Реверанс• 16 декабря 2023

Полковник Роман Червінський. Суд продовжує тримати під вартою

https://www.instagram.com/reel/Cw2j7tStfnC/?fbclid...

Сором.
Засідання тривало 8 годин.
Суддя тихенько дрімає,замість слухати адвокатів захисту.Зарплата йде.
Нащо їх слухати,якщо результат наперед судді відомий?
Результат.
Всі будуть святкувати,а пан Роман нізащо сидітиме в застінках до 10 лютого .Як злодій
Адвокати сотні разів повторюють одне і теж, щоб до судді нарешті дішло, що вся справа сфабрикована.Розбивають всі недолугі спроби прокурорів навішати на Червінського фейкових звинувачень.
Пан Роман подякував всім хто прийшов.
Героїчний пан Роман, що врятував Київ, прибирав ватажків сепарів на оккупованій території, доставив найціннішого свідка для суду в Гаазі - Цемаха .
Хто б міг подумати,що влада відпустить вагнерівців,а судитимуть найкращого розвідника України?
Результат:
вже голосів: 23
22 (95.65%) Сфабрикована його справа
1 (4.35%) Все правильно.
Гликерия-b010• 16 декабря 2023
Так. І це підходить піздець. Зелені покидьки.

Masha 2506• 16 декабря 2023
У нас же принято судить за правду и отбеливать казнокрадов. Ничего не поменялось, увы.
Sofia Tatra• 16 декабря 2023
Можно в коатце в чем его обвиняют ?
Шеллар• 16 декабря 2023
Боневтік спить і бачить щоб поруч із Червінським ще Залужний із Марченком сиділи.
neortoju• 16 декабря 2023
Ответ дляШеллар
А почему Боневтик? Откуда это пошло?
Манула• 16 декабря 2023
Ответ дляSofia Tatra
Можно в коатце в чем его обвиняют ?
Червінському оголосили підозру за статтею Кримінального кодексу України ’Перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень’. За версією обвинувачення, Червінський разом із іншими особами самовільно вирішив провести т.зв. ’спецоперацію’ – заволодіти літаком повітряно-космічних сил РФ.
Прокурор вказав, що, за даними слідства Роман Червінський під час служби в Силах спецоперацій не перебував на посаді, яка дозволяла здійснювати розвідувальну діяльність.
Слідчі також сказали, що Червінський брав участь у листуванні в Telegram із російським військовим Носенком. У ході цього листування планувалося приземлити на ’Канатове’ літак ВКС РФ Су-34 (це звучить вперше).
За даними слідства, Червінський віддав наказ, яким попросив відрядити 20 військових Збройних сил для тренування (не уточнюють якого) на аеродромі ’Канатове’, що свідчить про те, що Червінський розглядав саме цей аеродром для можливої посадки.
Прокурор заявив, що військовому армії РФ для здійснення посадки літака була надана інформація саме про аеродром ’Канатове’, внаслідок чого окупанти здійснили атаку 9 ракетами, 8 з яких впали на території аеродрому. Встановлено, що це були ракети ’Іскандер’ та X-22. У результаті атаки загинув військовий, постраждали низка службовців, а також зазнали пошкоджень літаки і майно на території аеродрому. https://censor.net/ua/n3461458
краказябра• 16 декабря 2023
Ответ дляШеллар
Ну так всі домовленості чуваку поламали, звісно він біситься
автор Реверанс • 16 декабря 2023
Ответ дляSofia Tatra
Можно в коатце в чем его обвиняют ?
В перевищенні повноважень.
Командира його не заслуховують вже 4 рази .
cactus_• 16 декабря 2023
Ответ дляneortoju
А почему Боневтик? Откуда это пошло?
Герой, бо не втік :) пишеться разом - Боневтік

краказябра• 16 декабря 2023
Пиночет говорил: «Когда начинается война, зовут солдата и Бога. Когда заканчивается, о Боге забывают, солдата судят»
Sofia Tatra• 16 декабря 2023
Ответ дляМанула
Дякую
neortoju• 16 декабря 2023
Ответ дляcactus_
Бля, вы сделали мой вечер)
Манула• 16 декабря 2023
Ответ дляSofia Tatra
Дякую
Там же передісторія була, Червінський з іншими розвідниками готував операцію по захвату вагнерівців ще до повномасштабної війни, але ОПа її зірвала, попередивши про перебування вагнерівців у Білорусі лукашенка. Розвідники тоді прийшли на ефір к Шустеру здається та розповіли про це, після чого ОПа звільнила їх з посад і от зараз маємо таку справу((
автор Реверанс • 16 декабря 2023
Ответ длякраказябра
Ці ідіоти ослабляють свідомо армію.Найкращі з кримінальними справами.Ні за що.Війна ж не закінчилась.То кому допомагають?
автор Реверанс • 16 декабря 2023
Смерть Гіві та Моторолли ,теж операції полковника Червінського
Sofia Tatra• 16 декабря 2023
Ответ дляМанула
Я не знала це. Дякую . Погуглб почитаю . Ну що можу сказати . Не здивована 😒
Sofia Tatra• 16 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Іноді порадниця корисна візьму. Я дізнаюсь то чого чомусь не знала ! 🙌👌
автор Реверанс • 16 декабря 2023
Ответ дляSofia Tatra
Загибель Гіві - одна з кількох десятків смертей польових командирів сепаратистів.

Причому більшість з них загинули не під час бойових дій, а внаслідок підривів машин чи будівель.
Загадкові смерті в невизнаних ’республіках’ Донбасу
Керівники самопроголошених ’ДНР’ і ’ЛНР’ постійно пояснюють це нападами ’українських диверсантів’.
краказябра• 16 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Не називайте їх ідіотами. Зрадники - так. Але так ціленаправлено зливати ідіоти б не зуміли. Бурба (цього просто звільнили), Марченко, Червінський, Дудін і це тільки ті, що на слуху.

cheryl• 16 декабря 2023
Ответ дляneortoju
А почему Боневтик? Откуда это пошло?
Бо 4 кратний уклоніст, не лох і не втік.