Galina_vinsport• 14 декабря 2023

У кого айфон - зайдіть, будь ласка

Є питання, навіть не знаю до кого😢 Останні півроку мені дзвонять люди і кажуть, що я їм дзвонила, але у мене немає цих номерів у журналу викликів. Я ходила в Плей і мені сказали, що то не їх вина і треба розбиратися із самим телефоном. Що мені треба зробити, щоб мій айфон не дзвонив туди, куди не треба?
klaraneill• 14 декабря 2023
Ответ дляshopaholik
Айфон тут ні до чого. Сам апарат не може дзвонити по невідомих номерах.
может, если там вирус

автор Galina_vinsport • 14 декабря 2023
Ответ дляklaraneill
может, если там вирус
А як від нього здихатись?
автор Galina_vinsport • 14 декабря 2023
Ответ дляYamarisha
Мой чеки шлет дочке из аппстора. Как с этим бороться, так и не придумала))
Ого😱
klaraneill• 14 декабря 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Як? Оператор сказав, що це не до них питання
несите в сервис как Вам и сказали, пусть сбросят настройки (только аккуратно сбросят, поэтому нести в официальный сервис эппл, а не к ’мастерам на все руки’)
klaraneill• 14 декабря 2023
Ответ дляGalina_vinsport
А як від нього здихатись?
https://getsupport.apple.com/solutions
вот можно запрос оставить
Птах_А• 14 декабря 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Я от запитала ще в ФБ в місцевій групі, дівчата теж кажуть, що їх айфони дзвонить куди попало 😱
Нічого собі. А який у Вас айфон? Може це глюк нового. Просто в мене тринадцятий і такого не було.
автор Galina_vinsport • 14 декабря 2023
Ответ дляПтах_А
Нє, в мене 11
Безфантазии• 14 декабря 2023
У меня такое было на андроиде, тоже звонили и говорили, что я им звонила, у меня же исходящих таких не было…Звонила оператору, симка моя купленная в магазине и уже номеру много лет.Так и не смогли мне толком объяснить как такое может быть.
Попробуйте блокировать эти номера.
LIANA171185• 14 декабря 2023
Ответ дляПтах_А
В мене айфон, але він сам нікому не дзвонить, вперше таке чую, в настройках теж нема такого, щоб були автоматичні виклики на певні номери. Може треба звернутись до оператора мобільного звʼязку і проблема саме з їх сторони за Вашим номером. Можна перевірити, наприклад, переставити сімку в інший телефон на неділю, подивитись будуть мимовільні виклики з Вашого номера чи ні на інші номери, тоді точно буде зрозуміло то телефон чи оператор звʼязку.
У мене теж Айфон.Сам не дзвонить,слава яйцям,нікуди.Але десь раз на півроку відправляє смс кудись закордон(знімається 10 грн).Номер,здається,з +7 починається.
Питала в центрі мобільного зв´язку,там сказали,що так,з яблуком таке буває.
Як зробити,щоб цей гад електронний гроші не тринькав,не знаю.

LIANA171185• 14 декабря 2023
Якщо у вас є додаток до вашого оператора(My vodafone,наприклад),зайдіть туди,подивіться,були дзвінки,чи ні.Там є інформація про дії з номером(кому дзвонив,скільки інтернету витратив).
Або у ’Недавніх’ подивитися.Натисніть на літеру ’і’ справа від абонента.
автор Galina_vinsport • 15 декабря 2023
Ответ дляLIANA171185
Це рашка
LIANA171185• 15 декабря 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Це рашка
Ну може з не +7 починається,я вже не згадаю.Знаходила цю інформацію тільки у додатку.Як повернуть-подивлюся.
kissaniya• 15 декабря 2023
Ответ дляGalina_vinsport
1,5 року
Это может быть партия для раши . Их потом перепрошили и поэтому такая фигня. Я самсунг s20 такой купила в Польше Глючит постоянно. Сервис глазками похлопает скорее всего
kissaniya• 15 декабря 2023
Ответ дляLIANA171185
+7 это код параши если шо
LIANA171185• 15 декабря 2023
Ответ дляkissaniya
+7 это код параши если шо
Я написала:здається.Я не пам´ятаю.
Дуже шкода,що красива цифра 7 тепер викликає не дуже приємні враження.
автор Galina_vinsport • 15 декабря 2023
Ответ дляkissaniya
Я його якраз в Польщі і купила
Joy777• 21 декабря 2023
Сегодня и у меня такая ситуация возникла. Позвонил парень и сказал, что я ему 5 раз звонила. Обматерил и попрощался))
Проверила в исходящих - ничего. Позвонила в Водафон, проверили детализацию - нет к нему вызовов. Они сказали, что это мошенники возможно.
Сразу Вашу тему вспомнила
автор Galina_vinsport • 21 декабря 2023
Ответ дляJoy777
Сразу Вашу тему вспомнила
Спасибо, все таки это сам айфон, скорее всего
Joy777• 21 декабря 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Не думаю. На телефон я грешу в последнюю очередь, потому что звонил незнакомый номер с которым до этого не было контактов. Проверили с оператором.

автор Galina_vinsport • 21 декабря 2023
Ответ дляJoy777
Вот и мне звонят и орут, что я им звонила. Скрины показывают, а у меня этих номеров не было в контактах никогда
Joy777• 21 декабря 2023
Ответ дляGalina_vinsport
может как-то делают подмену номера? Я сама озадачилась и менять номер не планирую. Мне в офисе Водафон посоветовали не контактировать и блокировать звонящих. Сказали, что телефон тоже не виноват.