Isidda• 15 декабря 2023

Диво сталося. Україна починає процес вступу до ЄС.

https://lb.ua/world/2023/12/14/589067_divo_stalosy... 14 грудня 2023, 22:20 Європейська рада, простіше кажучи, лідери Європейського Союзу погодилися розпочати переговори про вступ України та Молдови до Співдружності. Грузія ж отримала статус – кандидата на членство в ЄС. Це історична перемога України, яка сталася, попри зусилля росії та її партнерів на Заході знищити євроінтеграційний поступ нашої держави. Те, чого так боявся Путін перед широкомасштабним вторгненням, справдилося – Захід починає процес прийому України у свою родину.Поки Володимир Путін виступав на тотально безглуздій «Прямій лінії» з російським народом, поки він оцінював «яйця пацана» – свого міністра сільського господарства Дмитра Патрушева (сина секретаря Радбезу РФ Миколи Патрушева), та зловтішався, що допомога Україні зменшується, лідери держав – членів ЄС ухвалили в Брюсселі доленосне для України рішення. Вони відкрили двері до ЄС, розпочавши безпосередні перемовини про вступ для України та Молдови. Крім того, надали Грузії статус країни – кандидата.«Це конкретний сигнал надії для народів цих держав і для усього континенту», – зазначив президент Європейської Ради Шарль Мішель. Водночас президентка Європарламенту Роберта Мацола наголосила: «Для всіх, хто бореться за наші цінності. Для всіх, хто дивиться на Європу як на маяк надії. Ми виконали свої обіцянки. Ми творили історію. Тепер ми будемо писати майбутнє разом».
MarMarem• 15 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Тобто, через ждунів- ось вся ця війна
Удалено администрацией...
Ruovet• 15 декабря 2023
Ответ дляmaggymys
И как прифронтовые области будут принимать, если с нами даже Skrill не хочет работать?
Никак и никого никуда принимать не будут.
автор Isidda • 15 декабря 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Ми стільки всього втратили на шляху до вступу в ЄС. Такою доргою ціною я не хочу ніяких європ.
путін нас вбиває не за ЄС.а що скинули його янека,що хочемо бути вільними,що показали приклад іншим як боротися з диктатурою,що українці не хотять жити під ним покірними зазомбованими баранами як білорусь і самі росіяни.що ми перестали його боятися.мова йде про його виживання,владу.він боїться бунту свого народу.йому то єс .нато,русский язік,донбас.до лампочки.то відмазка для віслюків
автор Isidda • 15 декабря 2023
Ответ дляappareils
Боже я вам заздрю))) якщо ви сидите на якихось колесах напишіть назву, я вже давно мрію про такий стан
Так ви з нього і не виходите,навіщо вам ще закидаться колесами
Ruovet• 15 декабря 2023
Ответ длякласс123-7dcf
Яке диво? Нас ще ніхто нікуди не прийняв, ще десять тисяч разів переговори про вступ будуть переносити та умови виставляти. Цей вступ може затягнутись на десятки років.
Удалено администрацией...
MarMarem• 15 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Точно таке мені пишуть на ’ z’ каналах.
І повторюють:’ ми хохлів не вбиваємо, ми вас обезброюємо’.
А на питання : нащо прийшли?- нас покликав крим та донбас ,
Меня нет на z каналах
автор Isidda • 15 декабря 2023
Ответ дляMarMarem
Удалено администрацией...
ця методичка вже застаріла.давайте нову
MarMarem• 15 декабря 2023
Ответ дляIsidda
ця методичка вже застаріла.давайте нову
Ой да бросьте вы уже со своими методиками. Скажите лучше что-то в противовес.
Ruovet• 15 декабря 2023
Ответ дляKapuchini
Какие плюсы нам от вступления в ЕС? Кто может толково объяснить?
Плюсов никаких, теоретически загнулось бы наше собственное производство абсолютно всего, если бы внезапно это произошло в реале, но нас туда и не примет никто, так что это, в принципе, не важно.
автор Isidda • 15 декабря 2023
Ответ дляRuovet
Удалено администрацией...
Ви українців не обзивайте,подивіться на терпіл росіян,від ніщети шурують в чужу країну на війну..ВІД НІЩЕТИ
MarMarem• 15 декабря 2023
Ответ дляKittu2008
А мы напали на страну в 5 раз больше не имея оружия?

