Завжди з рушником• 16 декабря 2023

Сумка: да или нет?

Необходима белая сумка, повседневная. Малюточки и багетики не подходят.
Как вам такой вариант, стоит брать?
Результат:
вже голосів: 60
36 (60%) Да, хорошая
15 (25%) Некрасивая/неудобная/просто ф
9 (15%) Результат
Забрызжу ядом• 16 декабря 2023
Гарна
Стрекоза любви• 16 декабря 2023
Мені подобається, особливо в замші. Вважаю, що у Пінко гарна якість шкіри і фурнітури. Модель ваша не приїлася. Брати можна.
Вишневий цвіт• 16 декабря 2023
Сіра мені подобається
Шотуткоїться?• 16 декабря 2023
Неизбитая модель. Белая хороша, но если в замше - то с ней надо ну очень осторожно.
Тушьмушьнюшь• 16 декабря 2023
Белая классная
автор Завжди з рушником • 16 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую, пінко зазвичай дорожче мого ліміту, тому не тоокалас, вживу.Мені б теж у замші, але з маленькими дітьми вона у мене не виживає.
Ті, хто кажуть про легкість чищення замші, ніколи не намагались видалити з неї соплі і розсмоктані цукерки 😆
Ответ дляШотуткоїться?
У шкірі. Фото сірої щоб видно було, як провисає, бо набита папером на першій картинці - то омана
Стрекоза любви• 16 декабря 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Так, звичайно. З дітьми краще шкіру. Менше геморою.
На пів ставки• 16 декабря 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
В мене двоє дітей, бували замшеві сумки, взуття, рукавички. Але на них ніколи не бували соплі чи цукерки 🤷‍♀️ як вони у вас потрапляли на сумку?
Кров з молоком• 16 декабря 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну біла шкіра теж не самий практичний варіант в цьому плані
Ответ дляКров з молоком
Так, але все з на ступінь коаще замші будь-якого кольору у антивандальному сенсі))
Ответ дляНа пів ставки
У всіх різні діти 🤷🏼‍♀️
Покликання моїх - нести хаос і руйнування))
Сало не люблю• 16 декабря 2023
Біла просто😍🔥
Дюймовочка• 16 декабря 2023
Вона симпатична , але широка і не каркасна: буде складатись посередині, як на фото на тілі.
А навіщо тоді клапан, якщо він не зберігає форми.
Я таке не люблю, але орієнтуйтесь на себе, звісно.
Кинг-Конгша• 17 декабря 2023
Гарна
ХаДиДиШь• 17 декабря 2023
А де поглянути на сіру в замші?
автор Завжди з рушником • 17 декабря 2023
Ответ дляХаДиДиШь
А де поглянути на сіру в замші?
Не знаю, то я нагуглила фотку на моделі просто 🤷🏼‍♀️
Але зветься pinko leaf hobo