ГЛЮкоза• 16 декабря 2023
В какой туалет ходят трансвеститы? В мужской или женский?
ГЛЮкоза
• 16 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Про кого конкретно ви пишете? Люди, які просто переодягаються, зазвичай ходять до ’своєї’ вбиральні. У людей з переходом (навіть без фіз.) все складно(
Про тех кто делал операцию по смене пола
Ответ дляГЛЮкоза
Вони не трансвестити, вони трансгендерні люди. Не в усіх з них є операція, багато хто просто на фармі, чи фарма+верхня операція.
Там все по ситуації. Але люди з дісфорією стараються максимально вжитися у гендер, тому так, трансжінуи у жіночий, трансчоловіки у чоловічий.
Белочкой зови• 16 декабря 2023
Ответ дляГЛЮкоза
А какой может быть смысл после операции ходить в туалет уже для другого пола?
Чудовий каламбур• 16 декабря 2023
Все эти психи прутся в женский туалет.
Страшно за девочек, дочек, да и за себя.
КрестьянинДиор• 16 декабря 2023
Когда работала на заводе в Европе, видела, что транс ходил в мужской туалет
Не за Будка• 16 декабря 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Все эти психи прутся в женский туалет.
ну скажимо так для жінок куди небезпечніше як раз чоловіки своєї статі, не транси