Морожена_курка• 15 декабря 2023

        Помер кум
Підкажіть ,будь ласка,помер кум,що несуть на похорон.Чи є якісь традиції в таких випадках для хрещеника.

                    Простецкая• 15 декабря 2023

		Деньги, если можете. Предложите помощи семье в организации похорон. Поддерживайте их морально. Это важно.

                    Просериарила молодость• 15 декабря 2023

		хотите помочь - предложите финансово поучаствовать в похоронах, какие блин ’традиции’, человек умер

                    бибизяна• 15 декабря 2023

		Матеріальну допомогу, можна запропонувати допомогу в організації похорон

                    Корсет_на_шурупах• 15 декабря 2023

		В таких случаях несут цветы на могилу и деньги вдове, чтоб была возможность оплатить похорон, поминки, памятник

                    ТаЕщеОптимистка• 15 декабря 2023

		Ми купили тільки вінок, дорогий з живих квітів. Кум був заможною людиною, фінансова допомога сім´ї була зайва.

Дуб береза• 15 декабря 2023

                        Ответ дляГоловнаЯ

                        помер кум, а треба щось нести хрещенику ? це як ?

		Потому что крестник автора занимается похоронами.

Тримбулька• 15 декабря 2023

		Сходіть на заупокійне Богослужіння, підтримайте родину. Якщо є змога, допоможіть трішки фінансово.

                    барабанщица• 15 декабря 2023

		Что за традиции на похоронах? Обряды блин. Баян и водка?
Чай не средние века. Помогите людям с организацией, не лезьте в душу. Просто подойдите по деловому.
На пів ставки• 15 декабря 2023

                        Ответ дляДуб береза

		я так зрозуміла, що автор - мати (або батько) хресника, помер кум, тобто хрещений її дитини.
до чого тут хресники автора?
			Морожена_курка
		• 15 декабря 2023

                        Ответ дляНа пів ставки

до чого тут хресники автора?
		Померлий хрестив мою дитину.Похороном займається наша сім´я так як він не тільки кум,а ще й брат мого чоловіка.Дружини в нього нема,а син і при житті не особо йому допомагав .Почула сьогодні таке,що якщо помирає в дитини хрещений батько або мати,то похресник має принести полотенце ,а якщо помирає хресна то платок.Я раніше ніколи не цікавилась як і що несуть .Зазвичай несла гроші та квіти

На пів ставки• 15 декабря 2023

                        Ответ дляМорожена_курка

		може раніше так було або якісь місцеві звичаї. якщо мається на увазі полотенце, що на руку тому, хто несе труну, то зазвичай це з похоронного бюро. а носовички пам´ятаю, що ми купляли

СережкинаЯ• 15 декабря 2023

                        Ответ дляМорожена_курка

		Це в труну полотенце, чи куди? Ніколи такого не чула...

			Морожена_курка
		• 15 декабря 2023

                        Ответ дляСережкинаЯ

		Говорять,що в труну.

СережкинаЯ• 15 декабря 2023

                        Ответ дляМорожена_курка

                        Говорять,що в труну.

		Не заморочуйтесь, реально. Хороніть собі спокійно. Не треба вже куму полотенця((( краще хай похресник свічку в церкві поставить і молитву за нього замовить (якщо дитину хрестили - то в таке маєте вірити)

			Морожена_курка
		• 15 декабря 2023

                        Ответ дляСережкинаЯ

		Дякую.Так і зробимо.Також дякую всім ,хто спокійно і адекватно відповів,без ’зміїного яду’.Миру,здоров´я та взаємоповаги!

На пів ставки• 15 декабря 2023

                        Ответ дляМорожена_курка

                        Говорять,що в труну.

		мені б мабуть було моторошно, якби дитина покійному якісь такі речі до труни клала. може це трохи забобони, але б я не робила такого. квіти покладете, як всі інші, і досить