Морожена_курка• 15 декабря 2023

Помер кум

Підкажіть ,будь ласка,помер кум,що несуть на похорон.Чи є якісь традиції в таких випадках для хрещеника.
Плету интриги• 15 декабря 2023
Квіти. Від вас гроші якісь, якщо вважаєте за потрібне
Дуб береза• 15 декабря 2023
Деньги, хлеб, сладости, цветы четное количество
Небалувана Галя• 15 декабря 2023
Венок
Простецкая• 15 декабря 2023
Деньги, если можете. Предложите помощи семье в организации похорон. Поддерживайте их морально. Это важно.
Просериарила молодость• 15 декабря 2023
хотите помочь - предложите финансово поучаствовать в похоронах, какие блин ’традиции’, человек умер
бибизяна• 15 декабря 2023
Матеріальну допомогу, можна запропонувати допомогу в організації похорон
На пів ставки• 15 декабря 2023
у нас тільки квіти та гроші, іноді вінок
Корсет_на_шурупах• 15 декабря 2023
В таких случаях несут цветы на могилу и деньги вдове, чтоб была возможность оплатить похорон, поминки, памятник
ZhukOlena• 15 декабря 2023
Які ще традиції??? Людини вже немає, усе, кінець.
Купіть живі квіти на похорон і по можливості фінансово допоможіть дружині померлого, бо на жаль, в наш час поховати людину - це теж не дешево....
ТаЕщеОптимистка• 15 декабря 2023
Ми купили тільки вінок, дорогий з живих квітів. Кум був заможною людиною, фінансова допомога сім´ї була зайва.
ГоловнаЯ• 15 декабря 2023
помер кум, а треба щось нести хрещенику ? це як ?
Дуб береза• 15 декабря 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Потому что крестник автора занимается похоронами.
Тримбулька• 15 декабря 2023
Сходіть на заупокійне Богослужіння, підтримайте родину. Якщо є змога, допоможіть трішки фінансово.
барабанщица• 15 декабря 2023
Что за традиции на похоронах? Обряды блин. Баян и водка?
Чай не средние века. Помогите людям с организацией, не лезьте в душу. Просто подойдите по деловому.
На пів ставки• 15 декабря 2023
Ответ дляДуб береза
я так зрозуміла, що автор - мати (або батько) хресника, помер кум, тобто хрещений її дитини.
до чого тут хресники автора?
автор Морожена_курка • 15 декабря 2023
Ответ дляНа пів ставки
до чого тут хресники автора?
Померлий хрестив мою дитину.Похороном займається наша сім´я так як він не тільки кум,а ще й брат мого чоловіка.Дружини в нього нема,а син і при житті не особо йому допомагав .Почула сьогодні таке,що якщо помирає в дитини хрещений батько або мати,то похресник має принести полотенце ,а якщо помирає хресна то платок.Я раніше ніколи не цікавилась як і що несуть .Зазвичай несла гроші та квіти
На пів ставки• 15 декабря 2023
Ответ дляМорожена_курка
може раніше так було або якісь місцеві звичаї. якщо мається на увазі полотенце, що на руку тому, хто несе труну, то зазвичай це з похоронного бюро. а носовички пам´ятаю, що ми купляли
СережкинаЯ• 15 декабря 2023
Ответ дляМорожена_курка
Це в труну полотенце, чи куди? Ніколи такого не чула...
автор Морожена_курка • 15 декабря 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Говорять,що в труну.
СережкинаЯ• 15 декабря 2023
Ответ дляМорожена_курка
Говорять,що в труну.
Не заморочуйтесь, реально. Хороніть собі спокійно. Не треба вже куму полотенця((( краще хай похресник свічку в церкві поставить і молитву за нього замовить (якщо дитину хрестили - то в таке маєте вірити)
Эт вернячОк• 15 декабря 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Венок
Зараз ніхто вінки штучні не носить
автор Морожена_курка • 15 декабря 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Дякую.Так і зробимо.Також дякую всім ,хто спокійно і адекватно відповів,без ’зміїного яду’.Миру,здоров´я та взаємоповаги!
На пів ставки• 15 декабря 2023
Ответ дляМорожена_курка
Говорять,що в труну.
мені б мабуть було моторошно, якби дитина покійному якісь такі речі до труни клала. може це трохи забобони, але б я не робила такого. квіти покладете, як всі інші, і досить