Isidda• 15 декабря 2023

Диво сталося. Україна починає процес вступу до ЄС.

https://lb.ua/world/2023/12/14/589067_divo_stalosy... 14 грудня 2023, 22:20 Європейська рада, простіше кажучи, лідери Європейського Союзу погодилися розпочати переговори про вступ України та Молдови до Співдружності. Грузія ж отримала статус – кандидата на членство в ЄС. Це історична перемога України, яка сталася, попри зусилля росії та її партнерів на Заході знищити євроінтеграційний поступ нашої держави. Те, чого так боявся Путін перед широкомасштабним вторгненням, справдилося – Захід починає процес прийому України у свою родину.Поки Володимир Путін виступав на тотально безглуздій «Прямій лінії» з російським народом, поки він оцінював «яйця пацана» – свого міністра сільського господарства Дмитра Патрушева (сина секретаря Радбезу РФ Миколи Патрушева), та зловтішався, що допомога Україні зменшується, лідери держав – членів ЄС ухвалили в Брюсселі доленосне для України рішення. Вони відкрили двері до ЄС, розпочавши безпосередні перемовини про вступ для України та Молдови. Крім того, надали Грузії статус країни – кандидата.«Це конкретний сигнал надії для народів цих держав і для усього континенту», – зазначив президент Європейської Ради Шарль Мішель. Водночас президентка Європарламенту Роберта Мацола наголосила: «Для всіх, хто бореться за наші цінності. Для всіх, хто дивиться на Європу як на маяк надії. Ми виконали свої обіцянки. Ми творили історію. Тепер ми будемо писати майбутнє разом».
Ирина-bbd0• 15 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Денежно
Что денежно? ))))
Куратор посты читает?)))))
Kittu2008• 15 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Я в Германии. Это одна из самых богатых стран ЕС (и многие здесь мечтают из него выйти). Сравните Украину с более сопоставимыми членами ЕС
Страна богатая, а люди бедные и вынуждены экономить
Landuchka• 15 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Я вот и спрашиваю как и зачем Вы навсегда уехавшие здесь оказываетесь?))))
Я на этом сайте была с 2013 года. Под другим аккаунтом. Помню и Валеру и мороженную курицу
Landuchka• 15 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Что денежно? ))))
Куратор посты читает?)))))
Может, ваш и читает
Ирина-bbd0• 15 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Может, ваш и читает
Вы боитесь написать как именно помогаете воюющим украинским?
Ирина-bbd0• 15 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Причем тут валера? Вы выехали навсегда. Что в украинских политтемах делате?
Ирина-bbd0• 15 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
В 2013 в сепаратизм играли?))))
Пришлось удаляться?))
Landuchka• 15 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Мой жених перечисляет деньги ЗСУ регулярно. Говорит, что готов ехать со мной в Украину отстраивать страну
Ирина-bbd0• 15 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Ну так берите жениха и приезжайте. Чо ото там в загнивающих сидеть))))
Landuchka• 15 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
В 2013 в сепаратизм играли?))))
Пришлось удаляться?))
Я удалилась недавно. Решила, что слишком много времени здесь зависаю... Но, привычка победила
Landuchka• 15 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Та, не.. спасибо... Пусть сначала война закончится
lyudai• 15 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Да....некоторым не понять.что есть собирательный образ пользователя)))в смысле по совокупности фраз.реакций и компании )
Они думают, что умело шифруются)))
Ирина-bbd0• 15 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Ага.пусть сначала украинцы для вас место проживания завоюют .а потом вы такие приедете строить)))
Ой фсьооо!)))
Landuchka• 15 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ой фсьооо!)))
Я не знаю, чем закончится эта война. Воевать не собираюсь.
Ирина-bbd0• 15 декабря 2023
Ответ дляlyudai
Они думают, что умело шифруются)))
Я их с 2013 каких только не перевидела тех шифрующихся)))))
Понабирают по обьявлению(с))))
автор Isidda • 15 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Будущий? Немец коренной
ви йому не потрібні і даром.на жаль
Landuchka• 15 декабря 2023
Ответ дляIsidda
ви йому не потрібні і даром.на жаль
Я тоже ему так говорила... Но, он переубедил. Уже кольца купили
автор Isidda • 15 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
то ви ж годину тому писали шо всьо пропало.шо рєбьйонка для войни растіть не будете
автор Isidda • 15 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Удалено администрацией...
