40ка• 15 декабря 2023

VPN сервіс, який у вас працює?

Я рада, що доблесті працівники Київстару нарешті відновили з´єднання.
Не пройшло і року.
Тільки не треба про якусь там страшну хакерську атаку.
Такі атаки не новина і в нормальних компаніях давно вміють від них захищатися.
Тому медаль на груди ніхто не дасть. Ага, війна спише.
У мене два VPN server на телефоні і компі.
Зараз, після вмикання, вони одразу блокують від мене ін-т.
Ну так, піаністи прєкратіть стрєлять будуть мені вказувати, на яких сайтах сидіти.
Порадьте ваш VPN server, який зараз нормально працює, будь ласка.
Якщо можна, бесплатний.
Дякую
Муркамурковна• 15 декабря 2023
змішала з гавном всіх ..це ж треба так вміти

Джеральдина.• 15 декабря 2023
Если для компа, то классный 1.1.1.1 - так и называется, сразу гуглятся ссылки на него. На телефоне он тоже есть, но почему-то хуже работает. А на компе - летает, скорость почти не режет.

Для телефона - browsec

Они оба бесплатны, в браусек есть премиум, но хватает бесплатной версии
Ira_Do• 15 декабря 2023
У мене planet vpn, але користуюсь вкрай рідко
автор 40ка • 15 декабря 2023
Ответ дляДжеральдина.

Для телефона - browsec

Дякую велике
автор 40ка • 15 декабря 2023
Ответ дляIra_Do
Дякую за пораду