Потринділиця• 14 декабря 2023
Багатійки, ваш вихід. Потребую вашої обізнаності у дорогих брендах.
Шукаю на продавалці светр, худі, кардиган на змійці, але не спортивний, а саме у складі з вовною або кашеміром.
Подивіться, невже це може бути brunello cucinelli, чи люди просто бірки пришивають? Продавець уточнює, що бірка зрізана зі складом. Ціну просить десь 45 доларів.
Лукава Кішка• 14 декабря 2023
Манікюр у продавця… точні його відсутність каже про те, це підробка
Розумна Губка• 14 декабря 2023
Із власного досвіду скажу що і пришивають бірки і чіпляють етикетки. Кофта ця скоріше за все секонд, там часто обрізають ярлики з доглядом.
Замороженная селедка• 14 декабря 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Это ни о чем не говорит)
Весела моль• 14 декабря 2023
Ну якщо у вас iq хоча б 100 ( є реальні сумніви після слова багатійки), то має вистачити навичок знайти цей бренд в гуглі і подивитися середній ціновий діапазон
Бриджит_Фрикандо• 14 декабря 2023
Ответ дляРозумна Губка
Люди сами отрезают эти этикетки которые торчат в самых неожиданных местах
Потринділиця
• 14 декабря 2023
Ответ дляРозумна Губка
Я теж думаю, що можливо секонд хенд.
Хвець-тець• 14 декабря 2023
может.
я думаю это хороший свитер, или как там его. модель конечно устаревшая, если вам это волнует
Потринділиця
• 14 декабря 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я доречі теж відрізаю
Потринділиця
• 14 декабря 2023
Ответ дляОдні думки
Думаю что это кашемир, или смесовый состав с кашемиром.
Так. На вигляд якість хороша тканини.
Губи з філером• 14 декабря 2023
Діалог на секонді в перший день: «зрізала бірку з *** , бо на річі дірки були, тепер пришию до цієї речі і продасться аж бігом».
Комерсант левел 100+.
Ваша теж додумалась.
Комерсант левел 100+.
Ваша теж додумалась.
Борщик• 14 декабря 2023
Ответ дляПотринділиця
Так. На вигляд якість хороша тканини.
А че не купить на вуловерс нормальную кофту? Или на нексте? Ну есть же у вас 45$ на бу
Луноликая Вика• 14 декабря 2023
Ответ дляПотринділиця
Так. На вигляд якість хороша тканини.
А бегунок ykk вас не смущает?))
Научительница• 14 декабря 2023
Та хоч діор чи ерме, невже це має значення, якщо воно все одно страшне 🤷🏽♀️
Розумна Губка• 14 декабря 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Збоку у шві з вивороту, очікуване місце з ярликами складу та догляду за річю, ці ярлики це паспорт речі, де вказані догляд, склад, код товару, дату виготовлення.
Потринділиця
• 14 декабря 2023
Ответ дляВесела моль
Дивіться, я розумію, що ви вирішили показати настільки ви розумна. Але походження речей буває різним. Можливо його вкрали? Може бути таке, враховуючи сьогоднішні події і покинуті будинки. Або це секонд хенд. А ви одразу про iq. Типова порада на Порадниці - облити хейтом.
Луноликая Вика• 14 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Так воно мало, що страшне, так ще ж і не діор і не ерме)) а розводняк за 45$))
Мамина корзиночка• 14 декабря 2023
Ответ дляПотринділиця
Автор на молнии должна быть их лейба. А тут просто YKK. YKK -это изготовитель фурнитуры просто.
хутряна володарка• 14 декабря 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Ці рученьки тонни гуманітарки перерили, майте повагу до людини
Потринділиця
• 14 декабря 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Зрозуміло, дякую
Не обижаюсь• 14 декабря 2023
Я не багатійка, але схоже на кашемір, такий пушок мякенький є. Якщо на дотик такий як котик, то скоріше всього кашемір. В секонді можна і не таке откопати. Я за 100грн на вихідних кашемір відрила)