Варена цибуля• 15 декабря 2023
Що ще придумати на день народження?)
Привіт) В мене у неділю день народження. Чесно кажучи, навіть не знаю, як його провести. Шумні компанії не хочу та й не на часі зараз, плюс, дорогувато. А не на часі ще й, бо морально виснажена останнім часом — складні тижні були на роботі, тому хочеться відновитися, набратися сил та енергії. Записалася на масаж, бенто-тортик собі замовила, до батьків поїду — посидимо, поїмо щось смачненьке, а що ще можна придумати?) Пішла б в кіно, але ж тривоги. Коханий є, але я не очікую, що за мене плануватиме свято. Цікаво, як ви святкуєте свій день народження та що можете порадити?)
Комиссия50%• 15 декабря 2023
с любимым к родителям... или это не считается провести день рождения?
Директриссимо• 15 декабря 2023
Ответ дляНалитое яблочко
В СПА з коханим
Туди ТЦК люблять заходити.
Чорнобаївка• 15 декабря 2023
У мене сьогодні др. Так я поїхала в тур в Закарпаття з донькою. Сьогодні були на водоспаді, покатались на канатній дорозі, в чанах попарились. Ввечері смачно поїмо. Завтра Синевір, потім Косино термальні басейни. Гарний та приємний відпочинок :)
ВерСаСе• 15 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
В сауну, чаны...
Підкажете, де в Києві або поблизу чан є з басейном чи водоймою для охолодження. І взагалі де сподобалося.