Така бойова Я• 13 декабря 2023
Як вам живеться без звязку??
Аноним ФЕЯ• 13 декабря 2023
не панікую поки, на роботі та вдома є інет.
Чекаєм поки полагодять.
Там все розмивчато• 13 декабря 2023
Чай не на необитаемом острове живём. Кто хотел,вышел из ситуации норм
Кружите меня,кружите• 13 декабря 2023
У меня водафон) кс вообще нежизнеспособен был ещё год назад. Только нет света - нет связи.
Зубная фея• 13 декабря 2023
Я і всі знайомі на мтс, тому мене не трркнулося. Але як київстар запрацює, то куплю пакет на всякий, раптом таке з мтс буде
БезПаспортаНеПродаю• 13 декабря 2023
В мене інтернет є, можна зв´язатися з будь ким. Абсолютно спокійна. Аби не бахкало
Любимка-анонимка• 13 декабря 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Чекаєм поки полагодять.
Так само. Працюю, ві-фі є
Мишка-шалунишка• 13 декабря 2023
зв*язок є)))) водафон,лайф. Проблем не бачу взагалі. у всіх давно по 2-3 карти. на Київстарі світ клином не зійшовся
В курсі діла• 13 декабря 2023
Ответ дляФляшунька
Та ж вайбер є
Без мобильного интернета и вайбера нет.
Ща как дам• 13 декабря 2023
У нас в семье у всех водафон.
Мы и не знали о сбое, пока не начали все блогеры писать.
Н@Диете• 13 декабря 2023
В мене дві карти: Київстар і водафон. Тому не відчуваю жодних незручностей
ЖивунаБагамах• 13 декабря 2023
З Київстар не складалось любові ніколи. Завжди водафон в мене, від самого початку, ще від УМЗ.
ЖивунаБагамах• 13 декабря 2023
Ответ дляХвостПистолетом
В Карпатах - ідеально і спокійно
Слякотиння, два дні тому краще було.
Unmistakable• 13 декабря 2023
В мене 2 сімки, тому нормально, а от батьки в іншому місті і у них і телефон і інтернет від КС, то не можу зв´язатися.
Фляшунька• 13 декабря 2023
Ответ дляВ курсі діла
Без мобильного интернета и вайбера нет.
А месидж в фейсбуці від чого?
Бо все працює
Мадам Подлинник• 13 декабря 2023
Ничего страшного не вижу . Полежит и встанет ) инет домашний и Водафон работают прекрасно .
Твоя космішна• 13 декабря 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Та прямо у всіх по 2-3 картки. Чого розписуватися за всіх?
Я супер-пупер• 13 декабря 2023
Все бы ничего, если б телефон киевстаровский не был к привату привязан (( не могу в приват24 зайти((
Стрибну в гречку• 13 декабря 2023
Неудобно, это мягко сказано.. даже посылку из почтомата не отправишь
Леди_на_драндулете• 13 декабря 2023
У мене Київстар, так, трошки незручно, але є wifi і це набагато краще ніж у минулому році в цей час сиділи без світла.
ХвостПистолетом• 13 декабря 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Слякотиння, два дні тому краще було.
Я вже тиждень і до нового року. Нормально