Ручки-Крючки• 16 декабря 2023
Аналізи. І як поступати?
Привіт. Всі навколо говорять що аналізи не лікуємо, лікуємо людину чи дитину, певні симптоми і все таке.
Але як бути , коли дитина ок, без ніяких симптомів і здаю вже другий раз аналізи ( чек ап як тепер можно говорити) і вони однакові.
Показують легкий вірус зі слів лікаря ( пониженні нейтрофіли і збільшені лімфоцити) , не дуже сильно, але дитина абсолютно здорова і давно не хворіла.
Моя лікарка каже що то все добре, але дитині 8 років , а я хвилююсь, чи правильно зроблю якщо нічого не буду дообстежувати чи може кудись піти ще на консультацію з цього приводу.
Як поступити правильно, мамочки порадьте
Бо і лікувати здорову дитину не хочу, але й якщо аналізи не в нормі тоже певно не дуже добре. Прошу якоїсь адекватної поради, які мали б бути правильні дії.
Аналізи такі на протязі більше чуть ніж рік, минулої осені здавала була така картина з нейтрофілами і лімфоцитами, і ось тепер також.
Ручки-Крючки
• 16 декабря 2023
Ответ дляSo_so
А не Ваши темы про аллергию?
Ні, не мої . Але в дитини тоже езинофіли ближче до верхньої межі норми, хоча лікар каже якщо дуже хочу можу потравити глисти. І все. Хоча лікар дуже класна, давно до неї ходимо, але в цій ситуації каже нічого немає поганого
Ручки-Крючки
• 16 декабря 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
З якою метою ви взагалі здаєте аналізи?
Ну всі радять робити перевірку організму раз в рік. От і якось так в нашій сім´ї прижилось, що так в робимо.
Ответ дляРучки-Крючки
Понятно. Очень похоже. И как Вам, интересно, предлагают лечить этот анализ?
Ручки-Крючки
• 16 декабря 2023
Ответ дляSo_so
От в тому то й справа, що ніяк. Хочеш - подавай пірантел від глистів. Там все ок, каже
Черпак_для_фантазий• 16 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Хто всі? Будь-який адекватний лікар вам пояснить, коли потрібно здавати аналізи
Ручки-Крючки
• 16 декабря 2023
Може й дійсно все добре, дуже на це надіюсь, але хотілось би впевнитись, а як не знаю
Тра Ля Ля• 16 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Тю, пейте тот пирантел, тоже мне проблема, ге помешает, кроме пользы ничего не будет.
Ручки-Крючки
• 16 декабря 2023
Пірантел то таке, але от чому нейтрофіли з лімфоцитами в норму не приходять, от це питання мене дуже цікавить. Може хтось стикався з таким
Тра Ля Ля• 16 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Дык по мере поступления будете решать, пропьете пиратнел, подождете, сдадите снова. Может все связано.
Ручки-Крючки
• 16 декабря 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Може й точно так
Ms. Android• 16 декабря 2023
Протиглистовий препарат без підтверджених глистів? ’Якщо хочете, можете попити’? Серйозно? Це взагалі-то не аскорбінка, автор, не чудіть. Щорічний чекап потрібен дорослим - жінкам пап-тест, з віком ще плюс перевірка грудей. Є окремі дослідження, як от колоноскопія після 45 років; можна флюорографію ще робити хіба. Навіщо Ви шукаєте ще щось?
Дитина росте? Розвивається? Вага і зріст в нормі? Почувається добре? То що Ви тоді хочете лікувати?
Зверніться до психотерапевта щодо власної тривожності, бо, як на мене, Ваш підхід не зовсім здоровий.
Вам телефонограмма• 16 декабря 2023
Банально, дитина зіштовхнулася з якимось із вірусів герпесу, цитамегаловірус, епштейна-бар. Цей вірус є в орнанізмі. В аналізах буде така картина, це ніяк не лікується, ваші дії?
Ручки-Крючки
• 16 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
Тобто чек ап для дітей не потрібен? Цукор, глюкоза , ЗАК і все таке?
Ручки-Крючки
• 16 декабря 2023
Ответ дляВам телефонограмма
А мені ніхто про ніякий герпес і не говорив, вперше таке чую. Тому й не знаю що відповісти. Це лікується чи просто спостерігається?
Просто як мама, бачу відхилення в аналізі і думаю як це може бути норма, якщо цифри не вписуються в норму?
Вам телефонограмма• 16 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Герпеси не лікуються, людина раз ними перехворіє і є потім носієм. Враховуючи, що різними типами хворіють більше ніж 80% населення, можливість заразитися дуже висока. Ви сама можете бути носієм кількох типів. Дитина відповідно теж. Якщо не має дитина скарг, лиште у спокої.
Ms. Android• 16 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Все яке?
Загальний аналіз крові в 9 місяців, а потім щороку загальний крові, загальний сечі і кал на яйця глистів - це за наказом МОЗ. Все інше лише за наявності показань - симптомів, скарг. Ні про який цукор не йде мова. І, наголошую, протиглистові препарати - отрута, мають прийматися лише за призначенням лікаря і лише після підтвердженої лабораторно наявності гельмінтів, а не за бажанням наугад.
Ручки-Крючки
• 16 декабря 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Ок, дякую за відповідь, не знала такого. А то означає що аналізи будуть такі вже постійно?
Ручки-Крючки
• 16 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
Все яке?
Так я й здавала ЗАК раз в рік, минулої осені, і ось тепер. І він постійно не в нормі.
Вам телефонограмма• 16 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Можливо. Можливо з часом вирівняє. Ви можете зараз здати купу аналізів на всі гроші, знайдете конкретний вірус і знатимете його ім´я) можете знайти якогось лікаря-дурачка, який почне пхати вам протефлазіди та інші противірусні схемами і курсами, які не працюють на все це. Вибір ваш.
Ms. Android• 16 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Ваша лікарка каже, що все добре. Отже, відхилення від норми незначні і ні на що не впливають. Відповідно, лікувати нІчого.
Ручки-Крючки
• 16 декабря 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Ясно, дуже дякую за пояснення.
Ответ дляРучки-Крючки
Из-за высоких эозинофилов такая картина в крови.
Делать с этим что-то или нет - ваш выбор
Ручки-Крючки
• 16 декабря 2023
Ответ дляsky-labs
Тобто нейтрофіли і лімфоцити змінені через езинофіли?
Ручки-Крючки
• 16 декабря 2023
Ответ дляsky-labs
Какой общий белок и мочевина?
72 білок, сечовина незнаю не здавала такого