Хто памʼятає?
То десь зʼявлявся -то ні.
Чим все закінчилося?
Дякую
То десь зʼявлявся -то ні.
Чим все закінчилося?
Дякую
Hallowkitty -54c3• 13 декабря 2023
Я недавно створювала тему і теж цікавилася цією історією , але ніхто нічого не знає.
klaraneill• 13 декабря 2023
тут ведь не так много вариантов(( либо стало плохо и где-то умер, а тело не нашли, либо что более вероятно нарвался на грабителей, которые дали по голове и где-то закопали...
Angel-Tereza• 13 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Не памʼятаю.
Ніби казали що він взяв речі і кудись пішов.
Не знайшовся. Він зняв всі кошти зі своїх карток. Кажуть, втік за кордон, можливо з коханкою
Love_Love_Love_• 13 декабря 2023
Ответ дляMasushki2
В нього своя справа була ?
А хто тепер очолює?
Може свої , вибачте .
А хто тепер очолює?
Може свої , вибачте .
Не думаю, там вся його справа базувалась на його знаннях і авторитеті
Angel-Tereza• 13 декабря 2023
Ответ дляMasushki2
В нього своя справа була ?
А хто тепер очолює?
Може свої , вибачте .
А хто тепер очолює?
Може свої , вибачте .
Він був чудовим лікарем. Думаю, рідні вже знають, де він
Saintpaulia• 13 декабря 2023
Ответ дляAngel-Tereza
Лікар він був чудовий, доводилось звертатись. За кордоном він ніхто, тому дивно. Хоча може вже на пенсію збирався, але все рівно навіщо було тоді виїжджати зі Львова в Золочів, якщо я добре пам´ятаю, а не одразу за кордон