Угги_в_горошек• 23 апреля в 23:10
Хто фарбує брови і вії? Якою фарбою користуєтеся?
Доброго вечора.
Я від природи руда, вії руді, а брови білі.
Багато років фарбую дешевою фарбою, яку купую в Ашані до 50 грн.
Вона тримається максимум тиждень.
Хочу спробувати щось якісніше.
Порадьте будь ласка.
Вона тримається максимум тиждень.
Хочу спробувати щось якісніше.
Порадьте будь ласка.
Хвильоватиша• 23 апреля в 23:14
А хной пробовали? Коричневой или даже под цвет волос?
Если вам именно краска для бровей нужна раньше была c:ehko хорошая, но не помню если там большая палитра.
Угги_в_горошек
• 23 апреля в 23:15
Ответ дляХвильоватиша
Мені темно коричневий потрібно.
Майже як шоколад
Залетна Я тут• 23 апреля в 23:18
Автор я шукала фарбу хотіла лореаль попробувати але в нас не було її , вибрала цю дуже задоволена. Вона ніжна не пече і колір тримається
куркулиха• 23 апреля в 23:20
Ответ дляЗалетна Я тут
Не тримається, три дні максимум
За ким я буду?• 23 апреля в 23:22
У Шарлота Тилбери есть тушь для бровей, она вау, красит конечно на день, но каждый даже самый мелкий волосок, те, которые совсем белые (у меня, я блондинка) и натурально выглядит
Залетна Я тут• 23 апреля в 23:22
Ответ длякуркулиха
Не тримається, три дні максимум
Шкода бо вона класна , а ще я бачила що сйос фарбу купують дуже
ОбережнаЯ• 24 апреля в 05:51
Levissime (вам 3-7 чи 7-7 підійде), дуже хороша, тримається непогано. Краще рефлектосіла. Є ще хна для брів, в тих же магазинах продається, її можна додати прямо до фарби.
ОбережнаЯ• 24 апреля в 05:58
То я про брови писала. Там чорна є для вій.
І ще отакою сумішшю з хною останній раз улюблена бровіст мені фарбувала (я блондинка, але люблю потемніше)
Угги_в_горошек
• 24 апреля в 08:24
Ответ дляОбережнаЯ
Дякую
Бджолина королева• 24 апреля в 14:42
Купую вже давно фарбу для брів Syoss, я беру графіт, але є в палітрі світло та темно-коричнева та чорна.
Тижні 2 добре тримається, а потім поступово змивається.