Тро Нью-Йорку• 16 декабря 2023
ТЦКшник с Тернополя показал фоточки с Доминиканы
С женой отдыхают люди и живут обычной жизнью
Завидую, тоже с мужем хочу на Доминикану
Nathalie27• 16 декабря 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Військовим дозволений виїзд за кордон.
А чому цивільним заборонено?
Mira29-c3c3• 16 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
А чому цивільним заборонено?
То питання не до мене ,мабуть .
Bulochka-5c8a• 16 декабря 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
А как он выехал? разве он выездной?
Те кто там работает ’ потеряли’ дела многих родственников и знакомых, и пооформляли своим ’непригодность’
Vlada-Maria• 16 декабря 2023
Ответ дляBulochka-5c8a
Какой же ппц творится. У нас уже Сомали или Филиппины? Скоро так с автоматами начнут и бизнес отжимать и рты всем закрывать?
кінець епохи бідності
Vlada-Maria• 16 декабря 2023
Ответ дляhelen9406
Под фото с Доминиканы подпись 2 года назад.
Ви як жінка, котра застала чоловіка з коханкою, а він їй ’Люба, ну ти ж у мене розумна, придумаєш пояснення собі сама’
Vlada-Maria• 16 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Він прімєр повинен в той же день показать чи після поїздки в домінікану?
бажано замість Домінікани. Але ж така гнида ще й в спину нашим стріляти буде
Vlada-Maria• 16 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
А чому цивільним заборонено?
’ета самсєм другоє’
Ви ще запитайте чого Лисий-орденоносець не на фронті, зовсім страх втратили
Vlada-Maria• 16 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А чому він гнида? Явно ж людина дала можливість якимось чоловікам з тонкою душевною організацією виїхати закордон
не за спасіба - зрозуміло
значить, гнида з чуйкою ’на тонку душевну організацію’
Vlada-Maria• 16 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Не гнида, а людина з великим серцем і розвиненою емпатією
цілий тарган або щур))))
Nathalie27• 16 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Той хто пише - нехай тцкашник покаже першим приклад, сам мало чим від нього відрізняється
Крім того що певно ніколи не був у домінікані
Я ніколи не була в Домінікані. І вважаю, що ТЦКашник під час війни також не має там бути, або ще деінде закордоном.
Vlada-Maria• 16 декабря 2023
Ответ дляVIKYSIA
У него трое детей
чогось відразу згадались сиротки з Дванадцять стільців’)))
Ответ дляlilu1990
не за спасіба - зрозуміло
гніда тому що наживається на людях- і так закриття кордонів для чоловіків не є законними діями влади- це як констабор вже з країни