Landuchka• 15 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Так я и не вернусь, пока не закончится. Но, вернуться хочу. Будем жить на две страны
автор Isidda • 15 декабря 2023
може і не судьба вже і дати.
Landuchka• 15 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
Ну, я более разборчива
автор Isidda • 15 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Ну, я более разборчива
молодець.тільки я не пальчиком зроблена і на такі дешеві кіна не ведусь.
виктория7аас• 15 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Орбан псіханув і ще до голосування вийшов з зали.Ну і х з ним
поаккуратней с ОрбаномОрбан вчера демонстративно вышел из зала, когда мелкота от ЕС голосовали за открытие переговоров для вступление в ЕС двух самых нищих стран. Потом какой то чиновник от ЕС пропищал, что Венгрия вето не наложила, мол все остальные 26 стран за присоединединение.И да, сроки начала переговоров неизвестны и когда будут определены тоже)). Еще раз аккуратней с венграми.Но венгры ещё не раз всех нахлабучат. Они все делают достаточно умно и хладнокровно. Венгрия в долгую ещё посмеётся последней.А вообще смотрите проще Это просто договорняк. Типо решение есть, но легитимность его непонятна. Орбан еще и деньги за это получил. ЕС проголосовал за вступление Украины, но выделение долгосрочных денег типо Орбан заблокировал. Фактически ЕС как и США просто хитро маневрируют. Все переходят на небольшие разовые транши, но с очень большой перспективой. Все ждут пока до каждого жителя Украины дойдет что их кинули. И Запад не пришлет денег всем и каждому. И РФ не пришлет репараций. Тогда можно сказать что жители Украины сами не смогли, не хотят и вообще не справились.
Seehund• 15 декабря 2023
Смотрю наши новые европейки совсем распоясались, забыли о принципах европейской толерантности и .т.д. Милые дамы так ведут себя только на расии.
Ночка_темная• 15 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
А теперь подумайте, сколько земли уже выкуплено корпорациями. Вся тяжёлая промышленность находится в одних руках. Сколько уже уничтожили, отобрали? Выход к морю уже почти отрезан ...
А скільки викуплено корпораціями землі?Миколаївська область, навкруг всі обробляють землю.Переважно одноосібники, або мілкі арендатори, там 200-500 га землі в оренді.Чому не викупляють нашу землю корпорації?Наш та сусідні райони, знаємо спілкуємося-ніде не викупляють.Оазис серед викупленої корпораціями землі?
Є тут хтось ще з паями чи хто в курсі, де в Україні розміщуються ці викуплені корпораціями землі?
В тому році програма була для прифронтових територій, 3000 грн за га в підтримку, спілкувалися тоді в чатах з такими ж одноосібниками з 8 областей, теж ніхто не чув про землі скуплені ділками.Де ж вони знаходяться?
Tammy21• 15 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Боже, я помню як ми на уроці присвяченому єс в 10 класі записували які там інституції, хто там керує, розбирали термінологію. А це було років 17 назад. Якщо не помиляюсь, при Ющенку. Мене ще з тих часів дістало то всьо слухать. Хоча урок був раз на тиждень здається
Треба було про таєженний союз розбирати, тоді б ваша травма була меншою, так?
Ви хоч раз задумалися чому ми за ці десятиріччя досі не у ЄС, хто у цьому винен, і які у нас до біса круті дипломати та ін.специ, які довбають скалу, коли ось таких як ви ’дістало’?
Tammy21• 15 декабря 2023
Ответ дляKapuchini
Какие плюсы нам от вступления в ЕС? Кто может толково объяснить?
Тим, хто роками не може дійти до гугла, ніхто вже поясните не зможе. Співчуваю.
автор Isidda • 15 декабря 2023
Ответ длявиктория7аас
не тяните с яндекс ру эти простыни.тут не лохи.мы читаем новости западные.все ок
Tammy21• 15 декабря 2023
Ответ длявиктория7аас
Я б вам не радила орієнтуватися на середній, мемовий рівень людей на цьому форумі. Підтягуйте свій рівень раша пропаганди, бо то пц.