OlenaMriya• 16 декабря 2023
Если Бог есть, почему он не остановит войну и почему вообще ее допустил?!
Life is Beautiful• 16 декабря 2023
Ответ дляHupBaHa
Вот именно
Жінку превратил в стовп тільки за один погляд на місце, де вона жила.
На очах чоловіка та дочок. Це був добрий вчинок?
Ответ дляRiesling
какая такая?
обычная борьба за ресурсы и влияние - закон выживания на нашей планете
и чем больше возможностей, тем больше и наглее хотелки - никто не начинает войны без уверенности в победе
Да, пончтно, ресурсы.. И жаль, что эта борьба обычная ) И даже законом. А еще говорят о цивилизации якобы, о прогрессе каком-то.
Читала на днях про квашеную капусту - про молочнокислых бактерий в ней. У них свой микрокосмос со своими межвидовыми войнами. Сначала идет активная борьба за унлеводы и сферу влияния в капусте, идет пена в банке ... А потом бактерии гибнут, отравленные своими же газами и кислотой.
Так и человечество. Губит себя войнами, которые маньяки-шизофреники начинают. Одна надежда: люди умнее молочнокислых бактерий. Наверное )
Джеральдина.• 16 декабря 2023
Ответ дляОсьминожко
Боженька может оказаться совершенно не тем, каким его представляют авраамические религии.
Ну и как ещё говорится, у бога и дьявола одно лицо. Был же такой двуликий Янус
Anastasiya-f052• 16 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Це ж в середні віка таке придумали. У ті часи, коли ще відьом жгли. І зараз чомусь повторюють.
Люди так і не порозумнішали з тих часів
Life is Beautiful• 16 декабря 2023
Ответ дляSvitlo_
Це був її вибір.
Ні. Вона не хотіла стати стовпом. Вона сумувала за минулим, була покарана за це( Неадекватно жорстоко(
Ответ дляLife is Beautiful
Вона була попереджена. Що шлях до спасіння є лиш один - не обвертатись. Вона і так отримала шанс на спасіння, через те, що була жінкою Лота. Лот теж не послухався Бога і в його сім´ю прийшли проблеми. А якби вони виконували вказівки Бога - все б було по іншому. Коли ви сунете руки в розетку з цікавості - то теж отримуєте за свою цікавість.
Life is Beautiful• 16 декабря 2023
Ответ дляSvitlo_
Чому не можна обертатись? І про стовп їй не казали.
Life is Beautiful• 16 декабря 2023
Ответ дляSvitlo_
От для чого ці таблички без детального опису, що точно станеться, якщо полізти?
Я знаю, що таке електричний струм. Чому не можно обертатись, не пояснили.
Life is Beautiful• 16 декабря 2023
Ответ дляSvitlo_
А дитина 6 річна може й не знає, але прочитавши напис - має задуматись.
Жінку Лота було попереджено - якщо обернутись - прийде смерть.
За дитину 6 річну відповідають батьки, вона ще може не вміти читати.
І жінку перетворили на стовп, ніхто до цього в стовпи не перетворювався. Їй казали не обертатись просто, наскільки я пам´ятаю.
Ответ дляLife is Beautiful
ні було сказано - не обертатись, щоб не загинути. Вона ослухалась - тому прийшла смерть.
Life is Beautiful• 16 декабря 2023
Ответ дляSvitlo_
Прочитала легенди - вона обернулась, бо в неї були чотирі дочки. З нею були дві, дві інші залишились в Содомі, який горів.
Її, як мати, можно зрозуміти? Це такий гріх, з який треба перетворювати в стовп?
Ответ дляLife is Beautiful
Я не знаю, що там в легендах. Я читаю лиш Біблію. І стала вона стовпом раніше, чим Содом почав горіти. Коли вона обернулась - ще нічого не відбувалось.
Life is Beautiful• 16 декабря 2023
Ответ дляSvitlo_
Я читала, що деякі кажуть, що вона затрималась, та випари сери перетворили її в стовп. Як в Помпеях окаменелі люди. Тоді це нещасний випадок(
Я Гугл читаю про це.
Ответ дляLife is Beautiful
Я Гугл читаю про це.
Читайте Біблію, вона перетворилась в стовп раніше, чим Бог пролив дощ з вогню та сірки на Содом.
Life is Beautiful• 16 декабря 2023
Ответ дляSvitlo_
Я не можу сліпо вірити всьому.
Єву створили з ребра Адама, яким чином?
Може, в Біблії взагалі одні метафори, які не можно сприймати буквально?
Єву створили з ребра Адама, яким чином?
Ответ дляLife is Beautiful
Я не можу сліпо вірити всьому.
Єву створили з ребра Адама, яким чином?
Тоді для чого ви обговорюєте біблійні тексти, якщо читали не Біблію, а гугл?
Ну не вірте, у вас є вільний вибір вірити чи ні.
Малютка-0984• 17 декабря 2023
Ответ дляcheryl
А який урок має винести місячна дитина, яку вбили орки?
це урок для батьків, дитина обрана була для такої долі.
Life is Beautiful• 17 декабря 2023
Ответ дляМалютка-0984
Який урок для батьків, що за несенітниця?
Малютка-0984• 17 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
а чому ви вважаєте лише свою думку вірною???
Life is Beautiful• 18 декабря 2023
Ответ дляМалютка-0984
Я про жінку Лота понимаю, як метафору. Не можно жити минулим, треба дивитись у майбутнє, інакше станеш стовпом)
Христос говорив притчами. Може, в Біблії теж притчі, а не реальні події? Сприймати буквально створення жінки з ребра чоловіка, не можу, наприклад. Як це виглядало, якщо розуміти буквально?
Малютка-0984• 18 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
це виглядало і як перетворення мавпи на людину))) мені однаково важко сприйняти обидва варіанти...
Life is Beautiful• 18 декабря 2023
Ответ дляМалютка-0984
Мавпа в людину не одразу перетворилась. І це не вірно, люди та мавпи загальних предків мають, верніше.
Гентичні мутації постійно йдуть, це помітно у микроорганизмів, бо короткий цикл життя.