Дитині 5р-місяць кашляємо, вчора сказав, що попа чухається, які аналізи краще здати, щоб не лікувати в сліпу?
Ростки жимолости• 13 декабря 2023
Соскоб з попи. Кал носять в ідеалі декілька разів.
А якщо попа чухається, то гострики і візуально в калі будуть. Бо це тільки від гостриків чухається.
Ростки жимолости• 13 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Анализ крови на гельминты
Він не є інформативний. Показує антитіла, що означає, організм міг з ними контактувати і раніше.
постою_послушаю• 13 декабря 2023
Ответ дляРостки жимолости
+++ А кашляют от аскарид. И лечение от этих двух видов разное.
Автор, сдавайте кал, возможно несколько раз. Вслепую, без подтвержденного диагноза, точно лечить не нужно, препараты от глистов очень токсичны.
Ответ дляРостки жимолости
То можливо вже лікувати гострики?
Ответ дляпостою_послушаю
Препараты не токсичны, гибель паразитов токсична
Ростки жимолости• 13 декабря 2023
Ответ дляМашуля2010
То можливо вже лікувати гострики?
Ви б їх у калі побачили, у них досить швидкий цикл. А попа чухається, тому що вони так розмножуються, вилазять назовні відкладають яйця. Людина чухає там і реінфікується.
Гострики реально вилікувати і без препаратів.
Міряю від одиниці• 14 декабря 2023
Запитайте на сайті в сінево. Там швидко відповідають, дадуть більш кваліфіковану пораду