Isidda• 17 декабря 2023

Північна Корея стягує війська до Південної. США пригрозили ядеркою

Армія КНДР перекидає важке озброєння до кордону з Південною Кореєю.The Guardian північнокорейська армія підвозить різну важку бойову техніку. Поблизу 38 паралелі помічені артилерійські та ракетні установки.

Водночас уздовж усієї лінії держаного кордону між двома країнами риються шанці та споруджуються заховані у прилеглих лісах бліндажі.США пригрозили ’кінцем режиму’ КНДР16.12.23 Застосування ядерної зброї Північною Кореєю стане кінцем для правлячого в цій країні режиму. Про це йдеться у заяві Білого дому за підсумками засідання спільної ядерної консультативної групи США та Південної Кореї.

Так, США підтвердили своє зобов’язання щодо стримування можливої агресії КНДР, ’підкріплене повним спектром можливостей США, включаючи ядерну складову’.

’Будь-яка ядерна атака Північної Кореї проти Сполучених Штатів або їхніх союзників є неприйнятною та призведе до кінця режиму Кіма, і американська сторона повторила, що будь-яка ядерна атака КНДР проти Республіки Корея буде зустрінута швидкою, приголомшливою, і рішучою відповіддю’, – йдеться у заяві.Агресивна поведінка КНДР – останні новини
Північна Корея (КНДР) регулярно проводить навчальні та тестові пуски балістичних ракет, здатних нести ядерну боєголовку. У жовтні Пхеньян пригрозив завдати ядерного удару по американському авіаносцю біля берегів Південної Кореї.

У листопаді КНДР розірвала угоду про деескалацію з Південною Кореєю та почала підтягувати війська до спільного кордону. Тоді ж Північна Корея запустила новий військовий супутник-шпигун, за що США запровадили додаткові санкції.https://www.unian.ua/world/ssha-prigrozili-kincem-...
автор Isidda • 17 декабря 2023
війна буде.кацапи з китаєм замутили.

Пиона• 17 декабря 2023
Ответ дляIsidda
війна буде.кацапи з китаєм замутили.
Війна кого з ким?
lilu1990• 17 декабря 2023
Яна tarot• 17 декабря 2023
Трохи згодом …думаю не зараз
Feel good• 17 декабря 2023
Видно, мутять все, щоб ослабити США.
lilu1990• 17 декабря 2023
Тактика мілких порізів про яку казав Портніков
In limbo• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
реал політік, як основа основ кісенджера
Prervana• 17 декабря 2023
Ну ожидаемо, что теперь всем говнюкам интересно, а что ж на самом деле могут США, кроме как грозить пальчиком со своего континента?
lilu1990• 17 декабря 2023
Ответ дляPrervana

Та всім насправді то цікаво, не тільки гівнюкам

Prervana• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Ну статус ’мирового полицейского’ неплохо бы иногда подтверждать действиями, да
gleekovna• 17 декабря 2023
Мне зубы лечить, или уже не тратить деньги?
Prervana• 17 декабря 2023
Ответ дляgleekovna
Пора на Щекавицу
Ane4ka777• 17 декабря 2023
Пусть теперь подтвердят свой статус супер-державы. Красивые речи говорить и пальчиком грозить все могут.
lilu1990• 17 декабря 2023
Ответ дляgleekovna
Ядерна зима всіх полікує
lisulya• 17 декабря 2023
Ответ дляPrervana
А что это за прикол я недавно тут прочла, что США раздумывает выйти из НАТО?
lilu1990• 17 декабря 2023
Ответ дляlisulya
Трамп то казав. Але конгрес затвердив що такі рішення одноосібно не приймаються
Prervana• 17 декабря 2023
Ответ дляlisulya
Пока это на уровне прикола)
lisulya• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А к чему он это сказал? Каков был контекст?
Читака• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ядерна зима всіх полікує
тепун на язик, не смішно

lilu1990• 17 декабря 2023
Ответ дляlisulya
Конгрес США схвалив історичний закон. Він накладає обмеження на будь-якого президента, який прагне вивести країну з НАТО без схвалення Сенату, пише The Hill.
Цей законопроєкт неодноразово вносили до Конгресу, зокрема, під час каденції Дональда Трампа. Тоді 45-ий президент розглядав можливість вийти з Альянсу. Він знову балотується в президенти і є найпопулярнішим кандидатом від Республіканської партії. Ухвалення акту унеможливить цей варіант для будь-якого президента.
Prervana• 17 декабря 2023
Ответ дляlisulya
Жадина-говядина он

Североатлантический Альянс в течение 74 лет был важнейшим для Америки военным союзом. Лидеры от обеих партий считали его средством укрепления США и объединения сил, но Трамп четко дал понять, что рассматривает НАТО как средство высасывания американских ресурсов ’нахлебниками’. Во время прошлого президентства он уже неоднократно угрожал выйти из Альянса.
автор Isidda • 17 декабря 2023
5 хв і Кореї нема
Oks234• 17 декабря 2023
Ответ дляIsidda
5 хв і Кореї нема
Якої?
Remensa• 17 декабря 2023
От вам усім смішно.
Подивіться фільм ’ На последнем берегу’
Lena24101987• 17 декабря 2023
Ответ дляRemensa
От вам усім смішно.
Подивіться фільм ’ На последнем берегу’
Шо там?
Павела• 17 декабря 2023
Ответ дляIsidda
5 хв і Кореї нема
Ага, так як і 10 хв і росії нема
lilu1990• 17 декабря 2023
Ответ дляRemensa
От вам усім смішно.
Подивіться фільм ’ На последнем берегу’
Шо там
Remensa• 17 декабря 2023
Ответ дляLena24101987
Шо там?
Про наслідки ядерної між США і Китаєм. Такий постапокаліптичний фільм
sweetkillah• 17 декабря 2023
Ответ дляgleekovna
Зуби можна не лікувати, якщо буде як в тому новому фільмі, (ілюзія безпеки), то вони просто випадуть👌
Алесс• 17 декабря 2023
Де ви берете ці новини?