Дівчатка, ви все знаєте, допоможіть у питанні))
Потрібно зробити символічний подарунок сину на новий рік і як раз до закінчення магістратури. Сину 22 роки, закінчує навчання зі спеціальності кібербезпеки. Сказав, що не треба нічого дарувати на свята, але ж мамі все одно хочеться хоч щось втулити)))
Ответ дляВіруся
Мій студент, трохи молодший, сказав: можна крутий ремінь. Але хто підкаже, який ремінь у їхньому віці і товаристві крутий? Раніше дарувала парфум, книги, аксесуари для спорту, рукавиці, шапку.
Так от і я в роздумах🤔 начебто все необхідне молодому чоловіку в нього є, він не любить зайвич речей. Хотілося щось просто як нагадування, що мама поруч...
Ответ дляflekder
этот сувенир будет его сопровождать всю жизнь и неоднократно выручать; ну и память о том кто подарил
Сумніваюся, епоха, коли люди самостійно ремонтували машини, збирали комп´ютери, міняли сантехніку, врізали замки відходить в минуле. Тепер усі воліють довіритися фахівцям, особливо молодь інтелектуальних професій за столом. Не знаю, добре це чи погано, просто спостереження за рідними й близькими...