Medola• 17 декабря 2023

Шукаю ідею подарунку

Дівчатка, ви все знаєте, допоможіть у питанні))

Потрібно зробити символічний подарунок сину на новий рік і як раз до закінчення магістратури. Сину 22 роки, закінчує навчання зі спеціальності кібербезпеки. Сказав, що не треба нічого дарувати на свята, але ж мамі все одно хочеться хоч щось втулити)))
tarveldy• 17 декабря 2023
Може мамі почати поважати побажання сина?
tropik485• 17 декабря 2023
Лего, книга, банківська монетка, светр, сертифікат в магазин Комп техніки
Marusia.• 17 декабря 2023
Подарункову підписку на тематичний профільний журнал
автор Medola • 17 декабря 2023
Ответ дляtarveldy
А чому Ви вирішили, що мама не поважає? Просто син купив нам усім подарунки, лежать під ялинкою, а тільки для нього немає нічого... Хотілося б хоч щось покласти...
Sharkarianka• 17 декабря 2023
Парфуми може.
Віруся• 17 декабря 2023
Мій студент, трохи молодший, сказав: можна крутий ремінь. Але хто підкаже, який ремінь у їхньому віці і товаристві крутий? Раніше дарувала парфум, книги, аксесуари для спорту, рукавиці, шапку.
автор Medola • 17 декабря 2023
Ответ дляВіруся
Так от і я в роздумах🤔 начебто все необхідне молодому чоловіку в нього є, він не любить зайвич речей. Хотілося щось просто як нагадування, що мама поруч...
Marusia.• 17 декабря 2023
Ответ дляВіруся
Шкіряний, стриманий
Віруся• 17 декабря 2023
Ответ дляMarusia.
Шкіряний, стриманий
У нього зараз і так шкіряний, стриманий...
tarveldy• 17 декабря 2023
Ответ дляMedola
Тоді... Він же має мрію, закладіть реалізацію її початку
flekder• 17 декабря 2023
https://rozetka.com.ua/ua/270933246/p270933246/
Віруся• 17 декабря 2023
Ответ дляflekder
Для мого як сувенір)))) Уявила, як він роздивляється і запитує, що це й для чого)))
flekder• 17 декабря 2023
Ответ дляВіруся
этот сувенир будет его сопровождать всю жизнь и неоднократно выручать; ну и память о том кто подарил
Віруся• 17 декабря 2023
Ответ дляflekder
Сумніваюся, епоха, коли люди самостійно ремонтували машини, збирали комп´ютери, міняли сантехніку, врізали замки відходить в минуле. Тепер усі воліють довіритися фахівцям, особливо молодь інтелектуальних професій за столом. Не знаю, добре це чи погано, просто спостереження за рідними й близькими...
tanya1281• 17 декабря 2023
Серебоянную подвеску в виде ладанки или ангела хранителя на толстом кожаном шнурке