Вам это в методичке написали?
Удалено администрацией...
Piracanta• 15 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Ну почему бредни? Вот вам карта. Что мы там видим? Грузия и Азербайджан - граничат с рашей. Раша там свои границы обезопасила. Чтоб никакого ес и никаких нато. Смотрим выше. Белорусь - там понятно, все надёжно, все схвачено. Эстония и Латвия. Там тоже никаких нато и никто об этом не думает. Остаётся Украина и Финляндия. Фины сильные и уже раз дали по зубам раше, там все норм с экономикой, нет зашкаливающей коррупции, есть деньги и оружие, потому конечно их без проблем и всяких условий приняли в нато. Появилась первая реальная угроза на границах. Остаётся Украина. Это реально большой отрезок границы. Огромный. И нато там раше явно не нужно. Или вы не согласны? Хотели бы напасть, напали бы? С какой стороны? Фины только сейчас стали членами нато.
Можно бесконечно долго смотреть на то, как горит огонь, как течёт вода и читать этот комментарий великого геостратега из Италии Татьяны М5 о том, что Латвия и Эстония, члены НАТО с 2004 года, даже не думают в НАТО вступать))) Зто топ комментарий всея политической советчицы.
appareils• 15 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Та ні, я по життю реаліст. Я тільки не можу зрозуміти, по темах які ви клепаєте, ви або на зарплаті або на таблетках (((
Ольга-f5e3• 15 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Вони не виконують вимоги.Там своє кіно.У нас все ок.Здивувала Грузія.Там же ніби за путьку вони
Никогда Грузия не была за путьку
Ruovet• 15 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
Piracanta• 15 декабря 2023
Ответ дляMarMarem
Удалено администрацией...
Так вы из раши?Всё таки российское тв самое точное оружие в мире. Без промахов попадает точно в мозг
Olga Zelenyak• 15 декабря 2023
Ответ дляRuovet
Ровно то же самое нам обещали, когда соглашение об ассоциации подписывали. Все загнется, все загнутся.
В реальности от членства в ЕС пока еще никто не загнулся, хотя там и есть определенные ограничения и рамки, но страны восточной Европы сидят как мышки и даже не пикают, чтобы из ЕС выйти. Потому что получают они точно не меньше, чем имеют ограничений.
Piracanta• 15 декабря 2023
Ответ дляMarMarem
Ну что скажешь в противовес тому, что это Украина напала на россию. Тут без комментариев.
shelly_ua• 15 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Чому Європейський Союз називають найбільшим і найуспішнішим інтеграційним об єднанням у світі?
Європейський Союз є найбільш успішним інтеграційним об´єднанням у світі, до складу якого входять 27 країн, з населенням близько 450 мільйонів людей. Загальна вартість усіх вироблених товарів і послуг (валовий внутрішній продукт ВВП) становить більше ніж 14,5 трильйона євро, ВВП на душу населення більше 32 тисяч євро
Был...
Olga Zelenyak• 15 декабря 2023
Ответ дляPiracanta
Уже нет фантазии предполагать, что следующее здесь доведется прочитать)
Ruovet• 15 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Стать дотационным придатком, чтоб что-то там ’получать’? Такая себе голубая мечта.
Уже уничтожили весь военный комплекс, что зависим целиком и полностью от благодетелей. Одну кнопочку нажали (или не нажали, прекратили поставки) - и нас нет. Давайте ещё и сх, и промышленность парализуем.

Радость человека, которому пообещали поломать ноги, но дать костыли.
Действительно, одна радость, что в реале не будет этого.
Olga Zelenyak• 15 декабря 2023
Ответ дляRuovet

Зачем становиться дотационным придатком? Я вам о том, что под утверждением, что все загнется в реальности ничего нет.
Nat-li• 15 декабря 2023
Ответ дляMarMarem
Удалено администрацией...
Ого. Вы тут всю ночь соловьёвщину транслируете? Не бесплатно хоть?
Piracanta• 15 декабря 2023
Ответ дляMarMarem
Удалено администрацией...
А рашка на Чечню не напала? Или ей можно?
Kittu2008• 15 декабря 2023
Ответ дляMarMarem
Удалено администрацией...
Лично я ничего не осуществляла и сидела в декрете.

И Россия 10 лет кошмарила Чечню за неповиновение
Nat-li• 15 декабря 2023
Ответ дляMarMarem
Удалено администрацией...
А вы живете, как стадо с кое чем во рту 20 лет и получаете удовольствие от сношений со старыми дедами у власти
darsi• 15 декабря 2023
Ответ дляMarMarem
Удалено администрацией...
Откуда у вас данные про 50%?
Я нашла другую информацию - Согласно опросу, проведенному Социологической группой «Рейтинг» 30-31 марта 2022 года, 91 % украинцев поддерживают вступление в Европейский союз во время вторжения России на Украину в 2022 году по сравнению с 66,4 % в феврале 2015 года.
Люсильда.ua• 15 декабря 2023
Ответ дляIsidda
А тепер, тезко, згадай за що яника скинули, з якої причини студентів зібрали у грудні 2013... Тоді яник щось недомовився про початок вступу в ЄС. І от скільки трагідних подій потягнулось з того моменту. Всі жадали безвіз для мандрівок Європою. Євро ще тоді було по 11 грн. Я ладна була заплатити 45 євро за ту візу, щоб тільки не пережити усього, що довелося: мені, моїй родині, усій країні. Отакий безвіз дорогоцінний ми... хотіла написати отримали, але ж... ми тепер ще тільки починаємо процес вступу... Це ще наскільки: 10 років? 20-ть? 100?
А якщо цей ЄС за такий період розпадеться?! То вийде, що напрасно ми ціною втрати наших численних територій і життя людей виборювали той безвіз?!
Olga Zelenyak• 15 декабря 2023
Ответ дляdarsi
Откуда у вас данные про 50%?
Вы сейчас общаетесь с человеком, который считает, что Украина на рашу напала.
Объективно здесь результаты соц опросов не помогут.
Nat-li• 15 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Шо серьезно?)
Не читала этот весь бред. У них уже и такая теория нарисовалась?)