Ручки-Крючки• 16 декабря 2023

Аналізи. І як поступати?

Привіт. Всі навколо говорять що аналізи не лікуємо, лікуємо людину чи дитину, певні симптоми і все таке.
Але як бути , коли дитина ок, без ніяких симптомів і здаю вже другий раз аналізи ( чек ап як тепер можно говорити) і вони однакові.
Показують легкий вірус зі слів лікаря ( пониженні нейтрофіли і збільшені лімфоцити) , не дуже сильно, але дитина абсолютно здорова і давно не хворіла.
Моя лікарка каже що то все добре, але дитині 8 років , а я хвилююсь, чи правильно зроблю якщо нічого не буду дообстежувати чи може кудись піти ще на консультацію з цього приводу.
Як поступити правильно, мамочки порадьте
Бо і лікувати здорову дитину не хочу, але й якщо аналізи не в нормі тоже певно не дуже добре. Прошу якоїсь адекватної поради, які мали б бути правильні дії.
Аналізи такі на протязі більше чуть ніж рік, минулої осені здавала була така картина з нейтрофілами і лімфоцитами, і ось тепер також.
sky-labs• 16 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
72 білок, сечовина незнаю не здавала такого
Какой же это чекап? :)

автор Ручки-Крючки • 16 декабря 2023
Ответ дляsky-labs
Нет, из-за того, что провоцирует эозинофилию
Через те, що її провокує. Її щось провокує і як наслідок змінилась кількість нейтрофілів і лімфоцитів, то як наслідок? Як знайти що її провокує?

Тобто провокує я так розумію алергія чи глисти в крайньому випадку, і через це зміна з тими нейтрофілами?
sky-labs• 16 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки

Глисты это не крайний случай, а именно то, ЧТО.
Да
автор Ручки-Крючки • 16 декабря 2023
Ответ дляsky-labs
Да
Тобто шукати грамотного лікаря, який вміє лікувати глисти, і все буде тоді добре?
sky-labs• 16 декабря 2023
И следить за лимфоцитами-нейтрофилами нужно не раз в год если они вас беспокоят, а раз в пару месяцев и если в течение года картина не меняется то конечно же нужны меры.
Но если эозинофилы выше 2 то уже можно заниматься противопаразитарным лечением.

Знать какая мочевина по отношению к белку очень важно.
Особенно в контексте противопаразитарного лечения
sky-labs• 16 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
На некоторе время да :)
автор Ручки-Крючки • 16 декабря 2023
Ответ дляsky-labs

Так турбують вони лише мене, лікар на н х не звертає уваги
sky-labs• 16 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Врачам на паразитов всегда пофиг, не удивительно...
Когда они начнут наносить реально значительный вред организму, вот тогда они могут начать обращать внимание на анализы
sky-labs• 16 декабря 2023
У моих детей растительная антипаразитарка от 3 раз в год.
Даже проблемы по неврологии прошли без спец.лечения, не говоря о многом другом...

автор Ручки-Крючки • 16 декабря 2023
Ответ дляsky-labs
Якось дивно, дитина здорова на вигляд а аналізи не альо.
автор Ручки-Крючки • 16 декабря 2023
Ответ дляsky-labs
А до кого ви звертаєтесь?
sky-labs• 16 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Пересдайте пару раз чтобы успокоиться если все прийдет в норму через время
sky-labs• 16 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
А до кого ви звертаєтесь?
Ни к кому. Все сама :)
автор Ручки-Крючки • 16 декабря 2023
Ответ дляsky-labs
Я перездавала вже, картина не міняється. Треба здати на глисти і зайнятись ними певно.
sky-labs• 16 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Через какое время после предыдущих анализов?
Весь этот период ребенок не болел?
автор Ручки-Крючки • 16 декабря 2023
Ответ дляsky-labs
Весь этот период ребенок не болел?
За рік хворів два рази. Легко. Здавала вже кілька разів, але глисти ще не лікувала . Аналіз. +- одинакові рік
sky-labs• 16 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Значит выход один - лечение от паразитов.
Учтите что нужно сдать биохимию и копрограмму перед этим.
Если все ок, то даже без подготовки можно принимать лекарства, но с поддержкой пищеварения, желчеоттока и кишечного микробиома.
sky-labs• 16 декабря 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Герпеси не лікуються, людина раз ними перехворіє і є потім носієм. Враховуючи, що різними типами хворіють більше ніж 80% населення, можливість заразитися дуже висока. Ви сама можете бути носієм кількох типів. Дитина відповідно теж. Якщо не має дитина скарг, лиште у спокої.
Есть вирусы, которые вызывают рак желудка, АИТ и т.д.
Внешне это может никак не проявляться.
Если вирус меняет картину благополучия в анализах, то значит иммунитет его недостаточно сдерживает по причине ослабления тем же паразитозом (или дефицитами).