всегдаДаДа• 14 декабря 2023
Жіноче здоров´я після 30+
Мені 33,а зі здоров´ям повна опа... Гіпертонія, каміння в жовчному, А по гінекології мовчу. Дівчата, як даєте собі раду?
всегдаДаДа
• 14 декабря 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
ну так це і моя проблема!Ні алкоголь, ні сигарети, ні жарене,ні копчене, ні консервацію, ні гостре , ні фаст-фуд , і приступи панкреатиту , врач вже останній раз каже-то твоя підшлункова в депресії))))від такого !Ну а якщо серйозно-то сказав що це проблема більш стресів , а у мене якраз дуже стресові ситуаціі (((
Підшлункова дуже реагує на стрес, це істинна правда
Два-три тижні і фсьо• 14 декабря 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Просто я уже 5 лет на строгих ограничениях все время и это очень выматывает. Забыла когда оливье ела. На НГ все едят, а я только смотрю. Вот и думаю почему кто-то безбожно бухает и им ничего, а у меня так
всегдаДаДа
• 14 декабря 2023
Ответ дляФорточка
Ну наприклад грижа, коли не знаєш, що таке життя без дикого болю, а зігнутим взагалі не можеш. Підняти нічого не можеш. Іноді і дотримуєшся всього цього, але як звіздоне і все, ніжки не ходять.
Зі мною в палаті лежала дівчина 21річна , видалили грижу. Вам не пропонують оперувати?
Ластоноша• 14 декабря 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Я раз на 6-8 міс гінеколог + мамолог
Чекап раз на рік, кров, узд черевної порожнини
Щитовидка раз на 3-4 міс. Але в мене аіт.
Зал, басейн, харчування.
А щитовидку, що саме ви контролюєте так часто?
Два-три тижні і фсьо• 14 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Бажаю аби вас ще довго нічого не турбувало, А про ’кирпич´ скажу -так само говорила моя подруга, А тепер плаче...
А что у нее?
Нафаня Маня• 14 декабря 2023
37, хожу до гінеколога регулярно і до стоматолога. Там все норм. Слідкую за здоров´ям, харчуюсь правильно, займаюсь спортом, проблем зі здоровям не маю. Тттт
всегдаДаДа
• 14 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Яке у вас меню, що можна?
Форточка• 14 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Пропонують, але мені не просто треба вирізати, а і вставити туди щось. Операція то зробити можна, а от гарантії, що потім не буде піпець не має.
ГейСюда• 14 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Автор, это все не самое страшное, все решаемо.
Мне 36 постоянно бегаю по врачам. Увы, здоровье у всех разное и как я поняла оно мало зависет от нас, что генетически заложено, то и имеем, кто бы что не говорил.
І мені 36 і я гадаю по лікарям, а так хочеться щоб як у років 17, нічого не турбувало.
Два-три тижні і фсьо• 14 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Яке у вас меню, що можна?
Вареная рыба, вареное филе. Из овощей вареная свёкла и картошка. Из фруктов печёные яблоки. Из десертов - зефир и печенье Мария. Из круп - гречка и рис. Вот собственно мое меню и в будни и на праздники.
всегдаДаДа
• 14 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А что у нее?
Рак шийки матки, коли почав турбувати вже була 2стадія....у мене дисплазія була, я ходила, видаляла, переживала, А вона завжди казала , що перегибаю палицю... Сама ніколи не хотіла піти, не турбує ж
ГейСюда• 14 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я теж ходжу по магазину, слинка тече, скільки всього , а мені не можна дієта,лікую шлунок роками.
аромат Жука• 14 декабря 2023
Гле то таком же возрасте болела, потом пролечилась хорошенько, наладила питания, убрала весь мусор из рациона, сейчас 46, отлично все.
Два-три тижні і фсьо• 14 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Очень ее жаль. Здоровья ей.
Вы знаете, что когда человек бодр и здоров это с одной стороны безусловно хорошо, но есть и побочный эффект. Он теряет бдительность. Ничего не беспокоит, считает, что проверяться не нужно, появляется самоуверенность, что так будет всегда, а все коварные болячки типа онкологии на первых порах никаких симптомов не дают и на ранних стадиях это обычно случайная находка.
Так что, вы хотя бы знаете о своих проблемах и контролируете их. Плюс у людей у которых есть проблемы приходится постоянно что-то попутно проверять и сдавать анализы и в этом есть свой плюс. Ну и не забывайте, идеально здоровых людей не бывает. Если каждого обследовать хорошо - что-то найдут.
Автор, не огорчайтесь. Желаю вам решить свои проблемы и больше не вспоминать о них.
Два-три тижні і фсьо• 14 декабря 2023
Ответ дляГейСюда
Правда обидно?(
всегдаДаДа
• 14 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Очень ее жаль. Здоровья ей.
Дякую щиро
, так багато проблем знайшла випадково, з одного боку рада, з другого тепер вічно думай, переживай
ГейСюда• 14 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Правда обидно?(
Так, сумно трохи, краще не ходити в магазини великі бо там одна спокуса.
Завтра піду у варус куплю курча і зварю бульйон і буду їсти днів 3.
ГейСюда• 14 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Дякую щиро
Отож, я теж в 33 взнала про болячки і це важко, не зациклюйтеся бо життя геть погане стає, коли живеш хворобами.
все по ГОСТу!• 14 декабря 2023
Ответ дляКоржик
По гінекології щорічні огляди, все ок. А, ні, після пологів без згрупування коли чхаю можу пісьнути. Але не завжди, інколи.
Мене більше зараз напружують хвороби і інфекції вірусні які я отримую бонусом від дитини з садочку.
Можу вам порадити відео на ютубі з вправами, через тиждень у мене ця проблема пройшла
Коржик• 14 декабря 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Напишіть назву, дякую.
все по ГОСТу!• 14 декабря 2023
Ответ дляКоржик
Напишіть назву, дякую.
Вправи для м´язів тазового дна
Йога українською
всегдаДаДа
• 14 декабря 2023
Ответ дляГейСюда
Ви праві, відволікаюся роботою
Ответ длявсегдаДаДа
Перевіряєтесь часто? Ну хоча б по гінекології?
Гипертония - это потеря эластичности сосудов, болезнь старости. У молодых ее не бывает, все эластичное пока.
Бывает,что от стрессов надпочечники выбрасывают адреналин, который в свою очередь повышает давление. Это все решается с хорошим врачом лекарствами.
И толку бегать пооверятся, когда ничего не беспокоит? Надо лечить, когда болит
ГейСюда• 14 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Ви праві, відволікаюся роботою
Я в декреті зараз і от я така стала, чоловік сміється і каже, що це демо версія старості, а мені чомусь не смішно)
всегдаДаДа
• 14 декабря 2023
Ответ дляГейСюда
Чоловіки зовсім інакші, не розуміють
всегдаДаДа
• 14 декабря 2023
Ответ дляЭ-велин@
У кожного своя думка, за гіпертонію з вами згідна, а по гінекології наприклад ніяк. Там пізно болить...
Зрадорозганячка• 14 декабря 2023
В 35 родила. Болеть особо не было времени)
Ближе к 40 поняла, что запас здоровья не бесконечен. Поменяла питание, пошла в тренажёрку. Порой я себя чувствую здоровее, чем до 30.