Невгамовна Бу• 15 декабря 2023

Коли ви дозволили робити дівчатам додаткові проколи у вухах?

Донці 10 років, два роки тому разом з братом прокололи вуха.
Зараз просить зробити другу пару дірок.
Мелочунь• 15 декабря 2023
Моя в 14 захотела, пошли прокололи. Сейчас хочет хрящ проколоть, я пока не соглашаюсь, потому что уши сложно заживают.
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ дляМелочунь
А перші коли зробили?
Кредитная• 15 декабря 2023
Моїй в 14 ось нещодавно зробили прокол другий. Мені подобається, красиво) в мене 7 проколів у вухах ))
Мелочунь• 15 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
А перші коли зробили?
Первые в 5лет.
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ дляКредитная
Просить других у кожному
navariya• 15 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Просить других у кожному
В китайській медицині (голкотерапія) там інший підхід до цього...
Джонсонюк• 15 декабря 2023
Младшей в 12, старшая не просила такого. Себе лет в 19-20 проколола.
Джонсонюк• 15 декабря 2023
Ответ дляtamara.akopian1993
хотіла я тату в 16 років - дуже батьки не дозволяли
в 18 вже могла зробити - але батько казав , а що ти хочешь набити - який там посил
вже мені 30 ) досі без тату але хочу)
вже вибрала що - але боюсь що потім набридне - а удаляти боляче ....
В 20 набила, в 25 уже прятала под рукавом, в 40 удалила. Дочку предупредила, что это долго, дорого и больно
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ дляnavariya
Це до чого?
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ дляДжонсонюк
Ну в 19-20 явно не заборонити) там можливо навіть не помітити.
Джонсонюк• 15 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Ну, за ухо нет, а за татуировку меня здорово дома парафинили! Сделала в январе 2000 года, мне было чуть больше 20 лет. Но тогда у моих знакомых не было ни у кого.
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ дляДжонсонюк
Я коли доньку закінчила годувати - проколола соски) Мама випадково дізналась - ух було)))
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ дляДжонсонюк
Але від пірсингу чоловік мене відмовляв, жалко йому мене було.
dahashutka19• 15 декабря 2023
Я б зробила
автор Невгамовна Бу • 15 декабря 2023
Ответ дляdahashutka19
Я б зробила
Э досвід?