Anutkabella• 14 декабря 2023

Люди!!!

Накипіло!!!Чому у людей стільки агресії,що не спроси!!!Відразу під..оби,образи )то фу то тю !Людина налякана ,турбується про себе,хоче запитати думки ,налетіли як коршуни(понеслось купа дибільних фраз ,образ)люди просніться ,адже це ж чат і створений щоб допомагати !невже вам стане легше якщо ви комусь будете писати образи !!!???
Remensa• 15 декабря 2023
Ответ дляTatka Kiev
Я такого не пам´ятаю
Звісно був негатив, але не стільки, як зараз
Думаю війна конкретно на психіку діє((((
Я до ´14 року зависала на російському форумі. Це великий ресурс, я там заради в´язання була ну і так , з дівчатами поговорити. Спочатку він був закритий і туди приходили за запрошенням.Це був звичайний мамський ,веселий форум. А потім в нас почалася війна і форум відкрили. Стільки бруду полилось в сторону українок від дівчат, з яким я ще вчора ганяла віртуальні чаї, вітала зі святами. Ми навіть подарунками обмінювались, хоч і жили в різних країнах. І це писали реальні люди, в яких є діти,онуки. Вони там і зараз живуть звичайним життям.
А тут ніхто нікого не знає, за образи в пику не дасть. От і зливають свою злість.
Re1ne• 15 декабря 2023
Ответ дляAnutkabella
Я також стараюсь не звертати увагу,но якось куди не зайди ,постійно срач !
Це просто відголоски стресу у зв´язку з війною, ні?
Просто Козя Я• 15 декабря 2023
Ответ дляTatka Kiev
Я такого не пам´ятаю
Да конечно. Тут одна васичкина обсерающая детей чего стоила или разборки Викки в директах))))
Татьяна_М5• 15 декабря 2023
Ответ дляRemensa
Ви про біль від неможливості купити крем?
Нет, про икру. Мне советчицы обещали скинуться и обманули. Ночь не спала. Жизнь боль
Remensa• 15 декабря 2023
Ответ дляennSe
то прошлое. я хожу в спорт зал і на дефіците уже почти 2 мес , так хочеться покушать , не могу((
Треба раз в місяць чіт міл влаштовувати, щоб не зірватись
Remensa• 15 декабря 2023
Ответ дляennSe
Просто Козя Я• 15 декабря 2023
Ответ дляAnutkabella
Вон тема про суперлайфхаки. Никакого срача- заходите.
Татьяна_М5• 15 декабря 2023
Ответ дляПросто Козя Я
Сейчас зайду и будет срач
Татьяна_М5• 15 декабря 2023
Ответ дляRe1ne
Нет, то просто маски сорваны
Remensa• 15 декабря 2023
Ответ дляПросто Козя Я
А Онлиблек з фотками своєї розкішниці😆
автор Anutkabella • 15 декабря 2023
Ответ дляRe1ne
Можливо
Remensa• 15 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Та чекайте, ще є час до свят. Може ще не всі встигли😁
Просто Козя Я• 15 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Сейчас зайду и будет срач
Ой, вы да, любую тему можете загадить
__Jane__• 15 декабря 2023
Божечки, Автор, собака лает— караван идёт. Мне вообще пофиг,что эти клуши мне говорят. Одна недавно хамкой назвала и сказала пойти вон из темы. Ещё парочка бегает за мной туды- сюди и фейспламы ставит. Сегодня я узнала, что я- плохая мать своим детям , не кормлю их и они голодные по соседям бегают, еду просят( ремарка: детей у меня нет). Зачем обращаете внимание на всякий бред сивых кобыл?
-Ань-• 15 декабря 2023
Шукайте групи по інтересам у вайбері і телеграмі.
Татьяна_М5• 15 декабря 2023
Ответ дляПросто Козя Я
Ой, вы да, любую тему можете загадить
Не, то просто люди пострадали от войны. Я отношусь с пониманием. У многих психика прыгала на батуте и потерялася
putrec• 15 декабря 2023
треба створити тему для сварок, якщо настрій поганий - заходишь туда зразу, пишеш ’всі дури’ і чекаєш відповідей і відбиваєшся 🤣
Tatka Kiev• 15 декабря 2023
Ответ дляПросто Козя Я
Я на неї якось не звертала увагу, не пам´ятаю щоб вона когось напряму принижувала
vikohka• 15 декабря 2023
Ответ дляПросто Козя Я
сeйчас оnа обкакиваeт Украиnу из- за порeбрика.
Татьяна_М5• 15 декабря 2023
Ответ дляRemensa
Зачёт))
Olivia666• 15 декабря 2023
Ооо ну наконец-то не только я так считаю 🤣обиженные бабенки и пишут глупости )) всю свою «боль» на кого-то скидывают ) что не спроси , так «в гуле пробей» то ,се )
Унижения , оскорбления , прокалывания )))
Не обращайте на них внимания , вы ничего не добьетесь , бесполезно )
У таких людей гниль в душе , это уже заложенно как бетон ))
Olivia666• 15 декабря 2023
Ответ дляTatka Kiev
Я такого не пам´ятаю
Война войной , но люди которые были людьми они и остались ) война просто показывает ху из ху ))
Margalya• 15 декабря 2023
Ответ дляTatka Kiev
Погоджуюсь, дуже багато булінгу та приниження
Я тут дуже багато років, не було так ніколи
Я теж багато рокiв, i так було весь час :)
Margalya• 15 декабря 2023
Ответ дляMurrr4a
Коли до мене приходить людина з агресією, я вчу її емпатії.
Наприклад, нещодавно в магазині бабця поставила мені на ноги свою кравчучку та видала ’чого ви тут стоїте, я тут завжди корзину свою ставлю’. А я їй кажу ’доброго дня, буду вчити вас проявляти свої потреби мовою емпатії, добре?’. Вона стоїть дивиться. Я продовжила ’доброго дня, вибачте, ви могли би відійти, бо тут зручне місце для моєї корзинки, я її тут завжди ставлю’.
На мій подив, вона розсміялася та майже так і попросила відійти. Далі ще розказала про погоду, дітей та ноги. Ми розійшлися друзями )
Так я роблю кожного разу. Не всі адекватно реагують. Але більшість - так.
Почніть робити щось, коли вам приносять агресію та роздратування. Вчіть людей добру
Вчити дорослих людей iдея така собi
Ирина_Б_• 15 декабря 2023
гадюки
ebbi• 15 декабря 2023
Ответ дляlisulya
Думаю це тому, що інші теж налякані. Тут не зібрані спеціалісти для допомоги Вам, тут сидять такі ж люди, налякані, вимучені, сповнені своїми проблемами, як і Ви. Тому їм не заходять вже чужі проблеми, просто не поміщаються.
Якщо тобі боляче і комусь теж боляче,то це ж не привід кидатися на людей.Ми б не хотіли,щоб кидалися на нас,коли нам погано.Втрачання емпатії-це часто і наша проблема
Murrr4a• 15 декабря 2023
Ответ дляMargalya
Вчити дорослих людей iдея така собi
Вам таки, а мені - ок. Коли люди так себе ведуть з іншими та не мають емпатії, не вміють чесно сказати, що вони хочуть - вони не дорослі