З царем в голові• 13 декабря 2023
Снимаем брекеты. Чего ждать?
Относил ребенок брекеты. Скоро снимаем. Результат хороший. Но врач говорит что может быть ухудшение после снятия и назначает занятия по миогимнастике. Начала искать что это такое и кто это проводит. Вроде бы логопед. Ищу. Здесь посоветовали логопеда, она вообще не в курсе этой миогимнастики.... Другая логопед сказала что это последние два года она слышит про эту гимнастику , на которую направляют ортодонты. И говорит что это полная ерунда. Я так понимаю, что вся эта ортодонтия не дает гарантии и когда уже зубы привыкли двигаться, то теперь их надо всеми силами удерживать всю жизнь. Больше всего возмущает что в начале лечения разговора про то что как то на все это влияет язык не было. А теперь я не знаю что будет после снятия. То что я видела у знакомых, то разницы до и после ношения не замечала. Какой у вас опыт?
З царем в голові
• 13 декабря 2023
и еще, в одной клинике я нашла эту гимнастику после снятия брекетов. Цена на месяц больше 4 тыс. Если учесть что и брекеты обошлись прилично и сейчас при снятии около 10 тыс
З царем в голові
• 13 декабря 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ретейнери, капа робите?
звістно, знімуть і зроблять
БезПаспортаНеПродаю• 13 декабря 2023
Ответ дляЗ царем в голові
звістно, знімуть і зроблять
Так вони і будуть тримати зуби
Якийсь розвод на гроші з тоб гімнастикою
З царем в голові
• 13 декабря 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Так вони і будуть тримати зуби
Так їх же потім теж знімуть. А капа тільки на нічь. Лікар же не назначає свого логопеда, тому який їй сенс від цього? Все це пригнічує. Іще одна проблема
БезПаспортаНеПродаю• 13 декабря 2023
Може у дітей по іншому але у мене ретейнери на постіно стоять і іх не знімають вони і тримають зубний ряд
З царем в голові
• 13 декабря 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
ви задоволені результатом?
БезПаспортаНеПродаю• 13 декабря 2023
Ответ дляЗ царем в голові
ви задоволені результатом?
Так, шкода що мала можливість тільки в дорослому віці відносити брекети
Ретейнери стоять, капу на ніч одягаю і рада рівним зубам
Фіфачка• 13 декабря 2023
Вам потрібен логопед дефектолог, сину знайшла в компанії Балакучий равлик- займається онлайн.
З царем в голові
• 13 декабря 2023
Ответ дляФіфачка
скільки це коштує?
З царем в голові
• 13 декабря 2023
Ответ дляДуша компанії
Автор, а дитині 8ки видаляли?
нам пощастило, їх не було навіть заложено природою. А у старшої видаляли
Моська-слон• 13 декабря 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
вроде дети могут носить ретейнеры пару лет, потом снимают. я носила во взрослом возрасте и у меня ретейнеры навсегда
Неместная Я• 13 декабря 2023
Ретейнери і капа на ніч в сина вже років 3 і, згідно рекомендацій, назавжди
Саме неприємне, що при установці брекетів про подальші ігри не попереджають
З царем в голові
• 13 декабря 2023
Ответ дляНеместная Я
Дякую. Так. Не уявляю ще цю гімнастику робити, платити, контролювати
З царем в голові
• 13 декабря 2023
Ответ дляФіфачка
450грн
Хотілось би онлайн звісно. А скільки часу ви вже займаєтесь
Фіфачка• 13 декабря 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Займаємось з вересня.
З царем в голові
• 13 декабря 2023
Ответ дляФіфачка
Займаємось з вересня.
А вас щось турбує? Просто я не розумію потрібно це нам чи ні. Доньці 16
Фіфачка• 13 декабря 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Ми поки що в них, але логопед готовить нас до можливих проблем. Він вчить розробляти щелепи, розвиває рухливість язика...
З царем в голові
• 13 декабря 2023
Ответ дляФіфачка
А вам не здається що це викачка грошей? Скільки років дитині?
Фіфачка• 13 декабря 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Ні, бо я бачу рельтат. Ваша донька вже досить доросла, щоб зрозуміти чи є в неї проблеми з вимовою. Зніміть спочатку і спостерігайте, ви помітите першою проблеми.
Фіфачка• 13 декабря 2023
Вона не каже, що точно треба, в цьому плані вона не категорична- все індивідуально.
З царем в голові
• 13 декабря 2023
Ответ дляФіфачка
В тому і справа що з вимовою у нас немає проблем. Лікар каже що язик якось не так себе поводить, має неправильне положення. І від цього зубы зверху можуть видаватися вперед. Я розгублена. У нас останній клас, репетитори. І часу немає і кошти всі і так на неї ідуть.
Фіфачка• 13 декабря 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Перша консультація безкоштовна...просто спробуйте що там скажуть.
З царем в голові
• 13 декабря 2023
Ответ дляФіфачка
Дякую вам