Мішечок щастя• 13 декабря 2023

Як ви убрали годування ГВ на ніч і вночі

автор Мішечок щастя • 13 декабря 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ну , скільки довго? Годину чи дві...перед вихідними можна спробувати..щоб виспатись.
От зараз вона просить. Не даю (бо чого?)
Вона просто ходить і виє, періодично нападає на мене типу відкрити футболку і почать свої смоктання. Віддираю іі, плаче. Грать не хочу, тож поки так. Треба пограть, відволікти
Сніданок через сраку пройшов, м‘ясо одне поїла, може й голодна
автор Мішечок щастя • 13 декабря 2023
Ответ дляОле Лукойе
У меня старшая была такая зависимая((( Засыпала долго, только с грудью(( несколько раз ночью просыпалась...
Легче отучить сначала от дневных. Днем отучила гуляя на улице, активные игры, потом в коляску и зубы заговаривала, пока она не отключаалась от усталости, хоть немного поднывала, но отучила..
А ночное никак, смогла только с полным отлучением. 1 ночь была очень тяжелая, но потом норм.
У мене на денний сон як і на нічний - даю груди і засинає . Тобто як раз для засинання(((( як іжу ні. От вона зараз ходить виє, я нічо не даю на тупом. Каже «нема». Кидається туди, футболку убирає, лізе
Мульт велючила нічого не хочу🤪🤪🤪
автор Мішечок щастя • 13 декабря 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Вам пощастило що донька- хлопчики то жесть...у мене донька і син.
Я хотіла ШВ. Чорт мене дьорнув з тою сісою
Оле Лукойе• 13 декабря 2023
Ответ дляМішечок щастя
Не кляніть себе, то ваші нерви. Стільки вже витерпіли, а дитина більш здоровою буде 😉
автор Мішечок щастя • 13 декабря 2023
Ответ дляОле Лукойе
Осьо, знов. 12:00 - законний час сіси, бо сон😂😂охоспаді. Я ж іі не уложу ніколи без неї. Хіба що на вулиці, а я не хочу туда, ці збори..потім не дай боже прокинеться чк перекладатиму і роздіватиму
Смайлик• 13 декабря 2023
Ответ дляМішечок щастя
Мульт велючила нічого не хочу🤪🤪🤪
Капець, для мене це був страшний сон таке уявити що дитина вже осознано буде лізти під футболку, задирати і присмокчуватися…🤨 тому я закінчила ГВ в 10 місяців коли вона вже їла все добре і так і не було прямо привʼязки до грудей. Може ще мала була і не встигла конкретно привʼязатися, а може я молодець, що ГВ було тільки як їжа, ніколи не заспокоювала грудьми. Після 10 місяців давала суміш на ніч і вночі бувало. Потім перейшли на сік на ніч. Так і даю зараз сік з мʼякоттю, дитині 1,9 місяців.
Смайлик• 13 декабря 2023
Ответ дляМішечок щастя
На денний сон після прогулки в нас дитячий йогурт ))) тобто ритуал смоктання збережений, але мої нерви впорядку)))🤣
автор Мішечок щастя • 13 декабря 2023
Ответ дляСмайлик
А як ви так здогадалися на сон ні? У мене перша дитина - казали як мала була - на вимогу. Вночі постійно вимога. Бо сого вона оре ще))

Сік - знаєте що тоже не добре?
автор Мішечок щастя • 13 декабря 2023
Ответ дляСмайлик
То д дитина йогурт за 30 секунд вип‘є! Як же він засне так швидко? Я видно взагалі не розумію нічого. А ну опишіть-то уаесь процес будь ласка
vikiss• 13 декабря 2023
Ответ дляМішечок щастя
Типу що якась кількість обрв‘язково буде ночей з плачем?
Від дитини залежить. Перша дитина один раз заплакала вночі, дала води і далі заснула. Друга разів 5 за ніч поосиналась із плачем. Але воно тогоаартувало перетерпіти, бо кормити по 10 разів кожну ніч вже не було сили.
vikiss• 13 декабря 2023
Ответ дляМішечок щастя
То вона потім зрозуміє що нічого не дають, чого прокидатися?
Бо я ж так розумію встає не від голоду
Так, у мої швидко звиклись. Але я прибирала повністю ГВ , і денне і нічне. А якщо в день кормити, то мені здається, що вона і вночі буде вимагати.
vikiss• 13 декабря 2023
Ответ дляМішечок щастя
Нашо я то гв взагалі почала😩
Я поки не уявляю такі «ночі», не знаю що робить з нею. Тєлік включить))
Перетерпіти, однозначно. Потім дитина буде цілу ніч спокійно спати
Смайлик• 13 декабря 2023
Ответ дляМішечок щастя
Та ні, все вірно зрозуміли))) гуляємо без візочка ніжками з 11.30 до 13.00. Всю прогулянку на ногах, не сидить ні секунду ніде)) приходимо, даю їй йогурт питний з її пляшки, бере мене за руку і засинає)))
В принципі такий же процес ввечері, але спочатку покрутитися по ліжку, поповзати по мамі, і за ручку засинає, або глажу по голові, спинці і все дитина спить.
автор Мішечок щастя • 13 декабря 2023
Ответ дляСмайлик
Чкдєса якісь
Мляя. Я не хочу стільки гулять🤪😭😭🤪