
Это да. У нас был педиатр пожилой.
Вызывала педиатра на дом, по телефону сказала, что есть подозрения на ветрянку.
Педиатр позвонила в дверь, не вошла. С порога сказала наблюдать и лечиться как обычно. Ребенка не видела.
Потом узнала, что она ещё не болела ветрянкой.
Мрію про космос• 12 декабря 2023
Ответ дляСусідка зверху
Вітрянка заразна до появи симптомів
Ні, вітрянка заразна в період висипання
Маю сечі• 12 декабря 2023
Ответ дляМамин тріль
Там треба постійно їх смазувати. Так не буде ніякої інфекції, вірніше дитина якщо раптом зчеше не занесе собі нічого.
Паспортний стіл• 12 декабря 2023
Ответ дляМамин тріль
Мама ребенка в курсе диагноза.
Думаю, педиатр ей назначил прием уже на этапе незаразности ребёнка.
Паспортний стіл• 12 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Ні, вітрянка заразна в період висипання
Высыпает не сразу. Где то на 3 день после заболевания. И человек уже заразен.
Маю сечі• 12 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Ні, вітрянка заразна в період висипання
Коли вже корочки, то ні
Сусідка зверху• 12 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Ні, вітрянка заразна в період висипання
Ні, починає бути заразною до висипання
Мамин тріль
• 12 декабря 2023
Ответ дляЦибулька зла
Как он у вас заразился в 6 мес?Была высокая температура?
Мрію про космос• 12 декабря 2023
Ответ дляМаю сечі
Коли вже корочки, то ні
В період висипання, до чого тут корочки?
Маю сечі• 12 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Я мала на увазі, що коли вже ті корочки, то вже не зараза людина. Але ще є сліди зеленки на тих корочках. Автор, скоріш за все це і побачила.
Цибулька зла• 12 декабря 2023
Ответ дляМамин тріль
Старший ребенок со школы принес, и они паровозиком переболели. Про температуру уже не помню, значит ничего критичного, прыщей было максимум с десяток.
Силиконочка• 12 декабря 2023
Ответ дляМамин тріль
ничего прививки не помогут, это яды, ртуть, фольмальдегиды