На ньому числяться і не призиваються одних тільки поліцейских мінімум 160 тисяч. А ще там числяться інші категорії МВД, СБУ, пенітенціарної служби, військові пенсіонери, здорові мужики яким 35-50 років и т.д.
Що таке спецоблік?
Людині, яка стоїть на спеціальному військовому обліку, відстрочують призов, аби вона могла й надалі виконувати свою роботу.
До речі, такі військовозобов’язані не підлягають прийняттю на службу у військовому резерві.
Тобто,
Зарезервовані сотні тисяч людей чоловічого віку, які протягом своєї служби регулярно проходили військову підготовку. Які, на відміну від нашіх чоловіків і нас, жінок, вміють професійно воювати. Які получили кучу плюшок від держави (квартири, машини, пенсії, льготи, тощо) і наче б зобов´язанні віддячити за це державі. Але ні. Вони надійно сховані у спецобліку. А воювати повинні прості чоловікі та жінки, які взагалі не вміють воювати і за 2 тижні підготовки хіба що навчаться надягати шолом та натискати курок. І яким, простим людям, держава не дала ні-чо-го, тільки тягнула з них жили все життя. А потім, коли війна покладе купу простих громадян і громадянок України, та вся шобла зі спецобліку, поробить собі УБД і буде на парадах у ролі ветеранів-захисників і далі буде отримувати плюшки, льготи, гроші, пенсії, тощо від України, не зробивши для неї нічого.
Як що хтось мав питання, для кого ми зазищаємо Україну, то ви вже зрозуміли? Не для нашіх дітей. Для їхніх. І для них.
Гугліть ’військовий спецоблік’.
Що таке спецоблік?
Тобто,
Гугліть ’військовий спецоблік’.
Ответ дляLizavel
У меня второй директор в 45 лет поступил в университет , не грызит гранит науки, а для отсрочки от мобилизации.
Я теж таких знаю, взагалі мені шкода чоловіків, що їм приходиться так ховатися, вони ж не винні, що з 2014 року наша влада не змогла зробити армію, яка б була професійною та всім забезпеченою. І якщо буде жіноча мобілізація, то жінки ще не на таке підуть)
n.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e• 17 декабря 2023
Ответ дляБізешка
А на ЗСУ за місяць дожену, так?
Якщо буде так, як ви сказали, то в нас буде імпотентна поліція і імпотента армія. Бо навичку стріляти з 9мм по мішенях на війні можна засунути собі в дупу.
Ответ дляn.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e
Тобто військовий, який може стріляти краще, ніж поліцейський, замінити поліцейського не може? А поліцейський, який вміє стріляти краще ніж слюсар, на війну не годиться, а слюсар за місяць научиться? Думаєте, що поліцейські зроблять армію імпотентною, а чоловіки, які жодного разу не брали в руки зброю, зроблять армію чудовою?
n.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e• 17 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Я кажу про те, що нахріна робити обидві структури недієздатними? Я дивлюсь на молодих хлопців, які працюють в поліції вже 2 роки і вони досі не розуміють, що робити на викликах, як себе поводити, які матеріали складати, які служби викликати. А ви кажете, за місяць. До чого тут взагалі навички стрільби? Ви думаєте, поліція щодня стріляє? Я кажу про те, що для адекватного функціонування поліції потрібні люди з досвідом, а не молоді пісюни, які йдуть в поліцію, що відкосити від армії, а потім в критичних ситуаціях не знають, що робити і закінчується це тим, що страждають люди.
n.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e• 17 декабря 2023
Ответ дляCharming
Повторюю , я намагалася, зарізали на ВЛК, хоч фізично і по віку проходила. Це було років 8 тому.
Зараз ще більше розширили коло захворювань, з якими не беруть. Там і остеохондроз, і тонзиліт і всяка подібна фігня
Ответ дляn.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e
То тих молодих пісюнів, які не знаю, що робити за два роки, можна відправити в ЗСУ. Вони всеодно не виконують якісно своїх обов´язків, а взяти на деякий час на їх місце поліцейських, які на пенсії ( 45 то такий собі пенсіонер)
Ответ дляБізешка
Так они не виконують якісно обов´язки в поліції, а в ЗСУ стануть супервоинамии случится чудо))))
Элли Иванова• 17 декабря 2023
Ответ дляLizavel
они будут лучшими воинами чём дядя Вася - тракторист. Неужели это не понятно?
Элли Иванова• 17 декабря 2023
Ответ дляLizavel
Скоро из заберут и Украина победит ( сарказм)
Ну, когда ответить нечего, то и сарказм сойдёт.
Ответ дляLizavel
Тобто в нас поліція це ні на що не здатні люди, які не вміють ні працювати, ні воювати? Тисячі чоловіків воїни, а поліція це вершки імпотентного суспільства?
n.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e• 17 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Ну так в темі мова йде про мобілізацію всього особового складу. Тому я і обурююсь. А частково 25% на постійній основі виїжджають на передок. В нас за останні пів року загинули четверо на двох складних напрямках і ще з десяток повернулись без рук і ніг
Ответ дляn.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e
Ну про жінок поліцейських, я так розумію, що мова не йде, чи жінки та пенсіонер не зможуть навчити новий особовий склад, якщо навчання тільки декілька місяців, то значить не так все тяжко. Я на інженера геодезиста навчалась 5 років, а на поліцейського онлайн 6 міс. Є різниця?
Ответ дляLizavel
В будь-якому випадку вони стріляли частіше, ніж простий слюсар. І фвзична підготовка в них краща, ніж у простого слюсара, бо в поліцію доходяг не брали і не беруть. Так що поліцейські для воєнних дій підходять краще, ніж прості мужики-роботяги.