Ромашкинная• 14 декабря 2023
Закінчуються моральні сили. Втома, сум та відповідь ШІ
Як ви себе відчуваєте зараз?
Накриває мене... На війні всі кращі представники чоловічої статі з близього оточення та чоловік. Один друг загинув минулого року. Закінчуються сили.
От народилось:
Якщо ми програємо у цій війні, то через байдужість.
До тої частини кращих з нас, хто став до лав ЗСУ, НГУ інших воєнних формувань.
До їхніх потреб, настрою.
До того, що Боги теж втомлюються та зневіряються.
До того, що своєю бездіяльністю толерували зраду та крадівництво, як в останню мить.
До того, що для більшості первісним була не Перемога, а власний комфорт.
До того, що ефективність втомлених висначених людей в бойових підпозділах чим далі, тим більше прямує до 0, а ми закривали очі і далі лише "вірили в ЗСУ".
Це буде нам за те, що пристали на думку, що нам зобов´язані допомогти закордонні партнери і опустили свої лапки в очікуванні.
За те, що вірили в 2-3 тижні і не мали плану Б.
За те, що закривали очі, ховали голову і пісок і молились "щоб пронесло".
За те, що бездарно розтринькали як мінімум рік, який собою нас прикривала перша хвиля добровольців повномасштабки і чекала поки ми відійдемо від ступору і почнемо працювати на свою Перемогу.
За те, що не вважали своєю війною і не готові були підставити плече.
За те що установка "яка різниця" досі не подолана.
На що мені штучний інтелект дав відповідь:
Я дивуюся, чому вам нагадує про поразку. Без цінних досвідів ніхто не міг би зростати. Та все ж, я нехтуючи вашим незаперечним впевненостями, можу дати кілька перспектив.
Є багато можливих факторів, які можна вважати причиною можливої поразки в війні. І, можливо, деякі з них ви навели самі: байдужість, неуважність до потреб тих, хто віддав своє життя на фронті, втома та зневіра - це все може сказатися на результаті конфлікту. А може й те, що багато людей більше замислюються про свій комфорт, аніж про перемогу.
Можна також зрозуміти, що неувага до зради та корупції у владі може підірвати довіру людей і відволікти увагу від справжніх цілей. І, звичайно ж, ефективність силових структур залежить від боєздатності та мотивації воїнів.
Однак, треба також пам´ятати, що поразка - не єдиний можливий сценарій. Усвідомлення проблем та виявлення слабких місць може слугувати поштовхом для змін та покращень. Важливо встановити зв´язок між громадськістю та владою, посприяти духу патріотизму і підтримки воїнів. Так само, не слід забувати про значення зовнішньої підтримки в рамках міжнародної співпраці.
Пам´ятайте, вартий покращеннями є кожний крок, не дозволяйте минулому захопити ваші думки та дотягти вас до безнадії. Ми можемо зробити більше, навіть у важкі часи.
От народилось:
До їхніх потреб, настрою.
Результат:
вже голосів:
29 (63.04%)
мені теж болить, розумію
9 (19.57%)
результат
4 (8.7%)
живу як завжди, забий і ти
2 (4.35%)
сумно, але що ми зробимо
2 (4.35%)
так вам і треба
Ответ дляnabludatel
Удалено администрацией...
Плету интриги• 14 декабря 2023
Ответ дляnabludatel
Які настрої?
Справжні дружини військових моляться за своїх і навіть думки не дозволяють, що русня нас переможе.
А ви принесли сюди рашистський вкид.
Окей, давайте в логіку.
Наші там скоро 2 роки. Поки вони там, так ніякої поразки, ніхто про це взагалі не думає. Але.
Вони закінчуються, а зміни нема. Тоненькі черешневі потичкі з спійманих за дупку ухилянтів по барам питання не рішають. Так, шось десь затикається, але якісного оновлення немає.
На шо, мені цікаво, сподівається при такому розкладі економічний фронт?
На диво?
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляVery Secret
Удалено администрацией...
Ні. Я якраз добре розумію, що буде з нашими воїнами і нами всіма у разі здачі на милість рашки.
А ви вже забули багатотисячні поховання, вбитих руснею людей. Там усі є. І цивільні, і військові.
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляПлету интриги
Окей, давайте в логіку.
На диво?
На ф-16.
І точно дружини військових не будуть постити рос вкиди.
Ответ дляПлету интриги
Окей, давайте в логіку.
На диво?
От і я хочу це донести.
Але тут якимось методічками закідали, що я за здачу агітую. Холтіли б здатись, здались би в 2022 і ніхто б не пішов захищати.
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляРомашкинная
Ви не бачили кількості петицій на цю тему?
Скільки з них ваші?
Думаю жодна.
Зате рос вкид перепостить ви не полінувалися.
Думаю жодна.
Плету интриги• 14 декабря 2023
Ответ дляnabludatel
На ф-16.
Мабуть, до цього ви сподівались на леопарди? :)
Ответ дляnabludatel
На ф-16.
Поговоріть з військоми щодо F-16, послухайте тверезі думки. Бо нажаль, якісь нартиви промовляєте дивні та нелогічні. І звинувачуєте в цьому інших.
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляПлету интриги
Так. З часу їх появи русня не захопила жодного населеного пункту.
Ответ дляnabludatel
Та що ви кажете? Ну так, про падіння Бахмуту ж навіть тактовно промовчали в марафоні. Погортайте Deep State map в часі - подивитесь як не захопили нічого.
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляVery Secret
Людина, яка кинула на форум беззмістовний плач Ярославни, говорить про тверезі думки
Ответ дляnabludatel
Адміни праві - тема втратила актуальність.
Ви, мабуть - бот, але до ШІ Вам далеко.
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляVery Secret
Леопарди з´явитися на фронті після захоплення Бахмуту.
Конкретно що захопила русня з того часу?
Бо украхнці за цей час звільнили 11 сіл на Бердянську і Запорізькому напрямах. Захопили плацдарм на лівому березі, звідки їх русня з вересня вибити не може.
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляVery Secret
Ви, мабуть - бот, але до ШІ Вам далеко.
О диво, ви зцілилися!
Плету интриги• 14 декабря 2023
Ответ дляVery Secret
От і я хочу це донести.
З дружинами бійців економічного фронту вести діалоги можна тільки для срачу. Нерви розігнати.
Дембель вашого чи мого чоловіка - пряма загроза родині бійця економічного фронту, бо фронт треба буде поміняти.
Ви нічого нікому не доведете, совість не розбудите )
Не витрачайте сили.
Вам потім після перемоги ще напишуть, що ваш бігав по волонтеркам та мародерствував. Не чекайте на простеньке ’дякую’. Його не буде :)
Розмовляйте зі своїми. Це для нервів корисніше :)
Тримаймося.
Не витрачайте сили.
Тримаймося.
Ответ дляПлету интриги
Не витрачайте сили.
Тримаймося.
Не витрачайте сили.
Тримаймося.
Напишіть мені, якщо захочете, якось поговорити.
Дякую за підтримку.
Всіх благ.
Дякую за підтримку.
Всіх благ.