Завжди з рушником• 16 декабря 2023
Сумка: да или нет?
Необходима белая сумка, повседневная. Малюточки и багетики не подходят.
Как вам такой вариант, стоит брать?
Результат:
вже голосів:
36 (60%)
Да, хорошая
15 (25%)
Некрасивая/неудобная/просто ф
9 (15%)
Результат
Стрекоза любви• 16 декабря 2023
Мені подобається, особливо в замші. Вважаю, що у Пінко гарна якість шкіри і фурнітури. Модель ваша не приїлася. Брати можна.
Шотуткоїться?• 16 декабря 2023
Неизбитая модель. Белая хороша, но если в замше - то с ней надо ну очень осторожно.
Завжди з рушником
• 16 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую, пінко зазвичай дорожче мого ліміту, тому не тоокалас, вживу.Мені б теж у замші, але з маленькими дітьми вона у мене не виживає.
Ті, хто кажуть про легкість чищення замші, ніколи не намагались видалити з неї соплі і розсмоктані цукерки 😆
Завжди з рушником
• 16 декабря 2023
Ответ дляШотуткоїться?
У шкірі. Фото сірої щоб видно було, як провисає, бо набита папером на першій картинці - то омана
Стрекоза любви• 16 декабря 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Так, звичайно. З дітьми краще шкіру. Менше геморою.
На пів ставки• 16 декабря 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
В мене двоє дітей, бували замшеві сумки, взуття, рукавички. Але на них ніколи не бували соплі чи цукерки 🤷♀️ як вони у вас потрапляли на сумку?
Кров з молоком• 16 декабря 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну біла шкіра теж не самий практичний варіант в цьому плані
Завжди з рушником
• 16 декабря 2023
Ответ дляКров з молоком
Так, але все з на ступінь коаще замші будь-якого кольору у антивандальному сенсі))
Завжди з рушником
• 16 декабря 2023
Ответ дляНа пів ставки
У всіх різні діти 🤷🏼♀️
Покликання моїх - нести хаос і руйнування))
Дюймовочка• 16 декабря 2023
Вона симпатична , але широка і не каркасна: буде складатись посередині, як на фото на тілі.
А навіщо тоді клапан, якщо він не зберігає форми.
Я таке не люблю, але орієнтуйтесь на себе, звісно.
Завжди з рушником
• 17 декабря 2023
Ответ дляХаДиДиШь
А де поглянути на сіру в замші?
Не знаю, то я нагуглила фотку на моделі просто 🤷🏼♀️
Але зветься pinko leaf hobo