Замрійлива• 16 декабря 2023
Постійне питання: ну як стати успішною жінкою? Бізнес жінки
Дівчата, наші бізнес діви- поділіться своїми історіями успіху в роботі, заробітку на сьогоднішній час, відкриття бізнесу ( чи дохідний /чи ні), чи може хтось за кордоном працює віддалено? Яка діяльність? А можливо чули від когось цікаві ідеї для бізнесу? Дівчата тільки серйозно!), поради щодо: найти собі багатого папіка прошу не писать, це не варіант, бо гроші в своє тіло не вкладую))).
Пополняю_Карму• 16 декабря 2023
Ответ дляЗамрійлива
Любов, підтримку і розвиток в навчанні стараюсь постійно давати. Але поки діти ходять до школи, а через 4 роки почнеться навчання платне. Ось цього також боюся, бо немає фінансової впевненості в завтрашньому дні.
А чого обов´язково платне? Зараз можна і за кордоном безкоштовно у вузах навчатися.
Вкладайте більше в здоров´я своє і дітей 🙏
Буде здоров´я - буде все 💕
Кокосиха• 16 декабря 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Навряд чи хто відкриватиме свої секретики. Та й конкуренцію створювати собі власними руками...
Ну так раскрыть секреты мало )
Надо уметь развиться
Иначе бы мастера, допустим той же сферы красоты, косметологи, как самый банальный пример, никогда бы никого не обучали, не проводили мастер - классов и тд
А они постоянно это делают
Получается, растят конкурентов? )
А зачем, спрашивается, ну по логике ведь вообще не должны, себе во благо
Надо уметь развиться
А они постоянно это делают
Получается, растят конкурентов? )
Морожена_курка• 16 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ох, ідей в мене море. Мені б спонсора
чому не шукаєте?
ЗновЗдоров• 16 декабря 2023
Ответ дляКокосиха
Ну так раскрыть секреты мало )
Надо уметь развиться
А они постоянно это делают
Получается, растят конкурентов? )
Надо уметь развиться
А они постоянно это делают
Получается, растят конкурентов? )
Мой коммент подразумевает совершенно иное.
Ладно - не кого не обижу, если скажу 2 фразы, которые запомнились из жизни.....1. Рождённый ползать - летать не может...2. Чтобы высоко прыгнуть, нужно очень низко присесть...Ну и потом, в центрах занятости были раньше брошуры с вариантами своего дела (сейчас не знаю). Но если ещё - грустно и серьёзно - процветает похоронный бизнесс((
Life is Beautiful• 16 декабря 2023
Ответ дляnavariya
Я була на курсах, мені казали, що треба всім рискнуть, щоб відкрити бізнес. Наприклад, продати квартиру, в якої живе твоя сім´я.
Послухавши це, на другий день я пішла з тих курсів, таке не для мене. Якщо все прогорить, треба бомжами стати? Хіба не треба якусь подушку безпеки мати?
Бізнеса нема в мене, я взагалі бідна
Упругая попка• 16 декабря 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
абсолютно нет. есть очень хорошие исполнители и в тоже время отвратительные организаторы. а успех бизнеса основан на противоположном
Удача + усердный труд, это работает. Но без удачи никуда
Манкоголік• 16 декабря 2023
Ответ дляЗамрійлива
Можна було відкрити фірму за кордоном чи в Україні по працевлаштуванні українок, як студенток, так і мам з дітками. Я працювала в закордонній фірмі, в колективі були різні громадяни снг.
Але це був гадюшник, молоді дівчата від 23 до 33 років, переважно українки, просто не можуть себе вести на роботі, толерантності немає, знання мови мізерне, тільки роблять однотипні задачі на комп´ютері і кожна корче з себе начальника. Так смішно. Що це за командна робота, а ще й говорять на одній мові, і такі не далекі....
Для розвитку бізнесу потрібна надійна команда, котра хоче розвитку і результату.
Зараз одній тяжко формувати бізнес і капітал.
Я дуже розчарована в наших українцях.
Замість, хвасти, бажання щоб у сусіда було гірше, пересуди як у жінок так і у чоловіків. Понти, багато дешевих. Відвертає. Чому ми такі люди, чому не хочемо бути нормальними