Невгамовна Бу• 15 декабря 2023

Коли ви дозволили робити дівчатам додаткові проколи у вухах?

Донці 10 років, два роки тому разом з братом прокололи вуха.
Зараз просить зробити другу пару дірок.
маминаБубочка• 15 декабря 2023
Коли захоче, не бачу в чому проблеми
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ длямаминаБубочка
Коли захоче, не бачу в чому проблеми
Розмір самих вушок трохи лякае
маминаБубочка• 15 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Розмір самих вушок трохи лякае
Коли пробивають немовлятам, то нікого не лякає
Wild raccoon• 15 декабря 2023
в мене росте донька)
мабудь в 12-14 дозволю
ніс - ну тут мабудь в 16
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ длямаминаБубочка
Я того не розумію.
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ дляtamara.akopian1993
в мене росте донька)
мабудь в 12-14 дозволю
ніс - ну тут мабудь в 16
А просить вже? Чи то ви пропонуйте?)
Wild raccoon• 15 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
А просить вже? Чи то ви пропонуйте?)
та вона маленька ще) але їй цікаво чому в мене в носі є камінець )
Бибер-анонимер• 15 декабря 2023
Мені мама дозволила в 5.... До того ж тоді не було здається таких салонів як зараз, проколювала мама подружки голкою. Захотіла сама, мама спочатку вагалася, а потім вирішила поки я хочу сама то нехай проколять, бо потім підросту і може буду боятися...
Другу дірку проколола в 15 років, теж проколювала другої подружки мама, за другу я навіть не подумала що треба спитати у мами , вирішила що зроблю сюрприз ))). Ніхто мене після цього і не сварив і не питав чому я не запитала чи можна це зробити
Марічка• 15 декабря 2023
Моїй 13. Зробили пірсинг в носі. Не бачу проблеми, щоб не дозволяти.
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ дляtamara.akopian1993
Розумію, у нас так син цікавився) як заговорив так почав питати. Ото дозволили за відмінне навчання. Модний ходить))
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Ну 15-16, це ок, але 10 не знаю.
Бибер-анонимер• 15 декабря 2023
Зараз мене мабуть закидають тапками, але я й сама дозволила сину проколоти вухо перед другим класом.... Він дуже хотів це зробити, ходив з сережкою десь до класу 9 мабуть, потім надоїла зняв, пройшло вже 8 років дірочка так і залишилася, не шкодує що це колись зробив ))
navariya• 15 декабря 2023
Ответ дляtamara.akopian1993
в мене росте донька)
мабудь в 12-14 дозволю
ніс - ну тут мабудь в 16
Саме цікаве - пройшли це - ніхто не питає - хочу і зроблю...
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ дляБибер-анонимер
О я вас розумію) я ще й два вуха дозволила)
Бибер-анонимер• 15 декабря 2023
Хоча зараз якось казав що хоче зробити тату, я від них не в захваті (((, хоч розумію що це мабуть така зараз мода, намагаюся його вмовити не робити , подумати що цей розкрас на все життя (( і якщо надоїсть то вже не зітре ((. Але ж розумію, що якщо вже дуже захоче то зробить ((.
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ дляБибер-анонимер
У чоловіка також вухо пробите, але ми приховували це, до того як син одягнув. Спеціально приховували щоб не спонукати
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Для мене це табу
navariya• 15 декабря 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Зітре)Але пару років назад, була філософія на цю тему - а як це буде, на дряблій шкірі в старості (дай Боже, дожити)
Птах_А• 15 декабря 2023
Памʼятаю свій підлітковий вій, дуже хотіла другу сережку в вушко. Мама дозволила, коли мені було 14 років.
Бибер-анонимер• 15 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Для мене це табу
Надіюся все таки що і мій прислухається і не зробить цього ((
Бибер-анонимер• 15 декабря 2023
Ответ дляnavariya
Ото ж , я йому теж це кажу...
navariya• 15 декабря 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Ото ж , я йому теж це кажу...
Мене прсвятили, декілька років назад - тату - це не прикраса - вона несе своє значення - особливо в криміналі...
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Ото тому ми і дозволили проколоти вуха. Запретный плод сладок.
Пс мене у вас суспільство нормально відреагувало на сережку у вусі?
Wild raccoon• 15 декабря 2023
Ответ дляБибер-анонимер
хотіла я тату в 16 років - дуже батьки не дозволяли
в 18 вже могла зробити - але батько казав , а що ти хочешь набити - який там посил
вже мені 30 ) досі без тату але хочу)
вже вибрала що - але боюсь що потім набридне - а удаляти боляче ....
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ дляtamara.akopian1993
вже мені 30 ) досі без тату але хочу)
Якщо не набили - мабуть воно і не треба)
Бибер-анонимер• 15 декабря 2023
Ответ дляnavariya
Ну мій каже що то таке було колись, дійсно пам´ятаю раніше з тату ходили в основному лише ті хто сидів... А зараз ви ж бачите що хлопці і не тільки з тату через один... Але мені це не подобається, можливо через те що раніше була така на них слава..
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ дляПтах_А
Я чогось не наважувалася на другі. І проколював мені вже чоловік у день народження дитини
Бибер-анонимер• 15 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Ну в очі ні мені ні йому ніхто своє фе не сказав, а там хто його знає . Чоловік правда був в шоці, ми ж йому теж не сказали коли йшли проколювати, бо не дозволив би точно , але не сварив, промовчав ..))

А у вас як?
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ дляБибер-анонимер

А у вас як?
Тихо-спокійно, але питали і питають досить часто. Кажуть що пасує, питають чия ідея, і як зробити два вушка)

З чоловіком було погоджено, він тоді і показав своє вухо синові. Але два вуха були несподіванкою для нього)
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ дляБибер-анонимер

А у вас як?
А і ще син ображається коли у нього просять знати кліпси.