Маю сечі• Изменено 14 декабря 2023
Порадьте крем маску для очей від зморшок.
Добрий вечір! Мені 42, зморшечки під очима. Раніше брала Renew маска під очі. Дуже класно заповнює шкіру и зморшок не було. Скінчився крем, привіт зморшки. Це саме маска, але як плотний крем, отека не було. Вже не продається він, знятий з виробнитцва. Колоти не люблю. Потрібен домашній догляд. Дивлюсь на Ланком та Есте Лаудер.
Чи є дешевші дієві крема маски?
Маю сечі
• 14 декабря 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Biologique Recherche vip o2 маска
дякую!
Маю сечі
• 14 декабря 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Biologique Recherche vip o2 маска
це для всього обличчя? чи саме для очей?
Живчик-счастливчик• 14 декабря 2023
Ответ дляМаю сечі
Ее можно на все лицо и под глаза особенно
мегамоСГ• 14 декабря 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А як часто її потрібно робити, щоб був ефект?
Живчик-счастливчик• 14 декабря 2023
Ответ длямегамоСГ
Я роблю маже щодня поки каву п‘ю, вона як рідкі патчі працює. Зберігаю в холодильнику