Распространяйте в своих соц.сетях, пишите комментарии на странице Марьяны Безуглой, если примут этот законопроект, пойдут все, исключение только беременные, будет запрет на выезд, обязательная военная подготовка от 18 до 60 лет, женщинам в том числе.
Просыпайтесь!!!!!
Сейчас они дорабатывают наказание за уклонение и его выкатят на порядок денний.
❗️Важливі подробиці про новий законопроект щодо мобілізації
Призовний вік по мобілізації – 25 років, замість 27 років зараз.
Нові обов’язки військовозобовʼязаних громадян:
📍Надати дані про місце проживання роботодавцю.
📍Пройти медогляд під час мобілізації.
📍Самостійно з’явитися в ЦНАП / ТЦК СП для уточнення даних. Мобілізувати в ЦНАПі не можуть! Тільки уточнити дані.
📍Постійно носити з собою військово-обліковий документ (ВОД) під час дії воєнного стану.
Варіанти вручення повістки:
📍в ТЦК СП представниками ТЦК СП
📍за місцем проживання представниками ТЦК СП, поліцейськими
📍 за місцем роботи представниками ТЦК СП, поліцейськими
📍в громадських місцях представниками ТЦК СП, поліцейськими
Яка відстрочка таке і право на звільнення:
📍Всі особи з інвалідністю.
📍Ті, хто мають троє і більше дітей.
📍Якщо двоє військовослужбовців мають дитину, то 1 має відстрочку і право на звільнення (чоловік або жінка). Тобто, якщо жінка вирішує піти на військову службу, то чоловік таким чином може отримати відстрочку.
📍Якщо у сім’ї особа неповнолітня з інвалідністю.
📍Якщо повнолітня недієздатна дитина з інвалідністю / дружина або чоловік / батьки дружини або чоловіка 1-2 групи (при цьому особа з інвалідністю сама обирає кому відстрочка)
📍Опікуни особи з інвалідністю 1-3 груп, яка визнана в судовому порядку недієздатною.
📍Вагітні жінки та жінки в декреті.
📍Тільки діючі нардепи (всіх колишніх прибрали), обрання депутатом – підстава для звільнення.
📍Жінки та чоловіки, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час АТО або відсічі збройної агресії проти України.
Підлягають мобілізації тільки за бажанням:
📍особи з інвалідністю
📍особи, звільнені з полону
Прибираємо право на відстрочку та ставимо на військовий облік:
📍поліцейських
📍БЕБ
📍державна пенітенціарна служба
Строкова служба:
📍прибираємо строкову службу
📍звільняємо строковиків
📍всі звільнені строковики переходять в мобілізаційний ресурс відповідно до загальних правил (з 25 років)
Жінки:
📍стають на військовий облік (порядок обліку визначається Міноборони)
📍проходять базову загальновійськову підготовку
📍під час дії воєнного стану залучаються до проходження військової служби (на бойові посади - тільки добровільно)
📍звільняються від проходження базової військової підготовки (крім загальних підстав):
- у зв’язку із вагітністю;
- у зв’язку з доглядом за дитиною.
Просыпайтесь!!!!!
📍Пройти медогляд під час мобілізації.
Варіанти вручення повістки:
📍в ТЦК СП представниками ТЦК СП
📍Всі особи з інвалідністю.
📍Ті, хто мають троє і більше дітей.
📍Вагітні жінки та жінки в декреті.
📍особи з інвалідністю
📍особи, звільнені з полону
📍поліцейських
📍БЕБ
📍державна пенітенціарна служба
Строкова служба:
📍прибираємо строкову службу
📍звільняємо строковиків
Жінки:
- у зв’язку із вагітністю;
- у зв’язку з доглядом за дитиною.
Мурка в бурке• 17 декабря 2023
Ответ длячир
А где они возьмут деньги на все это? Речь о громадных, целевых суммах, непредусмотренных принятым бюджетом. Людям надо где-то жить во время обучения, питаться, форма летняя-зимняя, куча оружия, боеприпасов для тренировок и т.п. За детишками кто-то должен присматривать пока мать на сборах и во время прохождения медкомиссии. Безуглая ничего по этому поводу не говорит?
Бюджет МО уже это все заложено.Обычно когда законопроект выставляют то выставляют и расчет бюджетного комитета к нему.
Мурка в бурке• 17 декабря 2023
Ответ дляAmalpi
Полно желающих, или каких
Желающих мужиков нет , а 27-60 идиут к финишу.
Ответ дляLanduchka
Куда девается куча денег и гуманитарки? Нам полмира помогает.
ви 14 11 2023 зареєструвались щоб це запитати?
