Кручу хвости• сегодня в 17:14

Як пояснити батькові, що нема чого шастать цілодобово у нас вдома???

Живемо у приватному будинку. У мого батька є ключі, бо він ставить в сараї свій вєлік. Та і не тільки вєлік, він просто може прийти "провідати" без дзвінку, причому коли йому зручно, будь то хоч 7 ранку суботи. Помімо того, може випустити собаку і гуляти з нею в мячика, після чого мушу мити весь дом, собаку і стирати покривала. Дівчата, то треш... Він може прийти хоч 3, хоч 5 раз за добу, і щоразу може зайти тако спокійно собі в хату. Ну класно да, стоїш собі голяка, а тут хтось позаду крадеться. Кароче, в своїй хаті я не почуваюся в зоні комфорту, бо постійно він тут шастає. Висказувала йому багато разів, і вічливо, і не дуже, що ти маєш поважати чужий простір, що подзвони коли тобі треба прийти, що це свинство так залазити людям на шию. І казала що я до тебе буду отак приходити - похеру. Він того не розуміє( Він вважає, що якщо він прийшов і крутить ті колеса у дворі, то він нікому не заважає. Тільки ж він не драїть підлогу після собаки, навіть якщо я його і не бачу. Короче... Задовбало. Питання, хочу забрати ключі, але як? Отак і сказати, поверни будь ласка ключі, бо я втомилася тобі пояснювати одне й те саме? Образити не хочу, але і жити так це ненормально
Жена_КотораяСтена• сегодня в 17:16
заберіть ключі або змініть замки.

Ласкове телятко• сегодня в 17:16
Заберите ключи
Купите замок цепь ему на велик
Весела бджілка• сегодня в 17:18
Поставьте щеколды и задвижки на все двери.
Когда вас нет, другой вопрос.
А вообще у папеньки признаки деменции, вам бы его обследовать.
автор Кручу хвости • сегодня в 17:18
Ответ дляЖена_КотораяСтена
заберіть ключі або змініть замки.
Так я ж і хочу забрати, питання в тому, як пом`якше сказати, щоб не обідився?
Пустощі-веселощі• сегодня в 17:18
Якось же до сьогодні терпіли
автор Кручу хвости • сегодня в 17:19
Ответ дляВесела бджілка
Когда вас нет, другой вопрос.
та ні, 63 роки, він ще будь здоров, просто прикидається дурником
автор Кручу хвости • сегодня в 17:20
Ответ дляПустощі-веселощі
Якось же до сьогодні терпіли
півтора роки терплю, але іноді з псіхами забираю ключі, потім повертаю, наприклад, коли треба погодувати собаку чи ще щось
Жена_КотораяСтена• сегодня в 17:20
Ответ дляКручу хвости
питання кордонів вирішується без емоцій. Ви вже йому казали - він не розуміє. Значить дійте.
Бегущаяпо• сегодня в 17:20
1/ чия хата?
2. чому він у себе не ставить вєлік?

Весела бджілка• сегодня в 17:20
Ответ дляКручу хвости
Эта болезнь возраста не выбирает. Подумайте, в чем ещё он стал вести себя странненько? Помнит ли он о всех визитах?
Опля Картопля• сегодня в 17:20
одна кровь, сходное ДНК, но чужие девчата должна советовать как родному отцу пояснить, что незачем к его доце в гости приходить вообще
Бегущаяпо• сегодня в 17:21
Ответ дляКручу хвости
з ким ви живете?
Люблю джаз• сегодня в 17:21
Сломался ключ, поменяли замки, новый не давать.
А почему он ходит, его дом его или его матери, он там раньше жил? Или сами покупали. Он сам живёт, выдайте его замуж
Хочу барабульки• сегодня в 17:22
В хате поставьте внутренний замок что закрывается с вашей стороны и всё.
Шукаю стакан• сегодня в 17:24
Поменяйте замки и «забудьте» предупредить. Ой, забыла, дам тебе новые экземпляры. Потом, как нибудь. И забудьте.
Люблю джаз• сегодня в 17:24
Забрать ключи по какому то поводу и больше не давать. Велик пусть у себя ставит. Так где он живёт и почему ходит как к сеье, это его дом?
автор Кручу хвости • сегодня в 17:25
Ответ дляБегущаяпо
1/ чия хата?
2. чому він у себе не ставить вєлік?
ну то ж моя з чоловіком, він не має відношення до купівлі. сам живе на 4 поверсі, важко тягати
Шукаю стакан• сегодня в 17:26
Ответ дляКручу хвости
Если не хотите чтоб он шастал - не просите его кормить собаку и ще Шось. Решайте сами свои проблемы. А то вы хотите и на х… сесть, и рыбку съесть.
автор Кручу хвости • сегодня в 17:26
Ответ дляЛюблю джаз
поруч живе, хв 10 пішки. вважає це нормою

Я такая наивная• сегодня в 17:27
Ответ дляКручу хвости
А, то вам він потрібен)
автор Кручу хвости • сегодня в 17:27
Ответ дляШукаю стакан
конкретно собаку годував один раз просто потім стихає і просить ключ назад, бо важко носити
автор Кручу хвости • сегодня в 17:27
Ответ дляШукаю стакан
він буде просити. та й міняти замки на калитці, сараї і два замки в домі, якщо можна просто забрати - нафіга?
Бабка-байкерша• сегодня в 17:27
Не пораджу , сльози, образи були. Не розуміють як це мама чи папа можуть заважати, і все тут. Тому, частково через скандали, частково вже сама стала вже не реагувати.
Шукаю стакан• сегодня в 17:28
Ответ дляКручу хвости
Пусть пристегивает во дворе цепью, в дом не заходит.
автор Кручу хвости • сегодня в 17:28
Ответ дляЯ такая наивная
А, то вам він потрібен)
ну якось так заведено, що в когось окрім нас має бути ключ а як забуде хтось, то шо робить? а як їдемо десь, то теж має бути ключ, мало лі шо
Шукаю стакан• сегодня в 17:29
Ответ дляКручу хвости
Так вы ж забрать не можете, походу
Шукаю стакан• сегодня в 17:30
Ответ дляКручу хвости
Он единственный близкий вам человек ?
Бегущаяпо• сегодня в 17:37
Ответ дляКручу хвости
зрозуміла. То може чоловік нехай скаже йому. Дайте ключ від гаража а від хати заберіть
автор Кручу хвости • сегодня в 17:38
дівчата, питання в тому - ЯК ПІДІБРАТИ СЛОВА, а не міняти замки чи пристьобувать вєліка. питання тактовності
Пустощі-веселощі• сегодня в 17:39
Ответ дляКручу хвости
Ну тоді Ви маніпулятор