Дона Ко Ко• 14 декабря 2023

Мої нездійсненні мрії про життя.

Я би так хотіла, щоб у всіх були чоловіки, які їх обожнюють і ніколи ніколи не зрадять ні фізично ні морально. Було б чудово, якби ніхто не хворів, ніяких онко і інших важких хворіб. Якби чоловіки не зраджували і жінки. Якби ніхто не помирав, не вбивав і не пакостив… уявляєте як було б класно? А найбільша моя біль це про мертвих… як було б чудово їх оживити 😭😭😭😭😭
Слава Українi• 14 декабря 2023
А о чем тогда на советчице писать?

А, блин, теперь до конца дочитала. Я думала тема только о мужиках

БезникаЯ• 14 декабря 2023
Какой чудный бред))))
Желайте этого хотя бы только для себя. Зачем всех трогать?
Так точно!• 14 декабря 2023
Ви з тиз хто за штани вбивається?
Ашолюдискажуть• 14 декабря 2023
Хотите зомби апокалипсис? Или новый сезон ходячих?
Пані з калабані• 14 декабря 2023
Всі б рожали третього ( 4,5,6....), було б перенаселення, ресурси землі знищилися б бистріше, голод був би по любому. Автор, мрії ваші, як у маленької дівчинки: хочу чарівну паличку, а потім будь що буде.
Ви намалювали собі утопію. Але після неї обов´язково прийде антіутопія..
Бавовнятий Пупс• 14 декабря 2023
Мені б просто здоровʼя дитині і не треба мене обожнювати…
Пані з калабані• 14 декабря 2023
Оживити мертвих!!!! Це в добавок до того, що і так всі народжуватимуться, але вмиратимуть років через 80. Ви автор будете жити у контейнері , чи що? Бо іншим жити ніде буде.
Оле Лукойе• 14 декабря 2023
Життя повинно йти своїм чередом. У землі немає стільки ресурсів, щоб люди розмножувались і не вмирали. Да і всі б з жиру почали біситись.
Санька-4b93• 14 декабря 2023
Это ваша тема вчера была про нестерпну біль ( Біль мужского рода) от того что сыворотка закончилась?

Санька-4b93• 14 декабря 2023
Ответ дляПані з калабані
А автор спросила умерших от болезней и старости, хотели б они оживать?
Бриджит_Фрикандо• 14 декабря 2023
Ответ дляБезникаЯ
Какой чудный бред))))
А вам нравятся измены и убийства?
navariya• 14 декабря 2023
Недавно фільм дивилась - назви не пам´ятаю..Алет там було філософське поняття про смерть (не зовсім)..Про сансару, напевно всі чули..Про інше. Якщо людина помирає, і їі закопують або спалюють - то кінець...А якщо покласти в гробівець - то душа живе своїм життям. Так було в сценарії фільма...
navariya• 14 декабря 2023
Ответ дляСанька-4b93
Реинкарнация...
Дюйм оф о4ка• 14 декабря 2023
Автор перестаньте жить в мире розовых пони.
Вимагаю спілкування• 14 декабря 2023
Это утопия, к сожалению 😟