Тому звертаюсь до дівчат, які живуть в України не такі як аннаОст яка пригріла свою оПу в Німеччині і мріє лише чоловіка вивезти і клала вона великий болт на цю країну
Ми маємо вибір, тобто нам росія та і світова спільнота лишила лише два варіанта: або ми донатимо НАВІТЬ НЕВЕЛИКІ суми, а також підримуємо українських виробників своїм гаманцем, тобто купуємо в АТБ український сир, а не польський не робимо внесок в економіку польщі чи чехії, або ж ми можемо втрати домівки Ситуація дуже загрозлива Перемовин путіна з нами не буде- він хоче знищити Україну
Мурка в бурке• 17 декабря 2023
Ответ дляОксана-004e
Но границы для женщин ничего не мешает закрыть. Им надо как то это обосновать, вот как раз
Зачем? У погранцов уже есть письмо с начала войны о закрытии.
Мурка в бурке• 17 декабря 2023
Ответ дляAnnaOst
В Ізраїлі люди виїздні, кордони відкриті для всіх громадян і тцк на вулицях нікого не пакують
Так и самосознание у израильского народа не такое как у нашего.
Оксана-004e• 17 декабря 2023
Ответ дляneortoju
А вот мне кажется, что чем быстрее женщинам начнут кислород пережимать - тем лучше дело пойдёт. А то как мужиков отправлять, особенно чужих, так все первые, а как всех начнут грести, то привет майдан 2024. История повторяется. 2004, 2014, 2024.
Майдан без спонсора не начнется
Ответ дляМышка L
Блін не лякайте, невже ризикнуть просто тупо проштовхнути перекривши всім кисень??? Але сроки цікаві, бо реально багато біженців поїде в Україну щоб побачити рідню, знаю тих хто зустрінеться хоч на Західній, щоб побачитись(
Я думаю приймуть якусь сильно лайтовішу версію. Наприклад все про жінок викинуть, щоб протягнути зниження віку мобілізованих, потім ще щось так само протягнуть
Мурка в бурке• 17 декабря 2023
Ответ дляОксана-004e
Майдан без спонсора не начнется
Да хоть так, хоть так не начнется.
Ответ дляМурка в бурке
Не уверена что там именно на это есть статья расходов. Кроме того, речь о наличии денег, а не цифре на бумажке. О реальных деньгах, которых реально еще нет.
Оксана-004e• 17 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Думаю закон примут под Новый год когда народ бухой под елками будет валяться.
И пускать слезу от промови
Мурка в бурке• 17 декабря 2023
Ответ дляAnnaOst
Уже мужики с 25 там есть. Основная идея заменить мужиков в тылу женщинами.
Мурка в бурке• 17 декабря 2023
Ответ длячир
Денег море на армию!
Мурка в бурке• 17 декабря 2023
Ответ дляAnnaOst
Це зрозуміло. Просто не треба приводити Ізраїль як приклад, бо ми далеко не Ізраїль
Уже всем давно ясно что мужики 27-60 не справляются, а значит надо что то делать
Оксана-004e• 17 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Да никто! Не будет никаких женских майданов...не слушайте дурню..
Зе тоже обещали вынести, если не понравится, и что? Улыбаемся и машем
Мурка в бурке• 17 декабря 2023
Ответ дляAnnaOst
Ага, тільки щось ніхто це Шота дєлать не готовий
Вот именно! Без принуждения ничего не будет
Мурка в бурке• 17 декабря 2023
Ответ дляPiracanta
А этот законопроект есть в реале?
Я не видела, но раз Безуглая каждую неделю дает комменты значит есть, просто не показывают что-бы не разбежались раньше времени.
Мурка в бурке• 17 декабря 2023
Ответ дляМышка L
В тилу чоловіків у воєнкоматах і т.л давно можна замінити інвалідами, що повернулися із війни. Але щось не дуже спішать тилові посади свої комусь віддати(
В ТЦК надо заменить всех мужиков женщинами а мужиков на фронт
Мурка в бурке• 17 декабря 2023
Ответ длячир
Где они? Влада кричит что без помощи запада остаток средств через месяц закончится и все, торба. Когда дадут деньги, тогда их будет ’море’, как вы пишете. А пока их нет, в бюджете расписаны хотелки под деньги, которых еще нет!
Кричат что-бы больше давали и дают
Взагалі оці всі закони драконівськи мають мету не розізлити суспільство , а примусити змиритися з тим що є. Є така притча: У бідною людини було 10 дітей і мала хата, він пішов до мудрої людини і та порадила йому купити козу. Він купив на останні гроші. Через місяць приходить до порадника і каже :’ну зовсім погано стало, ще гірше , чим було’ , той відповідає : ’ продай козу, і тобі стане легше’.