Сама собі лікар• 14 декабря 2023

Поділіться секретом вашої гарної фігури

Поділіться секретом вашої гарної фігури? (Фото моделі для прикладу)
Потринділиця• 14 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
А что едите? Сколько весите?
Їжу їм. Яйця, мʼясо, риба, каші, фрукти та овочі, молочка без лактози, бо маю непереносимість. Влітку могла морозиво зʼїсти, а зараз навіть цього нема. Солодке та борошняне не моє, я ніколи таке не любила.
В мене звісно є гіпотиреоз, але останній рік я на еутироксі і ТТГ не вище 1,5. Тобто це не повинно заважати схудненню
Майже 60 кг при зрості 157 😞 так, я багато років тренувалась та в мене розвинені мʼязи, але обʼєктивно жир зайвий є
Anutkabella• 14 декабря 2023
Ответ дляШкала Радощів
У меня такая генетика, атас. Ноги колонны, и живот, руки полные.
Така ж сама фігня 😭
Україна наше все• 14 декабря 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Работа с нутрициологом в течение года и тренер в зале ) минус 17 кг за год 😉
Минус 22 за полгода без нутрицилога и дала, правда, к тренеру я ходила ранее и в голове шось осталось.
Ещё минус десять в проекте
ШанельКуКу• 14 декабря 2023
Ответ дляПотринділиця
Я сейчас из каш оставила только цельнозерновые, убрала полностью всю молочку, фрукт не каждый день и много зелёных листовых салатов добавила. Вес плавно идёт вниз.
ГоловнаЯ• 14 декабря 2023
В мене такі секрети : багато білку, не голодати, регулярний спорт, по можливості висипатися, достаньо пити, радіти життю( наскільки це можливо зараз)
ГоловнаЯ• 14 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
Что такое молочка кроме молока?
Шкала Радощів• 14 декабря 2023
Ответ дляAnutkabella
Така ж сама фігня 😭
Но я не переедаю. Ем сколько хочу, не ограничиваю. Пришла к этому практически из расстройства питания
Кредитная• 14 декабря 2023
Ответ дляБез образів
Генетика і не їсти після 18, ніколи, без виключення)
Без виключення світла?
Потринділиця• 14 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
В нас взагалі лише гречка та рис, дуже рідко пшоно. Іноді плющена вівсянка, але не на молоці. Я взагалі молочні каши не їм, не люблю їх з дитсадочка. Зараз з фруктів яблука, апельсини, мандарини, памело та хурма
Anutkabella• 14 декабря 2023
Ответ дляШкала Радощів
Розумію !
ШанельКуКу• 14 декабря 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Что такое молочка кроме молока?
Кефир, йогурты, в моём случае сыр - раньше по утрам в яичницу его добавляла, сейчас перестала. Но добавила в день 40 грамм грецких орехов.
ШанельКуКу• 14 декабря 2023
Ответ дляПотринділиця
У меня сейчас шкаф завален перловкой) молочные каши никогда не ела с детства. Белый рис при похудении не рекомендуется, насколько я знаю.
Потринділиця• 14 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
Та я ж той ріс не часто їм, 1-2 рази на тиждень та небагато.
А перловка для мене слизька, взагалі не можу її їсти.
Згадала ще іноді кукурудзяну кашу варю. А так зазвичай заморожені мікс овочей в мене на гарнір.
Свисток ля-минор• 14 декабря 2023
Ответ длялюбименькая
Генетика. Ноги не удлинишь пальцы тоже, шею тоже. Сиси можно пришить, но если таз 130 в обхвате потому что кости такие ничего с этим не сделаешь. Икры тоже не уменьшишь. Талия либо есть либо нет.
Зловила себе на думці, що в мене довгі ноги, шия, пальці, а я цього і не ціную, а хтось мабуть про таке мріє))
Точу ляси• 14 декабря 2023
Ответ дляСвятатабожа
Тільки обмеження в харчуванні. Страждаю мігренями на велику кількість продуктів (
Оу, я тоже заметила, что когда на посиделках-праздниках много всего наемся, то на следующий день - мигрень🤯
Свисток ля-минор• 14 декабря 2023
Ответ дляПотринділиця
Залиште одну кашу на день зранку і точно схуднете
Святатабожа• 14 декабря 2023
Ответ дляТочу ляси
Мій список протизаконних продуктів такий великий... солодке, алкоголь, цитрусові, молочне, гостре, копчене, солонина, горіхи, кава. Легше назвати те, що можна. Але інколи так хочеться, що я їм. Але через хвилин 30 п´ю золмітріпани(
Потринділиця• 14 декабря 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
В мене навіть не кожного дня є каша. Взагалі то я зранку люблю яйця, або сирники з йогуртом, іноді хлібці з паштетом. Каша то коли ж обід, а він не завжди в мене, точніше його практично не буває.
Свисток ля-минор• 14 декабря 2023
Ответ дляПотринділиця
А вечеря яка? Перекуси?
Без образів• 15 декабря 2023
Ответ дляКредитная
Без виключення світла?
Розуму
Потринділиця• 15 декабря 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
А вечеря яка? Перекуси?
Перекусів немає 🤷‍♀️ вечеря зазвичай риба чи мʼясо та овочі. Іноді бувають спагетті з болоньєзе. Я снідаю десь о 9, об 11 в мене кава без цукру та молока, далі працюю і потім в мене вечеря десь між 17 та 18. Раз на тиждень може бути бокал вина.
От реально не зрозуміло звідки вага.
Кредитная• 15 декабря 2023
Ответ дляБез образів
Розуму
Ну то включіть свій і правильно вживайте українські слова))) Всі без винятку))
Без образів• 15 декабря 2023
Ответ дляКредитная
Шановна вчителька української мови, ідіть в дупу)
Кредитная• 15 декабря 2023
Ответ дляБез образів
Чому так агресивно?)) Варто було б подякувати шановну вчительку)) 😅Це ж калька з російської, хіба ви не шануєте свою мову?))
Без образів• 15 декабря 2023
Ответ дляКредитная
Можливо, я не настільки вміло володію українською, але ж не пхаю носа та не лізу зі своїми повчаннями, коли не просять. Так що пані Фаріон, ідіть в дупу)
Кредитная• 15 декабря 2023
Ответ дляБез образів
Дивно)) А що вам заважає подякувати за підказку або мовчки взяти до уваги? Погане виховання чи відсутність когнітивних навичок?) Щодо Фаріон, то я з вами цілком згодна: пішла вона в дупу! 😉
Без образів• 15 декабря 2023
Ответ дляКредитная
Якби це була тема стосовно мови, тоді так, я подякувала б, але наразі це було недоречно. І ця ситуація вказує на Ваше погане виховання та безтактність. Шкода, що Ви цього не розумієте
Кредитная• 15 декабря 2023
Ответ дляБез образів
А, то ви з тих, хто вважає, що ’ми ж не на уроці української’?)) Дарма, вдосконалювати мову завжди доречно.
Не мала наміру вас образити, вибачте, я б поставилася до такого коментаря з гумором і подякувала б, бо мені подобається дізнаватися щось нове, ви інша людина)) Але ж ви тепер запам´ятали?)) Виключення і виняток мають різне значення.
Якщо хочете - відповідайте, я не буду. На все добре 😉
Без образів• 15 декабря 2023
Ответ дляКредитная
Дякую)