OlenaMriya• 16 декабря 2023
Если Бог есть, почему он не остановит войну и почему вообще ее допустил?!
Ответ дляМалютка-0984
Потому что у человека есть выбор...который он делает сам и осознанно. Убивать или нет это выбор...Бог не начинал войну, ее начали люди. Каждый должен пройти свой урок через эту ситуацию.
Пілот, що запускає ракету по населенню скиглить: а что я могу сделать, мне нужно приказ выполнить. Так в нього є той самий вибір?
Бог допустив, що розіпʼяли навіть його сина
Він воскрес
Чому він має переживати за нас - інших дітей божих на війні? Якщо не жалів навіть сина ?
Ми ж підемо в інше життя, як і Ісус
Тому нормально йому
Я не релігійна людина,
хоча Біблію прочитала.
Книга написана людьми( не Богом )
Він воскрес
Ми ж підемо в інше життя, як і Ісус
Тому нормально йому
Я не релігійна людина,
хоча Біблію прочитала.
Книга написана людьми( не Богом )
Pavlin_Mavlin• 16 декабря 2023
Почему бог предпочел кровавых ягнят Авеля колосьям Каина?
Бог не веган, бог мясо любит.
Life is Beautiful• 16 декабря 2023
Ответ дляMarusia.
Опишіть який.
Який? Відмивитись виконувати преступні накази, не боясь покарання. Бігти. Перейти на бік справедливісті.
Life is Beautiful• 16 декабря 2023
Ответ дляMarusia.
А що ж він такого пожинає? В нього нормальне запезпечене життя. Гинуть-то українці, а не пускачі ракет. Їм байдуже, вони просто виконують наказ.
Ті, хто виконує накази, несуть таку ж відповідальність, як ті, хто їх дає. Людина не робот, може не виконувати наказ, якщо розуміє, що він преступний та несправедливий.
Life is Beautiful• 16 декабря 2023
Ответ дляSvitlo_
В нього він був. Він міг не обирати професію військовий. Він вибрав - тепер пожинає плоди свого вибору.
Військовий може відмовитись виконувати наказ, який протирічіть його совісті. От як в фільмі Аватар, перейти на бік справедливісті.
Life is Beautiful• 16 декабря 2023
Ответ дляSvitlo_
він коли обирав професію військовий думав, що йому прийдеться квіти збирати?
Військовий може і захищати, і нападати. Він може вважати, що дії керівництва преступні?
Life is Beautiful• 16 декабря 2023
Ответ дляSvitlo_
В момент складення присяги - він собі не належить. І це потрібно розуміти. І людина сама робить свій вибір.
Людина завжди належить собі. Гірше піти проти присяги чи проти совісті?
Life is Beautiful• 16 декабря 2023
Ответ дляSvitlo_
РДК - росіянє, воюючі на боці України, це вибір?
Life is Beautiful• 16 декабря 2023
Ответ дляSvitlo_
Якщо людина зробила свій вибір бути військовим і забирати чуже життя, коли їй нічого не загрожувало, то 1% - що вона зробить правильний вибір під страхом трибуналу.
Одна справа - захищати свою країну. Зовсім інша - напад та військова агресія.
Life is Beautiful• 16 декабря 2023
Ответ дляSvitlo_
Одне діло - мобілізовані на війну, інше - кадрові воєнні. Але ще Христос сказав - хто зброю в руки візьме, від зброї і загине. А далі в людини є вибір.
Люди також беруть зброю, щоб захищатись.