Isidda• 17 декабря 2023

Північна Корея стягує війська до Південної. США пригрозили ядеркою

Армія КНДР перекидає важке озброєння до кордону з Південною Кореєю.The Guardian північнокорейська армія підвозить різну важку бойову техніку. Поблизу 38 паралелі помічені артилерійські та ракетні установки.

Водночас уздовж усієї лінії держаного кордону між двома країнами риються шанці та споруджуються заховані у прилеглих лісах бліндажі.США пригрозили ’кінцем режиму’ КНДР16.12.23 Застосування ядерної зброї Північною Кореєю стане кінцем для правлячого в цій країні режиму. Про це йдеться у заяві Білого дому за підсумками засідання спільної ядерної консультативної групи США та Південної Кореї.

Так, США підтвердили своє зобов’язання щодо стримування можливої агресії КНДР, ’підкріплене повним спектром можливостей США, включаючи ядерну складову’.

’Будь-яка ядерна атака Північної Кореї проти Сполучених Штатів або їхніх союзників є неприйнятною та призведе до кінця режиму Кіма, і американська сторона повторила, що будь-яка ядерна атака КНДР проти Республіки Корея буде зустрінута швидкою, приголомшливою, і рішучою відповіддю’, – йдеться у заяві.Агресивна поведінка КНДР – останні новини
Північна Корея (КНДР) регулярно проводить навчальні та тестові пуски балістичних ракет, здатних нести ядерну боєголовку. У жовтні Пхеньян пригрозив завдати ядерного удару по американському авіаносцю біля берегів Південної Кореї.

У листопаді КНДР розірвала угоду про деескалацію з Південною Кореєю та почала підтягувати війська до спільного кордону. Тоді ж Північна Корея запустила новий військовий супутник-шпигун, за що США запровадили додаткові санкції.https://www.unian.ua/world/ssha-prigrozili-kincem-...
мари10• 17 декабря 2023
Ответ дляsweetkillah
Зуби можна не лікувати, якщо буде як в тому новому фільмі, (ілюзія безпеки), то вони просто випадуть👌
А если импланты поставить ? Может это как раз хорошая идея, выпали наверно живые зубы. Кто с имплантами будет в выигрыше.

YAINNA• 17 декабря 2023
Я слушала кого то из аналитиков...что это фильм в 4 сериях.Первой была Украина,вторым Израиль,дальше Южная Корея и четвертая серия-Тайвань.Америка будет ослаблена всем помогать.
Zaviriuha• 17 декабря 2023
Ответ дляYAINNA
І коли закінчиться перша серія?
Falcon82• 17 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
І коли закінчиться перша серія?
Коли рашка захоче, і так зрозуміло. Всі кажуть про перемовини...тільки вони вже рашці не треба...
Zaviriuha• 17 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
Та в неї зараз вигідні позиції на фронті, то вона найближчим часом точно не захоче. Боже, коли воно все закінчиться 😢
Мандарина• 17 декабря 2023
Ответ дляPrervana
Ну ожидаемо, что теперь всем говнюкам интересно, а что ж на самом деле могут США, кроме как грозить пальчиком со своего континента?
Заработать денег на войне. Чем успешно США и занимаются много десятилетий
Playland• 17 декабря 2023
Ответ дляЧитака
тепун на язик, не смішно
А тут у деяких язик без кісток - мелять що попало.
Це дійсно потрібно бути з примітивними уявленнями про ЯЗ, щоб так «жартувати»
Helenny• 17 декабря 2023
Та толку з їх погроз.
США своєю бездіяльністю до України показало всім терористам та диктаторам, що можна творити все, що завгодно.
Дали би достатньо зброї нам, щоб перебити тих тварюк; а ще краще — дали би дальнобійни ракет і дозволили бити по рашці—оооо, тоді би ти хоч якийсь толк був.
А так дають зброю по чайній ложці. Ні кінця ні краю немає.
Amalpi• 17 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
Мы упустили момент, понятно, что нас подставили. Джонсонюк, и сразу же уволился

Falcon82• 17 декабря 2023
Ответ дляAmalpi
УволилИ, бо він свою місію виконав
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляHelenny
Та толку з їх погроз.
Вы думаете, что у них оружия безразмерные запасы?
Корабельная Сосна• 17 декабря 2023
Ответ дляМандарина
Где бы вы сейчас были,курочка,если бы не Америка
demra• 17 декабря 2023
Ответ дляIsidda
війна буде.кацапи з китаєм замутили.
Так чего вы еще тут ? Бегом под ружье !
Falcon82• 17 декабря 2023
Ответ дляJenyaFlower
Почитайте, скільки в Мароко Абрамсів поїхало. У них війна?
Falcon82• 17 декабря 2023
Ответ дляКорабельная Сосна
В так зрозуміло, що там, де ви зараз. Як не сумно визнавати, але це не заперечує інші факти щодо допомоги США
Карина75• 17 декабря 2023
Вы бы новый проект прочитали, какой безуглая предоставила. Служить будут все женщины.
tarveldy• 17 декабря 2023
Ответ дляHelenny
Та толку з їх погроз.
Як же ви праві
Zaviriuha• 17 декабря 2023
Ответ дляAmalpi
А ви замітили як легко управляти українцями? От їм створили друга джонсюка, всі тішилися, мемчики, постики, поки правда не вилізла про камон еврі баді, президента по фільму. І зараз їм ліплять знову одного і вони знову ведуться і я впевнена через деякий час вилізе правда і будуть знов в шоці.
Olya-6c17• 17 декабря 2023
Ответ дляКарина75
Так чому ви ще тут ? Біжіть на фронт .А поки будите бігти почитайте хто така Безугла і які її повноваження,що таке закон і що таке законопроект.

виктория7аас• 17 декабря 2023
Ответ дляIsidda
війна буде.кацапи з китаєм замутили.
А Украине что с того ?
sweetkillah• 17 декабря 2023
Ответ длямари10
Там по сценарію почався апокаліпсис, то стоматології були зачинені) а зуби випали від дії якоїсь біологічної зброї🤷🏻‍♀️
ebbi• 17 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
Тому що вбиіцю знищувати треба,а не боятися в нього стріляти,а то не дай Бог він не по одній людині в день вбивати буде,а по 2 чи 3.Маразм...Тому русня і вірить у безкарність.Навіть не вірить,а бачить
ebbi• 17 декабря 2023
Ответ дляHelenny
Та толку з їх погроз.
Так ото ж.Вони всі хочуть вимотати рашку,а по факту виходить,що дають їй час перейти повністю на воєнні рейки
Йцфыяч• 17 декабря 2023
Ответ дляJenyaFlower
Не безразмерные но нам отбиться бы хватило и меньше 10-й части. Проблема не в размере запасов а в том что не дают
Мандарина• 17 декабря 2023
Ответ дляКорабельная Сосна
Там же где и есть.
Карина75• 17 декабря 2023
Ответ дляOlya-6c17
Где мне быть я разберусь сама. А вот если этот законопроект пролезет, то женщинам закроют границу и будут мобилизировать. И тогда умничать будете умничать.
Olya-6c17• 17 декабря 2023
Ответ дляКарина75
Господи ,вы вообще думаете что пишите ? Бред ! Не сейте панику ! Все умрем обязательно!
Карина75• 17 декабря 2023
Ответ дляOlya-6c17
Я пишу то, что пишут наши политики о своих планах. И когда закроют границы и женщин будут отправлять на фронт, то им будете рассказывать про бред. Мне это говорить не надо. Читайте новости.