В курсі діла• 13 декабря 2023
По аналізу алергія
Але проявів немає ніяких. Як її виявити і на що саме, езинофіли чуть вище норми,базофіли тощо. Що з цим робити?
Лікар просто порадила пропити місяць лоратидин, але я подумала що то таке собі призначення
Шкала Радощів• 13 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
Або алергія, або паразити.
+
Молодша донька алергик, у неї завжди підвищений рівень еозонофілів. А ось у сина підвищення цього показника двічі було - гельмінти.
В курсі діла
• 13 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
Або алергія, або паразити.
А як знайти що саме? Треба здавати всі ті алергічні панелі за кучу грошей?
Ответ дляВ курсі діла
Угнетайте жизнедеятельность паразитов - не промахнетесь даже если есть проявление аллергии
Только нужно делать все с подготовкой системы детоксикации и жкт, чтобы не навредить ребенку
В курсі діла
• 13 декабря 2023
Ответ дляsky-labs
А як?
Мой завтрак• 13 декабря 2023
У моего сына так было с раннего детства, по анализам гельминтов не было, аллергии не было, а по анализам - вот как у вас. В 9 лет он переболел Эпштейн Барра, и на следующее лето вылезла аллергия на амброзию, потом полезли зимой экзема на руках и сгибах. Видимо, посадил вирус иммунитет, и к чему была склонность - проявилось. Да, и у нас есть наследственность по аллергии (мой папа и свекр - аллергики на амброзию)
Пупуговка• 13 декабря 2023
Здавайте кал на глисти методом парасеп ( наче правильно написала)
Якщо нема проявів алергії, то навіщо її шукати і щось пити від алергії?
Аналізи не лікують
В курсі діла
• 13 декабря 2023
Ответ дляПупуговка
Аналізи не лікують
Я в свій час вже стільКи калу носила , бо завжди все списували на алергію - кашель довго паразити , соплі - паразити, езинофіли вищі паразити. Куди я лиш то гімном не носила, ніколи не знаходили.
В курсі діла
• 13 декабря 2023
Ответ дляПупуговка
Аналізи не лікують
Та не лікуюсь, але кров не внормі рік, думаю тоже не спроста